اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تغییر فاز منبع vsin

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تغییر فاز منبع vsin

سلام ببخشید کسی میتونه بګه من توی بروتیوس چه جوری میتونم فاز منبع vsin رو تغییر بدم
    خیلی با این شبیه ساز کار نکردم
    ممنونم
    قبل ازاین که بخواهی درمورد من وزندگی من قضاوت کنی کفشهای مرابپوش ودرراه من قدم بزن،ازخیابانها،کوههاو دشت هایی گذرکن که من کردم اشکهایی رابریزکه من ریختم دردهاوخوشیهای من راتجربه کن سالهایی رابگذران که من گذراندم روی سنگهایی بلغزکه من لغزیدم بعد قضاوت کن

پاسخ : تغییر فاز منبع vsin

یکی به دادم برسهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
    :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :angry: :angry: :angry: :angry:
    قبل ازاین که بخواهی درمورد من وزندگی من قضاوت کنی کفشهای مرابپوش ودرراه من قدم بزن،ازخیابانها،کوههاو دشت هایی گذرکن که من کردم اشکهایی رابریزکه من ریختم دردهاوخوشیهای من راتجربه کن سالهایی رابگذران که من گذراندم روی سنگهایی بلغزکه من لغزیدم بعد قضاوت کن

دیدگاه

پاسخ : تغییر فاز منبع vsin

یعنی واقعا کسی نبود به من یه کمکی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X