اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارتباط اینورتر با hmi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارتباط اینورتر با hmi

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز
    من یه سوالی از دوستان داشتم من چطور میتونم از طریق پورت rs-485 hmi با یه اینورتر به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنم و فرکانس خروجی رو تغییر بدم؟
    مثلا hmi easy view 6070i با اینورتر دلتا
    ایا نقشه این کابل رو که همون مدباس میشه رو کسی از دوستان داره؟
    و چه پارامترهایی از اینورتر رو باید تغییر بدم ؟
    باتشکر
    در هنگام مشکلات سکوت کن . شاید خدا هم حرفی برای گفتن داشته باشد . . .

پاسخ : ارتباط اینورتر با hmi

اینورتر دلتا چندین مدله کدومش منظورته؟
    منوال hmi رو داری؟

دیدگاه

بله منوال Hmi رو دارم و استفاده از این Hmi رو بلدم و یک پروژه هم انجام دادم ولی یک سری تنظیمات رو باید روی اینورتر (مدل B یا M فرقی نمیکنه) انجام بدم که متاسفانه اطلاعاتم کامل نیست

لطفا راهنماییم کنید

دیدگاه

منوال مدل B رو از سایت دلتا دانلود کنید و پ1ارامترهای گروه 9 رو مطالعه کنید.کابل مربوطه هم با یه سوکت RJ-11 درست میشه که تو همون قسمت گروه 9 نحوه ساختش رو توضیح داده. ادرس دستورات هم در ادامه و در صفحه 148 موجوده.
        موفق باشید.

دیدگاه

ممنون دوست عزیز اما من به اطلاعات دقیقتری باذکر مثال نیاز دارم که اصلا باید چکار کنم!!!!! و چه پارامتری رو روی اچ ام ای و از طریق چه رجیستری تغییر بدم.....
          ممنون میشم در صورت امکان توضیح بیشتری بدید.

دیدگاه

ممنون دوست عزیز اما من به اطلاعات دقیقتری باذکر مثال نیاز دارم که اصلا باید چکار کنم!!!!!
            فکر کردم گفتید کار با این hmi رو بلدید oo: ادرس دستورات اینورتر هم که تو منوال هست کافیه برای هر دستور ادرس مورد نظر تو اینورتر رو مقدار بدید....این کار رو باید تو ادیتور اون hmi انجام بدید. سعی میکنم تو چند روز اینده یه مثال براتون بزارم.

دیدگاه

یعنی بین دوستان کسی تا به حال این کارو انجام نداده که منو راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟!!!!!!!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدیقاسمی
                یعنی بین دوستان کسی تا به حال این کارو انجام نداده که منو راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟!!!!!!!
                دوست عزیزم انتظار نداشته باش الکترونیک صنعتی رو بشه اینجا از صفر تا بینهایت با چند تا تاپیک یاد گرفت....
                فعلا این مثال رو که خود دلتا انجام داده مطالعه کن تا بعد
                http://vip.eca.ir/sharing/uploads/13569800221.rar

دیدگاه

واقعا ممنونم راهنمایی بسیار خوبی برام بود حالا من میخوام همین مسیر رو با hmi ایزی ویو برم ایا همچنین منوالی برای این hmi هم وجود داره ؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدیقاسمی
                    واقعا ممنونم راهنمایی بسیار خوبی برام بود حالا من میخوام همین مسیر رو با hmi ایزی ویو برم ایا همچنین منوالی برای این hmi هم وجود داره ؟
                    من با ایزی ویو کار نکردم. ممکنه باشه ولی پیدا کردنش سخته.ولی اگه کار با HMI رو بلد باشی میتونی از همین منوال الگو بگیری.متاسفانه اونقدری وقت ندارم برات اینکارو بکنم ولی منوالشو بزار اینجا یه نگاهی بندازم.

دیدگاه

از وقتی که برام گذاشتی ممنونم دوست عزیز

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X