اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

استخراج فایل هگز از چیپ میکرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

استخراج فایل هگز از چیپ میکرو

سلام دوستان من یه مشکل دارم اینه که الان یه میکرو هست که نمی دونم توش چه برنامه ای نوشته شده و می خوام با پروگرمرم فایل هگزشو استخراج کنم و ازش در محیط پروتئوس استفاده کنم. اما نمی دونم چطوری فایل هگز رو ازش بیرون بکشم. ممنون میشم اگه کمکم کنید.

پاسخ : استخراج فایل هگز از چیپ میکرو

اگه lock bit ها میکرو غیر فعال باشن میتونی گزینه read رو بزنی و بعد فایل رو که با پسوند .hex هست رو در کامپیوترت ذیره و استفاده کنی
    گفت که دیوانه نهی لایق این خانه نهی

دیدگاه

البته باید حواست باشه حتی در صورتی که فیوزبیت قفل حافظه هم فعال باشه به ما فایل هگز میده اما یه فایل نامعتبر!!
      مثلا اگه سه بار read رو بزنی هر بار یه فایل هگز با محتویات مختلف خواهید دید.
      چرا ناراحتی پاتریک!
      + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
      - از دیدنش ناراحت شدی؟
      + نه
      پس چی ناراحتت کرده
      + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------
      تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------
      محصولات

دیدگاه

اگه قفل شده باشه از چه راهی واسه استخراج فایل معتبر استفاده می کنن؟ چون میدونم میشه انجام داد...
        نوشته اصلی توسط سوران آراسته نمایش پست ها
        البته باید حواست باشه حتی در صورتی که فیوزبیت قفل حافظه هم فعال باشه به ما فایل هگز میده اما یه فایل نامعتبر!!
        مثلا اگه سه بار read رو بزنی هر بار یه فایل هگز با محتویات مختلف خواهید دید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط fisherman نمایش پست ها
          اگه قفل شده باشه از چه راهی واسه استخراج فایل معتبر استفاده می کنن؟ چون میدونم میشه انجام داد...
          سلام.
          کار خیلی هزینه بری هست.چون باید رزین روی میکرو با اسید خاصی برداشته بشه تا به هسته برسیم.بعدا باید فیوز بیت های مربوطه رو پیدا کنیم و اونهارو بسوزونیم.
          این کار ها فقط از دست چینی ها بر میاد برای کپی.

دیدگاه

در ایران هم هستند کسانی که این کارو انجام میدن اینم نمونش
            http://hidaloelectronic.ir/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%A7/%D8%B1%D9%85%D8%B2%DA%AF%D8%B4%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%B4%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D9%86-%D9%82%D9%81%D9%84-ic-%D8%A2%DB%8C-%D8%B3%DB%8C-%D9%87%D8%A7/

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X