ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    2009/08/11
    42
    1

آيا امکان دارد که 2 موبايل يکسان و سيم کارت يکسان در شبکه موبايل وجود داشته باشد

با سلام خدمت اساتيد اهل فن
    دوستان من ميخوام ببينم که چه تضميني براي شبکه موبايل وجود دارد که دو خط يکسان در شبکه وجود نداشته باشد حتي با جعل کردن مشخصات سيم کارت و مشخصات گوشي؟
    و اگه آدرس معتبري چيزي هم دارين براي من بزارين ممنون ميشم
    :smile:
    2007/05/02
    1,761
    120

پاسخ : آيا امکان دارد که 2 موبايل يکسان و سيم کارت يکسان در شبکه موبايل وجود داشته باشد

فکر نکنم تضمینی وجود داشته باشه فقط هنگام زنگ خوردن اونی که آخر از همه location update شده رو شبکه میشناسه و زنگ میخوره
    البته توجه داشته باشین که کپی سیم کارت درد سر های خاص خودشو داره و خوندن ki کار خیلی راحتی نیست و نیاز به سعی و خطا داره
    2009/08/11
    42
    1

پاسخ : آيا امکان دارد که 2 موبايل يکسان و سيم کارت يکسان در شبکه موبايل وجود داشته باشد

با تشکر از توجه شما
    نه از نظر آزمون خطا و سعي تلاش مشکلي نيست فقط ميخوام مطمئن بشم که مخابرات براي اين امر چيزي رو براي جلوگيري در آستين داره مثلا همين که يک سيم در فاصلهاي بسيار دور از هم و ناگهان جابجا ميشه يا مثلا روشي ديگه , که اگه هيچ تضمين 100% نباشه طرح رو کليد بزنيم

ممنون
    2009/10/18
    تبریز
    2,227
    704

منم یه زمانی میخواستم این کارو کنم طرح جالبی :biggrin:ولی اگه ازت شکایت بشه بدبخت میشی میری ولی در کل خیلی باحاله
    کاربران تازه وارد دقت کنید پسورد تمام فایلها و پروژه های من در تاپیکشون موجوده لطفا برای رمز پیام ندید!!
    مخترع برتر شمال غرب سال 96
    مدیر سابق منابع تغذیه انجمن ECA

2012/12/21
    286
    21

مطمئن باشيد هيچ کاري نشد نداره.خودم ايده اي براش پيدا مي کنم
    امضاندارم. ميشه انگشت بزنم...؟

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2009/08/11
    42
    1

خب آخ راه رفتن روي لبه چاقو بيشتر حال ميده :nice: ولي من يه سرچي کردم يه چندباري زنگ زدم ايرانسل و اينا الان بنظر ميآد که يه سيستمي براي اين کار دارن که همچنين اتفاقي نيوفته :sad:(البت چيزي که واضح هستش اينه که اگه زير پوشش يه آنتن قرار بگيرن مشکلي پيش نمآد ) در ضمن طبق گفته آقاي mohsen++ يه احتمال پيش ميآد که شايد نشه سنکرون کرد دوتا گوشي رو اين يه مقدار قضيه رو پيچيده ميکنه!! ( يه چيزاي ديگه هم که متوجه شدم اينکه يه سري کد ديگه هم تو سيم کارت هست که نميدونم اصن چي هستن يا اصلا ميشه خوندشون يا نه)

حالا اگر از دوستان کسي يه روشي پيدا کرد به ما هم بگن ممنونشون ميشيم,حتي اگر هم کمکي خواست که از دستمون بربياد حتما در خدمت هستم

ممنون از لطف شما
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6