ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: Could not load file

2007/12/19
    179
    13

Could not load file

سلام دوستان من مي خوام اين پروژه رو که از يه کد باندل گرفتم، شبيه سازي و اجرا کنم.( البته در سطح نرم افزاري)
    http://www.4shared.com/zip/Mnk9UfNS/16_SD_File.html?
    لينک ديگر:
    http://trainbit.com/files/2665299884/16_SD_File.zip
    اما با اين ارور مواجه مي شم: :angry: :angry: :angry:
    کد:
    SD_File.c(530): error: #165: too few arguments in function call FlashFS\fs_ffree.c(16): error: #147: declaration is incompatible with "U64 ffree(const char *)" (declared at line 402 of "C:\Keil\ARM\RV31\INC\RTL.h") FlashFS\fs_finit.c(30): error: #147-D: declaration is incompatible with "int finit(const char *)" (declared at line 397 of "C:\Keil\ARM\RV31\INC\RTL.h")
    چون هنوز خيلي تازه کارم نمي دونم تنظيم خاصي داره يا اصلا نمي شه همين طوري با کيل شبيه سازيش کرد يا...
    ممنون مي شم راهنماييم کنين
    اين که تعداد تشکر هاي اهدايي يه کاربر زياده به اين معنا نيست. که چيزي بلد نيست؛ بلکه نشانه اينه که به تلاش بقيه بچه ها احترام مي گذاره
    2012/06/13
    کرج
    285
    6

پاسخ : Could not load file

سلام علت اینه که برنامه شما به صورت کامل Build نشده باید اخرش پیغام بده کا تمام شده و هیچerror وجود نداره ولی این که پیغام خطا میده :redface:
    من برنامه شما را دیدم شما می گید که تازه کارید ولی این برنامه ای که من دیدم خیلی خوف بودها :biggrin:
    [size=10pt]I'm Very Question and I have more Question,Please Answer All of my Questions[/size]

[size=12pt]

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

[/size]

[img width=156 height=100]http://uploadtak.com/images/u3536_555_Timer_as_Astable.gif[/img]
    2007/12/19
    179
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط very question
    سلام علت اينه که برنامه شما به صورت کامل Build نشده بايد اخرش پيغام بده کا تمام شده و هيچerror وجود نداره ولي اين که پيغام خطا ميده :redface:
    من برنامه شما را ديدم شما مي گيد که تازه کاريد ولي اين برنامه اي که من ديدم خيلي خوف بودها :biggrin:
    نه بابا گفتم که برنامه رو از يه کد باندل گرفته ام.
    راستي يه سوتي بد داده بودم من حرفه اي
    اين که تعداد تشکر هاي اهدايي يه کاربر زياده به اين معنا نيست. که چيزي بلد نيست؛ بلکه نشانه اينه که به تلاش بقيه بچه ها احترام مي گذاره
    2007/12/19
    179
    13

راستي دوستان ببخشيد که اينجا اين سوال رو مطرح مي کنم.
    اين رم توي سوکت mmc مي ره و به قول موبايل فروشان DV هست.
    مي خواستم ببينم کار باهاش مشکلي نداره؟؟
    نوعش همون SD هست؟؟
    2012/06/13
    کرج
    285
    6

سلام فکر نکنم مشکلی باشه ،شاید ترتیب پایه هاش با SD فرق کنه ، هنگام استفاده هواست باشه درست وصلشون کنی :agree:
    مشکل دیباگ کردنت حل شد؟ :nerd:
    [size=10pt]I'm Very Question and I have more Question,Please Answer All of my Questions[/size]

[size=12pt]

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

[/size]

[img width=156 height=100]http://uploadtak.com/images/u3536_555_Timer_as_Astable.gif[/img]
    2007/12/19
    179
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط very question
    سلام فکر نکنم مشکلي باشه ،شايد ترتيب پايه هاش با SD فرق کنه ، هنگام استفاده هواست باشه درست وصلشون کني :agree:
    مشکل ديباگ کردنت حل شد؟ :nerd:
    نه هنوز داغونم آقا..
    هنوز دارم کار با mmc رو یاد می گیرم
    2008/05/06
    2
    0
    k11

salam man vaghti hamin file ro compile mikonam daghighan 3ta errori ke neveshtino mide rahe halesh chie?
    mamnon age javan bedin
    Build target 'MCB1700'
    compiling SD_File.c...
    SD_File.c(530): error: #165: too few arguments in function call
    compiling fs_ffree.c...
    FlashFS\fs_ffree.c(16): error: #147: declaration is incompatible with "U64 ffree(const char *)" (declared at line 402 of "C:\Keil\ARM\RV31\INC\RTL.h&quot
    compiling fs_finit.c...
    FlashFS\fs_finit.c(30): error: #147-D: declaration is incompatible with "int finit(const char *)" (declared at line 397 of "C:\Keil\ARM\RV31\INC\RTL.h&quot
    Target not created
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7