اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

توی این عکس مدل LPC 1768 در نرم افزار ALTIUM میشه کمک کنید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

توی این عکس مدل LPC 1768 در نرم افزار ALTIUM میشه کمک کنید

توی این عکس LPC 1768 در قسمت مدل ها SOT 407 -1-L /M/N عکس مخصوص PCB عوض میشه اندازه اون من باید برای مدار PCB کدوم رو انتخاب کنم؟

عکس :

پاسخ : توی این عکس مدل LPC 1768 در نرم افزار ALTIUM میشه کمک کنید

شکل هر سه رو نشون میده شما ببین آی سی که در دست داری شبیه کدومه همون رو بزار

دیدگاه

آی سی من توی شماتیک مدل : lpc1768 است اما هیچ کدام از نرم افزار های طراحی pcb اون ای سی که توی شماتیک است توی این نرم افزار ها پیدا نمیشه

عکس زیر شماتیک آی سی اما این آی سی توی نرم افزار ها پیدا نمیشه حتی کتابخانه آی سی هم دانلود کردم برای همه نرم افزار ها اما این مدل نبود مدل ها lpc 1768db100 استکه با عکس این شماتیک فرق می کنه مشکل چیه ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ciscosun2010
        عکس زیر شماتیک آی سی اما این آی سی توی نرم افزار ها پیدا نمیشه حتی کتابخانه آی سی هم دانلود کردم برای همه نرم افزار ها اما این مدل نبود مدل ها lpc 1768db100 استکه با عکس این شماتیک فرق می کنه مشکل چیه ؟
        اگه فوت پرینتش رو میخای منم گشتم ولی پیدا نکردم ممکنه اساتید داشته باشن بتونن برات بزارن. میتونی خودت طراحیش کنی.

دیدگاه

فوت پرینت و شماتیکش کاملا شبیه به lpc2368 هست

دیدگاه

من دقیقا نفهمیدم مشکلت چیه چون شما که آی سی را داخل نرم افزار آلتیوم پیدا کردید؟؟
            در هر صورت من کتابخانه این آی سی را برای آلتیوم دارم( lpc 1768db100)هم شماتیکش هم پی سی بی ولی شماتیکش دقیقا شبیه به داخل عکس نیست.
            الکترونیک فقط ترانزیستور نیست...موفقیت فقط الکترونیک نیست...زندگی فقط موفقیت نیست.

دیدگاه

من یک کتابخونه می خوام برای lpc1768 اما کتابخانه توی این نرم افزار با شماتیک من یکی نیست برای چاپ مشکل دار میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ciscosun2010
                من یک کتابخونه می خوام برای lpc1768 اما کتابخانه توی این نرم افزار با شماتیک من یکی نیست برای چاپ مشکل دار میشه
                برادر من فوت پرینت مهمه. مشابه بودن یا نبودن شماتیک اهمیتی نداره. توی شماتیک برای سادگی رسم مدار چینش پایه ها رو عوض میکنن اما فوت پرینت اون درسته.

دیدگاه

میشه یکی لطف کنه و شماتیک و pcb این آی سی رو بذاره؟؟؟من پیداش نمیکنم :angry: :cry2:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X