اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یاد گیری avr

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یاد گیری avr

به نام خدا
    سلام به همگی خسته نباشید. سوالی که از شما داشتم این است که چگونه avr را یاد بگیرم
    کتاب avr که معمولا استفاده می شود آموزش avr نیست بلکه آموزش bascom هست حالا به نظر شما بهترین و کوتاه ترین راه برای یاد گیری avr چیه اگر مرجع مورد نظر شما به زبان اسمبلی
    باشه خیلی برای من مفید خواهد بود

یاد گیری avr

سلام . خوبی دوست عزیز ؟
    اگه واقعا می خواهی میکرو یاد بگیری به نظر من ( من هم با 8051 کار کردم هم با AVR و یکمی هم با PIC ) شما برو کتاب 8051 مزیدی ترجمه قدرت سپیدنام رو بگیر ، خوب میکرو 8051 رو یاد بگیر . بعدش خیالت راحت باشه با هر میکرویی که بخواهی کار کنی میتونی به سرعت کار باهاش رو یاد بگیری .
    موفق باشید .
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
    چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

پاسخ : یاد گیری avr

نوشته اصلی توسط محمد نحوی
      سلام . خوبی دوست عزیز ؟
      اگه واقعا می خواهی میکرو یاد بگیری به نظر من ( من هم با 8051 کار کردم هم با AVR و یکمی هم با PIC ) شما برو کتاب 8051 مزیدی ترجمه قدرت سپیدنام رو بگیر ، خوب میکرو 8051 رو یاد بگیر . بعدش خیالت راحت باشه با هر میکرویی که بخواهی کار کنی میتونی به سرعت کار باهاش رو یاد بگیری .
      موفق باشید .
      با سلام
      من دانشجو ترم آخر کاردانی هستم.و دوست دارم که avr رو یاد بگیرم و لازم به ذکر است که من 8051 مزیدی رو خوندم وبا 8051 کار هم کردم .

من از شما چند سوال دارم؟ :NO:

1.pic یا avr ؟با کدامش موافقید؟
      2.یه مرجع خوب هم معرفی کنید؟
      3.نظرتون در مورد arm چیه؟

با تشکر :applause:

دیدگاه

سلام

1.pic یا avr ؟با کدامش موافقید؟ به نظر من avrاز همه بهتر و راحتره
        2.یه مرجع خوب هم معرفی کنید؟از با بسکام میخواهید کار کنید کتاب میکروکنترلر avr تالیف علی کاهه میتونه مرجع خوبی باشه ولی اگر میخواهید
        با code visionوبه زبان cکتاب میکروکنترلرavrوکاربرد های آن تالیف امیر ره افروزمجع خوبی هست. :nice:
        3.نظرتون در مورد arm چیه؟کارکردن باهاش سخته توصیه میکنم سراغش نرید :mrgreen:

دیدگاه

دوست عزیز من اتفاقا در حال جستجو مطلب شما را دیدم

اگر قبلا کتابی از دکتر مزیر مطالعه کردید بهترین پیشنهاد برای شما خواندن کتاب AVR اثر دکتر مزیری است. این کتاب اواخر سال 88 توسط انتشارات نص چاپ شده و به نظر من یکی از کاملترین مراجع AVR در جهان است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X