اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساخت دی لایت برای ریو (کمک کنید)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساخت دی لایت برای ریو (کمک کنید)

دوستان عزیز میخواستم یه همچین مداری رو بسازم اما اصلا نمیدونم به چه چیزهایی نیاز داره و باید از کجا برق بگیرم.اینم وبلاگی که این عکس ها درونش بود :http://rio.blogsky.com/1391/09/09/post-27/
    این لوازمم از یه ساخت دیگه که خودش ساخته بود پیدا کردم :
    وسایل لازم:

8 عدد ال ای دی پاور 1 وات( قیمت هر عدد 1200)

8 عدد قاب ال ای دی( قیمت هر عدد 250)

4 عدد رگلاتور یا درایور 12 ولت ال ای دی( هر عدد 300)

پاسخ : ساخت دی لایت برای ریو (کمک کنید)

سلام
    دوست عزیز
    من لینک را دیدم اون ال ای دی هایی که استفاده کرده به اسم ال ای دی بلوکی SMD مشهوره هست تو هر بلوک سه تا داره در رنگی های مختلف میتونی تهیه کنی و دو سر سیم را به 12 ولت وصل کنی برای تثبت ولتاژ هم از رگولاتور و یک سری خازن استفاده کنی
    این ال ای دی بلوکی را میتونی از مغازه هایی که تو کار چلنیوم هستن تهیه کنی

موفق باشید
    هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

دوست عزیز از راهنماییت خیلی خیلی ممنونم
      فقط من برام چند تا سوال پیش اومد. رگلاتور سه تا سر داره و یکی فاز یکی نول اون کی واسه چیه؟(البته اگه اون دوتا هم درست گفته باشم)
      و خازن رو باید کجای مدارم قرار بدم؟و از گه نوع خازنی استفاده کنم؟
      دوست عزیز اگه امکانش هست یه شکل مختصر و ساده ایی برام بکشی (واقعا ممنون میشم)

دیدگاه

سلام دوست عزیز
        خواهش می کنم
        دو تا عکس برات گذاشتم
        ای سی را که از روبرو نگاه کنی پایه سمت چپ به عنوان وردی هست(باطری ماشین)پایه وسط زمین هست(بدنه ماسین یا منفی باطری)پایه سمت راست هم 12 ولت ثابت که به عنوان خروجی میشه استفاده کرد
        فقط یه چیزی که مهم هست باید ببیند مصرق آمپری ال ای دی های شما چقدر هست که برای روگلاتور میتونه اون جریان را تحمل کنه
        موفق باشید
        هر گاه خداوند تو را به لبه پرتگاه هدايت کرد به خدا اطمينان کن،يا تو را از پشت خواهد گرفت يا به تو پرواز کردن خواهد آموخت.

دیدگاه

آقا خیلی خیلی ممنون.
          اما یه مشکلی هستش عکسی که گذاشتین به نمایش در نمیاد.منم در پست اول عکس گذاشتم اما به نمایش در نیومد.
          اگه زحمتی نیست اون دوتا عکس رو به این ایمیل (elistarr@ymail.com) پست کنید.
          الانم میرم قطعات رو بخرم عکس رو داشته باشم طبق اون درست میکنم.بازم ببخشید.
          کارم به نتیجه رسید عکس میگیرم میزارم تو تاپیک تا دوستانم استفاده کنن.
          با تشکر

دیدگاه

اگه میتونین تعداد پاور led ها تون رو به سه تا در هر طرف کاهش بدین . میتونین بصورتی ساده اونا رو راه بندازین
            به این صورت که هر سه تا رو با هم سری کنین و اونا رو با یه مقاومت 18 اهم( اگه پاور led تون یک واتی هست ) دو واتی به ولتاژ باتری ماشین وصل کنین
            نیازی هم به درایور و رگولاتور و زلم زینبو نیست .

دیدگاه

ببخشید اصلا یادم رفت که لینک را بزارم

http://www.4shared.com/rar/zzctPP0R/7812.html

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X