اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش orcad15.7

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آموزش orcad15.7

سلام
    کی میتونه or cad15.7 را آموزش بده همچنین نحوه نصب آن را :nerd:
    چون من چند بار نصب کردم ولی راه نمی افتد
    [move]با تشکر[/move] :nice:
    در كودكي مي خواستم جهان را عوض كنم ، جوان كه شدم مي خواستم كشورم را عوض كنم ، به ميانسالي كه رسيدم مي خواستم شهرم را عوض كنم ، اكنون كه به پيري رسيدم فهميدم كه اگر خودم را عوض مي كردم شايد مي توانستم جهان را عوض كنم

پاسخ : آموزش orcad15.7

سلام
    کسی نمیتونه کمک کنه :cry:
    چون من درس پروزه ساخت دارم و باید یک مدار آمپلی فایر را شبیه سازی کنم :rolleyes:
    [move]با تشکر[/move]
    در كودكي مي خواستم جهان را عوض كنم ، جوان كه شدم مي خواستم كشورم را عوض كنم ، به ميانسالي كه رسيدم مي خواستم شهرم را عوض كنم ، اكنون كه به پيري رسيدم فهميدم كه اگر خودم را عوض مي كردم شايد مي توانستم جهان را عوض كنم

دیدگاه

اقا نخواستم :angry: :angry: :angry: :angry: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

دیدگاه

آخه دوست من آموزشش که به این راحتی ها نیست .... اگر جای خاصی سوال دارید بگید و گرنه یک آموزش کلی کسی هم بخواد بنویسه کلی وقت مبره

دیدگاه

دوست عزیز شما از کتاب های موجود توی بازار چرا استفاده نمی کنی
          سی دی ها آموزشی واسه این ورژن هستند البته تا حالا من کتابی واسه این ورژن ندیدم
          موفق باشی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان
            آخه دوست من آموزشش که به این راحتی ها نیست .... اگر جای خاصی سوال دارید بگید و گرنه یک آموزش کلی کسی هم بخواد بنویسه کلی وقت مبره
            سلام
            در حین نصب error:lisence.dat را میدهد
            اگه کمکم کنید ممنون میشوم :nerd:
            [move]با تشکر[/move]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط رضا حاجی زاده
              دوست عزیز شما از کتاب های موجود توی بازار چرا استفاده نمی کنی
              سی دی ها آموزشی واسه این ورژن هستند البته تا حالا من کتابی واسه این ورژن ندیدم
              موفق باشی
              میشه لطفا بگید کدام شرکت برای این ورژن سی دی آموزشی داده ؟ ممنون میشم .

دیدگاه

رزپارسیان داره فکر کنم

دیدگاه

دوستان من خیلی دنبال سی دی آموزشی ورژن 15.7 گشتم ولی پیدا نکردم . کسی از دوستان اگر میفروشه من خریدارم ، همچنین اگر آدرس یا شماره تلفن درست و حسابی از شرکتش داشته باشید ممنون میشم لطف کنید .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X