اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آیا امکان دارد که 2 موبایل یکسان و سیم کارت یکسان در شبکه موبایل وجود داشته باشد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

آیا امکان دارد که 2 موبایل یکسان و سیم کارت یکسان در شبکه موبایل وجود داشته باشد

با سلام خدمت اساتید اهل فن
    دوستان من میخوام ببینم که چه تضمینی برای شبکه موبایل وجود دارد که دو خط یکسان در شبکه وجود نداشته باشد حتی با جعل کردن مشخصات سیم کارت و مشخصات گوشی؟
    و اگه آدرس معتبری چیزی هم دارین برای من بزارین ممنون میشم
    :smile:

پاسخ : آیا امکان دارد که 2 موبایل یکسان و سیم کارت یکسان در شبکه موبایل وجود داشته باشد

فکر نکنم تضمینی وجود داشته باشه فقط هنگام زنگ خوردن اونی که آخر از همه location update شده رو شبکه میشناسه و زنگ میخوره
    البته توجه داشته باشین که کپی سیم کارت درد سر های خاص خودشو داره و خوندن ki کار خیلی راحتی نیست و نیاز به سعی و خطا داره

دیدگاه

پاسخ : آیا امکان دارد که 2 موبایل یکسان و سیم کارت یکسان در شبکه موبایل وجود داشته باشد

با تشکر از توجه شما
      نه از نظر آزمون خطا و سعی تلاش مشکلی نیست فقط میخوام مطمئن بشم که مخابرات برای این امر چیزی رو برای جلوگیری در آستین داره مثلا همین که یک سیم در فاصلهای بسیار دور از هم و ناگهان جابجا میشه یا مثلا روشی دیگه , که اگه هیچ تضمین 100% نباشه طرح رو کلید بزنیم

ممنون

دیدگاه

منم یه زمانی میخواستم این کارو کنم طرح جالبی :biggrin:ولی اگه ازت شکایت بشه بدبخت میشی میری ولی در کل خیلی باحاله
        عزیزان دقت کنید پسورد تمامی فایلها و پروژه های من، در تاپیکشون موجوده(صفحات آخر) لطفا برای رمز فایلا پیام ندید!! چون خیلی دیر ب دیر میام انجمن و پیام چک نمیکنم
        مخترع برتر شمال غرب سال 96
        مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

دیدگاه

مطمئن باشید هیچ کاری نشد نداره.خودم ایده ای براش پیدا می کنم
          امضاندارم. ميشه انگشت بزنم...؟

www.AsanService.ir

دیدگاه

خب آخ راه رفتن روی لبه چاقو بیشتر حال میده :nice: ولی من یه سرچی کردم یه چندباری زنگ زدم ایرانسل و اینا الان بنظر میآد که یه سیستمی برای این کار دارن که همچنین اتفاقی نیوفته :sad:(البت چیزی که واضح هستش اینه که اگه زیر پوشش یه آنتن قرار بگیرن مشکلی پیش نمآد ) در ضمن طبق گفته آقای mohsen++ یه احتمال پیش میآد که شاید نشه سنکرون کرد دوتا گوشی رو این یه مقدار قضیه رو پیچیده میکنه!! ( یه چیزای دیگه هم که متوجه شدم اینکه یه سری کد دیگه هم تو سیم کارت هست که نمیدونم اصن چی هستن یا اصلا میشه خوندشون یا نه)

حالا اگر از دوستان کسی یه روشی پیدا کرد به ما هم بگن ممنونشون میشیم,حتی اگر هم کمکی خواست که از دستمون بربیاد حتما در خدمت هستم

ممنون از لطف شما

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X