ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    2007/11/08
    مشهد
    558
    14

توليد نوارهاي LED آبشاري

با سلام .

بنا بر دلايلي از قبيل زيبايي ، مصرف توجيه پذير ، سهولت نصب و كاربرد و ... استقبال از انواع محصولاتي كه با LED ساخته مي شه در نما و تزئين ساختمان ها و تاسيسات شهري روز به روز در حال افزايشه . در اين بين نوارهاي آبشاري در حال حاضر ، از محبوبيت خاصي برخورداره . با توجه به اينكه طبق تحقيقات من ( حداقل در شهر مشهد ) افراد خيلي كمي از اين نوار ها توليد مي كنند ، فكر مي كنم فرصت خوبي براي توليد اين نوارها ( مخصوصا با طول زياد ) باشه . به نظرم توليد اين نوارها گزينه خوبي باشه براي كساني كه ميخوان توليد رو شروع كنند .

لطفا اگه نظري در اين مورد داريد و يا تجربه اي قبلا در اين زمينه داشته ايد دريغ نفرمائيد .

موفق و سربلند باشيد .
    [glow=blue,2,300]آنقدر به تاريكي لعنت نفرستيد ، يك شمع روشن كنيد. [/glow]
    2010/10/11
    Sabzevar
    897
    51

پاسخ : توليد نوارهاي LED آبشاري

سلام،

س توضيح ميدي کلآ چه جوريه؟ (ال اي دي هاي نواري_ آبشاري)
    2011/04/22
    175
    2

دیگه جواد شدن
    شهرداری یه چیز میبینه دیگه درو دیوار و درخت و...پر میکنه
    یکی نیست بگه آخه فلان فلان شده الان زیباسازی دیگه کامله فقط مونده لامپاش
    2007/11/08
    مشهد
    558
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط mr.prm
    س توضيح ميدي کلآ چه جوريه؟ (ال اي دي هاي نواري_ آبشاري)
    يه نوار از LED ( معمولا سفيد ) كه ترتيب خاموش و روشن شدن اونها طوريه كه واقعا زيباست . از يه طرف شروع ميشه به روشن شدن و به طرف ديگه ختم ميشه . يه LED جلو پر نور و به ترتيب LED هاي پشت سر به نسبت كم نور ميشن تا مثلا بيستمين LED پشت سر LED جلو ( پرنور ترين ) ديگه خاموشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط takesh
    ديگه جواد شدن
    شهرداري يه چيز ميبينه ديگه درو ديوار و درخت و...پر ميکنه
    يکي نيست بگه آخه فلان فلان شده الان زيباسازي ديگه کامله فقط مونده لامپاش
    نمي دونم شما كجا زندگي مي كنيد اما توي مشهد كه هنوز خيلي طرفدار داره .

2010/10/11
    Sabzevar
    897
    51

يه نوار از LED ( معمولا سفيد ) كه ترتيب خاموش و روشن شدن اونها طوريه كه واقعا زيباست . از يه طرف شروع ميشه به روشن شدن و به طرف ديگه ختم ميشه . يه LED جلو پر نور و به ترتيب LED هاي پشت سر به نسبت كم نور ميشن تا مثلا بيستمين LED پشت سر LED جلو ( پرنور ترين ) ديگه خاموشه .
    ي فيلم ازشون ديدم، برنامه نويسيش و ميتونم انجام بدم، ولي طول اون LED ها يني تعداد کانال هاشون ماکزيمم چند تاس؟
    بعدشم، اينايي که من ديدم، طولشون کمه، يني دقيقآ کجاها استفاده ميشن، تو فضاي باز با ابعاد کوچک زياد جالب نيس که... ؟!
    2006/02/04
    327
    0

