اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در PCB پروتل 99

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل در PCB پروتل 99

سلام ...
    بنده مبتدی هستم و مشتاق اموختن این نرم افزار ...
    خب طبق اموزشهایی که از این سایت گرفتم ایتدا مدار شماتیکم رو رسم کردم بعد هم با رفتن به محیط PCB یه مشکل دارم :
    اینکه در اموزش نوشته :
    حالا بایستی یک قاب بدور قطعاتتون بکشید که در واقع نمادی از بورد اصلی شماست که مرز های آن را مشخص می کند. برای اینکار از زبانه های پایین صفحه زبانه " KeepOutLayer " را انخاب کنید. حالا با استفاده از ابزار Line که در جعبه ابزارهای سمت چپ صفحه قرار دارد مرزی به دور قطعات خود رسم کنید.
    اقا ما خودمون رو کشتیم این گزینه رو پیدا نکردیم راستی کجاست ؟
    خب ما قید این گزینه رو زدیم و قاب رو با ابزار LINE قاب رو دور مدار کشیدیم ...
    خب مشکل من از اینجا شروع میشه :
    انجام مرحله مسیریابی خودکار هستش. در این مرحله خود برنامه پروتل اتصالات بین پایه های قطعات رو به صورت خودکار به طریقی که مشاهده خواهید کرد رسم می کنه! برای انجام اینکار از منوی Auto Route گزینه All رو انتخاب کنید و از پنجره ظاهر شده دکمه Rute All رو فشار بدید. (اگر سوالی از شما پرسیده شد yes را انتخاب کنید.
    خب من دستورالعمل بالا رو انجام مدیم ولی ارور میده که عکسش رو براتون میذارم :
    دوستان خواهشا" راهنمایی کنید .

پاسخ : مشکل در PCB پروتل 99

محدوده برد رو با لاین تو keepoutlayer باید رسم کنی....
    ارائه قيمت روز قطعات الكترونيك و پاسخ به سوالات شما
    ارائه ليست سنسورها و قطعات موجود در بازار
    http://www.pnkavosh.com/

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadreza1363
      محدوده برد رو با لاین تو keepoutlayer باید رسم کنی....
      سلام ...
      ممنون دوست عزیز ولی این گزینه لاین و یا همون keepoutlayer در کجای برنامست ؟

دیدگاه

سلام ...
        ممنون دوست عزیز ولی این گزینه لاین و یا همون keepoutlayer در کجای برنامست ؟
        سلام
        لاین همون keepoutlayer نیست! تو قسمت pcd اگه شما پایین صفح رو نگاه کنی ، چند تا tab می بینی. مثل top layer و bottom layer و ... . حالا شما باید از بین اینا keepout layer رو انتخاب کنی و بعدش محدوده بورد رو با ابزار line یا همون خط ، رسم کنی. الآن اینجوری که من می بینم ، فکر می کنم تو قسمت top layer اینکارو کردی

دیدگاه

سلام من می تونم به شما کاملا یاد بدم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X