اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سنسور دیجتال دما تا رنج 150 درجه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سنسور دیجتال دما تا رنج 150 درجه

سلام به اساتید محترم
    من می خوام سنسور دما به صورت دیجیتال به avr وصل کنم،تنها چیزی که گیر آوردم smt160 است که تا حداکثر 130 درجه اندازه گیری میکنه.من برای پرژه ام نیاز به اندازه گیری 140 درجه دارم.آیا تو بازار سنسور دمای دیجیتالی هست که تا رنج 140 درجه اندازه گیری کنه؟ممنون میشم کمکم کنید

پاسخ : سنسور دیجتال دما تا رنج 150 درجه

کسی نیست کمکم کنه؟

دیدگاه

دیتاشیتهای سری smt رو تو نت ببینید که داره یا نه؟در ضمن از خود قطعه فروشهای جمهوری هم بپرسید اونا جنسهای موجود رو خیلی خوب و بهتر از ما میشناسن.اگر آنالوگ می خواستین میشد ولی دیجیتال خودمم نمیشناسم.
      جانم به فدای ائمه اطهار
      می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

سلام
        بهتره بجای smt160 که خیلی گرونه و دنگ و فنگ هم زیاد داره از سنسور LM35 استفاده کنی
        این سنسور محدوده دمای -50 تا 150درجه سانتری گراد رو اندازه میگیره
        من سنسور رو به لامپ وصل کردم و تا 135 درجه دما رو نشون داد...بعدش هم لامپ رو خاموش کردم
        شما تا 140درجه رو هم میتونید راحت اندازه بگیرید

آها الان متوجه شدم فرمودید دجیتال !
        خوب :-?
        نمیتونید از مبدل آنالوگ به دجیتال استفاده کنید و سنسور رو بهش وصل کنید !?؟! oo:

موفق باشید :smile:
        هنگامي که چيزي مينويسي، کاري نکن تنها کسي که از مغزش استفاده کرده باشد ،مدادت باشد .

\|/_\/_

دیدگاه

سلام
          اصولا سنسورهای دیجیتال برای اندازه گیری دمای محیط تا 125 ، 130 درجه هستند (دلیلش رو نمی دونم :-?? )

ولی سنسور دیجیتال اینفرارد MLX90614 هست با دو خروجی PWM و 2سیمه که دمای جسم رو تا 382.2 درجه سنس میکنه

و اینکه سنسور SMT160 تا 130 درجه رو سنس میکنه ولی دمای قابل تحملش (دمایی که دیگه خراب میشه) 150 درجه هستش
          پس میتونی از SMT160 هم استفاده کنی اما بیشتر از 130 درجه احتمال خرابی SMT160 خیلی زیاده

یا علی
          ماکه رفتیم خدمت (فعلا که 14 ماهش گذشت).........چون میگذرد غمی نیست....

http://tif00s.persiangig.com/image/MLX90614.jpg

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X