کلا در زمینه LED اگه بخاید کار کنید و پیشرفت داشته باشید باید مرتب به روز بشید. توی این کار دست خیلی زیاده و وقتی ایده ای نو وارد بازار میشه و مورد استقبال قرار می گیره همه ی تولیدکنندگان به سمت اون ایده هجوم میارن. مثل همین کاری که شما میخای انجام بدی.
    بنابراین باید ایده پرداز خوبی باشی و نیاز بازار رو به خوبی بفهمی و تا وقتی که این ایده ی جدید توسط دیگران کپی بشه فروشت رو کرده باشی و بری دنبال ایده بعدی.
    توی این کار زیبایی حرف اول رو میزنه و قیمت حرف دوم و کیفیت بعد از اونها قرار داره.(البته استثنا هم داره کلی گفتم.)
    پس اینکه رغبت مردم به این مدل زیاد شده دلیل نمیشه که بتونی خوب بفروشی. مردم دنبال یه چیز جدید و زیبا هستند.
    2007/05/29
    ایران
    757
    9

سلام
    کسي از اين بردها را در ايران توليد ميکنه ؟
    ميشه اصول کارش را بگه لطفا
    کمتر سخن گویم
    بیشتر عمل کنیم
    2010/08/24
    سرزمين ضامن آهو
    533
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط ايمان 88

نمي دونم شما كجا زندگي مي كنيد اما توي مشهد كه هنوز خيلي طرفدار داره .
    اتفاقاً بنده هم مي خواستم اين کار رو بکنم ولي زور ما به چين نميرسه. از بس قيمتش پايين هست. :angry: :angry:

فکر نمي کنه شدت نور led تغيير کنه، اون خطاي چشمه، ال اي دي ها با يک نور ثابت ولي دائماً در حال شيفت هستن.

من خودم مشهدي ام. ميدوني چرا توي مشهد خيلي طرفداره، چون چين موقعيت شناسه!

همواره يادمان باشد:
    1-مردان بزرگ اراده مي کنند و مردان کوچک آرزو
    2-افراد بزرگ، هميشه به دنبال ايده هاي بزرگند و افراد کوچک به دنبال افراد بزرگ
    3-هميشه سعي کن آنقدر کامل باشي که بزرگترين تنبيه تو براي ديگران گرفتن خودت از آنها باشد.
    2007/05/29
    ایران
    757
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Ahmad
    اتفاقاً بنده هم مي خواستم اين کار رو بکنم ولي زور ما به چين نميرسه. از بس قيمتش پايين هست. :angry: :angry:

فکر نمي کنه شدت نور led تغيير کنه، اون خطاي چشمه، ال اي دي ها با يک نور ثابت ولي دائماً در حال شيفت هستن.

قيمت چنده ؟ و چند LED دارد؟
    کمتر سخن گویم
    بیشتر عمل کنیم
    2007/11/08
    مشهد
    558
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Ahmad
    چرا زور ما نميرسه ؟ به هر حال چين هم از LED استفاده ميكنه و از كنترلر و بقيه چيزها و معمولا اين چيز ها ، در چين هم به صورت شركتي ساخته نمي شه و هزينه توليد شخصي هم فكر نكنم زياد با ايران فرق كنه . ضمن اينكه الان وضع مبادلات با چين هم مثل سابق نيست كه همه چيز مفت وارد بشه .
    براي مثال خيلي از دوستان من با ساخت پروگرمر usbasp درآمد خوبي كسب كردن . اون موقع چين از اونا توليد نميكرد ؟

نور ها با هم متفاوته چون اگه دقت كرده باشي LED جلويي هم مثل بقيه LED ها شيفت پيدا ميكنه اما از همه پر نورتره .

نقل قول نوشته اصلی توسط mpc
    قيمت چنده ؟ و چند LED دارد؟
    در مورد قيمت اطلاع ندارم اما تعداد LED ها به طول نوار بستگي داره . فكر ميكنم كمترين طول 1 متره .

نقل قول نوشته اصلی توسط mpc
    سلام
    کسي از اين بردها را در ايران توليد ميکنه ؟
    ميشه اصول کارش را بگه لطفا
    آره فكر ميكنم توليد ميكنن اما هنوز نسبت به كشش بازار خيلي كم . مخصوصا با طول زياد .

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14