اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست کتاب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست کتاب

سلام دوستان
    من می خوام AVR را یاد بگیرم و می خوام یک کتاب خوب بهم معرفی کنید که هم بسکام وهم اسمبلی ان را یاد بگیرم یک کتاب به خوبی کتاب مزیدی 8051.
    مرسی
    "هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم." هلن کلر

پاسخ : درخواست کتاب

سلام :

شما کتاب علی کاهه رو تهیه کنید به مقصودتون میرسید !

دیدگاه

مرسی
      "هنگامي كه دري از خوشبختي به روي ما بسته ميشود ، دري ديگر باز مي شود ولي ما اغلب چنان به دربسته چشم مي دوزيم كه درهاي باز را نمي بينيم." هلن کلر

دیدگاه

سلام

من هم 8051 رو با کتاب مزیدی یاد گرفتم . کتاب خیلی خوبیه خیلی هم ساده توضیح داده . :smile:
        ولی در مورد AVR من کتابی به سادگی "8051 مزیدی " ندیدم . چون کلا یادگیری AVR به مراتب سختتر از 8051 هستش . ولی بعد از یادگیری خیلی راحتتر از 8051 میشه باهاش کار کرد .

برای شروع یادگیری اسمبلی رو اصلا توصیه نمیکنن .

ولی C و Basic هر کدوم طرفدارای خودشونو دارن . و بستگی به انتخاب خودتون داره که کدوم رو یاد بگیرین .
        زبان بیسیک نسبت به سی ساده تر هستش و زودتر میشه اونو یاد گرفت .
        زبان سی نسبت به بیسیک پایه ای تر هستش و یه کم سختتر .

حالا اگه میخواید بیسیک یاد بگیرید همون کتابی که آقا حامد گفتن خوبه .
        برای یادگیری C هم کتاب ""میکروکنترلر های AVR وکاربردهای آن نوشته ی آقای امیر ره افروز انتشارات نص"" خوبه .
        من فکر میکنم زبان سی اصولی تره :agree:
        به قول یکی از بچه های ECA برای مهندس الکترونیک یاد گرفتن C از نون شب واجبتره . :smile:

موفق باشید
        دوش دیوانه شدم عشق مرا دید و بگفت آمدم نعره مزن جامه مدر هیچ مگو
        گفتم ای عشق من از چیز دگر می​ترسم گفت آن چیز دگر نیست دگر هیچ مگو
        من به گوش تو سخن​های نهان خواهم گفت سر بجنبان که بلی جز که به سر هیچ مگو
        قمری جان صفتی در ره دل پیدا شد در ره دل چه لطیف است سفر هیچ مگو
        مولانا

دیدگاه

من فکر می کنم برای زبان بیسیک بهترین کتاب ، کتاب علی کاهه هست. فقط برای شروع باید سه فصل اول رو اجمالی بخونی و عبور کنی . چون برای شروع یه ذره گنگه. ولی فصل 4 خیلی خوب منوها و محیط نرم افزار رو توضیح داده . از فصل 5 هم دستورات شروع میشه

دیدگاه

از دوستان ممنونم بخاطر کمکشان

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X