اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کابل کشی از موتورخانه چاه تا ساختمان مسکونی در دماوند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کابل کشی از موتورخانه چاه تا ساختمان مسکونی در دماوند

سلام
    امید هستم و امیدوارم لطف کنید و در صورت امکان پاسخ دهید.
    پدرم زمینی دارد در دماوند, زمین دارای برق 3 فاز میباشد که کنتور اصلی برق در موتورخانه چاه نصب گردیده که مورد استفاده شناور چاه میباشد.
    ساختمانی در 130 متری آن احداث کردیم که برق کشی داخل آن را متاسفانه خودم انجام دادم که فکر نکنم کار درست و استانداردی بوده باشد ولی خب چند سالی میباشد که بدون مشکل کار کرده. (اگر تجربه الان را داشتم از سیم قویتری استفاده میکردم.)

در حال حاضر یک کابل 130 متری کشیده شده به ساختمان که 3 رشته سیم 2 یا 2.5 دارد که من از این 3 رشته 1 رشته نول و 2 رشته فاز استفاده کردم
    یعنی در ساختمان 2 فاز دارم که 1 فاز را برای یکطرف ساختمان و فاز دیگر را برای طرف دیگر آن قرار دادم.

تازگیها به این فکر افتادم که گرمایش ساختمان را با برق انجام بدم (بخاربهای برقی و آب گرمکن) که فکر کنم 5 یا 6 هزار وات نیاز میشه.

میخواهم یک کابل دیگر 130 متری از موتورخانه بکشم که خیالم راحتتر باشه و حتی یک پریز 3 فاز هم برای مصرف کننده احتمالی در آینده داشته باشم

بنظر شما من چه کابلی باید استفاده کنم که این توان را دارا باشد. در ضمن من در سوید زندگی میکنم آیا برای این کار نیازی به وسیله یا تقویت کننده یا چیزی دارم که اینجا بهتر و با کیفیت تر باشه که در تابستان که میخوام این کار را انجام دهم با خودم بیاورم ؟

با تشکر
    امید

پاسخ : کابل کشی از موتورخانه چاه تا ساختمان مسکونی در دماوند

با سلام
    میتونی برای اطمینان خاطر کامل از کابل 10*4 استفاده کنی . که با افت ولتاژ هم در واحد مسکونی روبرو نشی . موفق باشی
    هرگز به نیکی نمی رسید تازمانیکه از آنچه دوست می دارید انفاق کنید .

دیدگاه

ممنون داوینچی , اطلاع دارید الان حدودا متری چند شده کابل 4*10

دیدگاه

با سلام . متاسفانه قیمت ندارم .
        هرگز به نیکی نمی رسید تازمانیکه از آنچه دوست می دارید انفاق کنید .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط omidse2
          اطلاع دارید الان حدودا متری چند شده کابل 4*10
          الان حدودا" قیمت متری 10 تومنه ولی داره میاد پایین
          اگه واسه تابستون میخوای صبر کن اوایل اردیبهشت بخر قیمت خیلی مناسب میشه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosseinfatehi
            الان حدودا" قیمت متری 10 تومنه ولی داره میاد پایین
            اگه واسه تابستون میخوای صبر کن اوایل اردیبهشت بخر قیمت خیلی مناسب میشه
            مرسی , بله برای تابستان برنامه دارم انجام بدم. ایشالا تا اون موقع ارزون تر بشه :rolleyes:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X