اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تولید نوارهای LED آبشاری

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

تولید نوارهای LED آبشاری

با سلام .

بنا بر دلایلی از قبیل زیبایی ، مصرف توجیه پذیر ، سهولت نصب و کاربرد و ... استقبال از انواع محصولاتی که با LED ساخته می شه در نما و تزئین ساختمان ها و تاسیسات شهری روز به روز در حال افزایشه . در این بین نوارهای آبشاری در حال حاضر ، از محبوبیت خاصی برخورداره . با توجه به اینکه طبق تحقیقات من ( حداقل در شهر مشهد ) افراد خیلی کمی از این نوار ها تولید می کنند ، فکر می کنم فرصت خوبی برای تولید این نوارها ( مخصوصا با طول زیاد ) باشه . به نظرم تولید این نوارها گزینه خوبی باشه برای کسانی که میخوان تولید رو شروع کنند .

لطفا اگه نظری در این مورد دارید و یا تجربه ای قبلا در این زمینه داشته اید دریغ نفرمائید .

موفق و سربلند باشید .
    [glow=blue,2,300]آنقدر به تاريكي لعنت نفرستيد ، يك شمع روشن كنيد. [/glow]

پاسخ : تولید نوارهای LED آبشاری

سلام،

س توضیح میدی کلآ چه جوریه؟ (ال ای دی های نواری_ آبشاری)

دیدگاه

دیگه جواد شدن
      شهرداری یه چیز میبینه دیگه درو دیوار و درخت و...پر میکنه
      یکی نیست بگه آخه فلان فلان شده الان زیباسازی دیگه کامله فقط مونده لامپاش

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mr.prm
        س توضیح میدی کلآ چه جوریه؟ (ال ای دی های نواری_ آبشاری)
        یه نوار از LED ( معمولا سفید ) که ترتیب خاموش و روشن شدن اونها طوریه که واقعا زیباست . از یه طرف شروع میشه به روشن شدن و به طرف دیگه ختم میشه . یه LED جلو پر نور و به ترتیب LED های پشت سر به نسبت کم نور میشن تا مثلا بیستمین LED پشت سر LED جلو ( پرنور ترین ) دیگه خاموشه .

نوشته اصلی توسط takesh
        دیگه جواد شدن
        شهرداری یه چیز میبینه دیگه درو دیوار و درخت و...پر میکنه
        یکی نیست بگه آخه فلان فلان شده الان زیباسازی دیگه کامله فقط مونده لامپاش
        نمی دونم شما کجا زندگی می کنید اما توی مشهد که هنوز خیلی طرفدار داره .

دیدگاه

یه نوار از LED ( معمولا سفید ) که ترتیب خاموش و روشن شدن اونها طوریه که واقعا زیباست . از یه طرف شروع میشه به روشن شدن و به طرف دیگه ختم میشه . یه LED جلو پر نور و به ترتیب LED های پشت سر به نسبت کم نور میشن تا مثلا بیستمین LED پشت سر LED جلو ( پرنور ترین ) دیگه خاموشه .
          ی فیلم ازشون دیدم، برنامه نویسیش و میتونم انجام بدم، ولی طول اون LED ها ینی تعداد کانال هاشون ماکزیمم چند تاس؟
          بعدشم، اینایی که من دیدم، طولشون کمه، ینی دقیقآ کجاها استفاده میشن، تو فضای باز با ابعاد کوچک زیاد جالب نیس که... ؟!

دیدگاه

کلا در زمینه LED اگه بخاید کار کنید و پیشرفت داشته باشید باید مرتب به روز بشید. توی این کار دست خیلی زیاده و وقتی ایده ای نو وارد بازار میشه و مورد استقبال قرار می گیره همه ی تولیدکنندگان به سمت اون ایده هجوم میارن. مثل همین کاری که شما میخای انجام بدی.
            بنابراین باید ایده پرداز خوبی باشی و نیاز بازار رو به خوبی بفهمی و تا وقتی که این ایده ی جدید توسط دیگران کپی بشه فروشت رو کرده باشی و بری دنبال ایده بعدی.
            توی این کار زیبایی حرف اول رو میزنه و قیمت حرف دوم و کیفیت بعد از اونها قرار داره.(البته استثنا هم داره کلی گفتم.)
            پس اینکه رغبت مردم به این مدل زیاد شده دلیل نمیشه که بتونی خوب بفروشی. مردم دنبال یه چیز جدید و زیبا هستند.

دیدگاه

سلام
              کسی از این بردها را در ایران تولید میکنه ؟
              میشه اصول کارش را بگه لطفا
              کمتر سخن گویم
              بیشتر عمل کنیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ایمان 88

نمی دونم شما کجا زندگی می کنید اما توی مشهد که هنوز خیلی طرفدار داره .
                اتفاقاً بنده هم می خواستم این کار رو بکنم ولی زور ما به چین نمیرسه. از بس قیمتش پایین هست. :angry: :angry:

فکر نمی کنه شدت نور led تغییر کنه، اون خطای چشمه، ال ای دی ها با یک نور ثابت ولی دائماً در حال شیفت هستن.

من خودم مشهدی ام. میدونی چرا توی مشهد خیلی طرفداره، چون چین موقعیت شناسه!

همواره يادمان باشد:
                1-مردان بزرگ اراده مي کنند و مردان کوچک آرزو
                2-افراد بزرگ، هميشه به دنبال ايده هاي بزرگند و افراد کوچک به دنبال افراد بزرگ
                3-هميشه سعي کن آنقدر کامل باشي که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط S_Ahmad
                  اتفاقاً بنده هم می خواستم این کار رو بکنم ولی زور ما به چین نمیرسه. از بس قیمتش پایین هست. :angry: :angry:

فکر نمی کنه شدت نور led تغییر کنه، اون خطای چشمه، ال ای دی ها با یک نور ثابت ولی دائماً در حال شیفت هستن.

قیمت چنده ؟ و چند LED دارد؟
                  کمتر سخن گویم
                  بیشتر عمل کنیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط S_Ahmad
                    چرا زور ما نمیرسه ؟ به هر حال چین هم از LED استفاده میکنه و از کنترلر و بقیه چیزها و معمولا این چیز ها ، در چین هم به صورت شرکتی ساخته نمی شه و هزینه تولید شخصی هم فکر نکنم زیاد با ایران فرق کنه . ضمن اینکه الان وضع مبادلات با چین هم مثل سابق نیست که همه چیز مفت وارد بشه .
                    برای مثال خیلی از دوستان من با ساخت پروگرمر usbasp درآمد خوبی کسب کردن . اون موقع چین از اونا تولید نمیکرد ؟

نور ها با هم متفاوته چون اگه دقت کرده باشی LED جلویی هم مثل بقیه LED ها شیفت پیدا میکنه اما از همه پر نورتره .

نوشته اصلی توسط mpc
                    قیمت چنده ؟ و چند LED دارد؟
                    در مورد قیمت اطلاع ندارم اما تعداد LED ها به طول نوار بستگی داره . فکر میکنم کمترین طول 1 متره .

نوشته اصلی توسط mpc
                    سلام
                    کسی از این بردها را در ایران تولید میکنه ؟
                    میشه اصول کارش را بگه لطفا
                    آره فکر میکنم تولید میکنن اما هنوز نسبت به کشش بازار خیلی کم . مخصوصا با طول زیاد .

دیدگاه

دوستان یدونه فیلم کم حجم ازش بگذارند اصلا ببینیم چیه؟؟؟؟؟؟
                      کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
                      ولتر

دیدگاه

البته فکر میکنم زیاد دیده باشید .
                        یه ویدئو پیدا کردم تا حدودی شباهت داره . http://trainbit.com/files/4014299884/ytyt.mp4

دیدگاه

مهم همش همون ال ای دیه
                          منم واسه کارم چندهزارتایی میخام کسی آشنا سراغ داره ارزون بده و مثل این بچه های جمهوری نامرد نباشه معرفی کنید
                          اینم بگم من یکی تو عباسیان 2 پک 1000تایی نمونه گرفنم 40 تومن که تو کلجمهوری مناسب ترین قیمت بود حالا کارکردشم خوب بوده

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ایمان 88
                            چرا زور ما نمیرسه ؟ به هر حال چین هم از LED استفاده میکنه و از کنترلر و بقیه چیزها و معمولا این چیز ها ، در چین هم به صورت شرکتی ساخته نمی شه و هزینه تولید شخصی هم فکر نکنم زیاد با ایران فرق کنه . ضمن اینکه الان وضع مبادلات با چین هم مثل سابق نیست که همه چیز مفت وارد بشه .
                            در مورد قیمت اطلاع ندارم اما تعداد LED ها به طول نوار بستگی داره . فکر میکنم کمترین طول 1 متره .
                            بهتره یه قیمت از محصولات چینی بگیری بعد ببینی با هزینه های داخل ایران تفاوت داره یا نه.
                            آره فکر میکنم تولید میکنن اما هنوز نسبت به کشش بازار خیلی کم . مخصوصا با طول زیاد .
                            کشش بازار الان اونقدری که فکر میکنید زیاد نیست اینو فعلا از من داشته باشید.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X