اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[آموزش] استفاده از LED TOOL

Collapse
این موضوع برجسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

[آموزش] استفاده از LED TOOL

تاپیک سوالات و اموزش در مورد LED TOOL

سلام
    نرم افزار LED TOOL پلاگینی هست که روی کرل دراو نصب میشه و برای تابلو های LED و طراحی در این زمینه مورد استفاده قرار میگیره .در خیلی از سایت ها و انجمن ها دیده شده که اکثرا با این نرم افزار مشکل دارند و نمیتوند این برنامه رو حک یا راه اندازی کنند از دوستانی که در این زمینه فعالیت کردند و تونستند این برنامه رو فعال کنند خواهشمندیم تجربیات خودشون رو یا بصورت فیلم و یا بصورت PDF در این تاپیک قرار دهند که تمامی دوستان استفاده کنند .

از یکایک دوستان عزیز هم خواهشمندیم فقط در این تاپیک اموزش و سرالاتشون رو مطرح کنند .از همکاری شما متشکریم
    یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

پاسخ : اموزش استفاده از LED TOOL

سلام
    من از کرل دراو X5 استفاده میکنم از اسنترنت نرم افزار ((LEDTool6_X5)) رو گرفتم و نصب کردم وقتی که نصب میکنم خطا میده که شما باید سرویس پک 3 رو برای کرل دراو 5 نصب کنید

خطا اینه:
    You havent Installed service pack 3 for corel draw x5
    قبلا یکبار نصب کردم جواب میداد ولی حالا که ویندوز و کرل دروا رو جدیدا نصب کردم خطا میده .ممنونم دوستان راهنمایی بفرمائید

دیدگاه

در مورد کرک ال ای دی تولز یه فیلمی بصورت فلش توی تایپیک تابلو ثابت بود که من اون رو 6-7 بار نگاه کردم ومراحل رو قدم به قدم هم دنبال کردم تا آخر کار یه شماره سریال بهم داد و ال ای دی تولز فعال شد دیگه هر وقت ویندوز رو عوض میکنم همون شماره سریال برنامه ی ال ای دی تولز رو فعال می کنه - در مورد نحوه ی کار با برنامه هم خیلی ساده اس فقط باید با گزینه هاش آشنا بشی
      Esmaeili_led@yahoo.com

دیدگاه

http://corelvba.com/index.php?pages=led_1

دیدگاه

نوشته اصلی توسط اقای دکتر
          سلام
          من از کرل دراو X5 استفاده میکنم از اسنترنت نرم افزار ((LEDTool6_X5)) رو گرفتم و نصب کردم وقتی که نصب میکنم خطا میده که شما باید سرویس پک 3 رو برای کرل دراو 5 نصب کنید

خطا اینه:
          قبلا یکبار نصب کردم جواب میداد ولی حالا که ویندوز و کرل دروا رو جدیدا نصب کردم خطا میده .ممنونم دوستان راهنمایی بفرمائید

موقع نصب کورل گزینه های زیادی برای نصب وجود دارد که بیشتر کاربران به علت بی نیازی به موارد فوق و یا برای سرعت بخشیدن به عملیات نصب ، آن گزینه ها را انتخاب نمی کنند. ممکنه در مورد شما هم چنین اتفاقی افتاده باشه. همچنین بستگی به شماره سریال و نوع کرکی که خود کورل را با آن فعال کرده اید نیز دارد.

من کورل را از ورژن X4 و از مجموعه نرم افزاری لرد نصب کردم و LED TOOL به راحتی پس از دانلود ، نصب شد.

دیدگاه

سلام

خطا اینه:
            سلام
            از دوستان کسی هست که LED TOOL رو روی کرل X5 نصب کرده باشه و جواب گرفته باشه ؟؟

دیدگاه

برا من هم در ایکس 4 این پیغام را میده
              You havent Installed service pack 2 for corel draw x4

و در کرل ایکس 6 پیغام زیر را میده

You havent Installed update for corel draw x6 v 16.0.0.703

دیدگاه

ُسلام خدمت دوستان گرامی
                من نرم افزار CorelDRAW X6 نصب کردم همچنین led tools6 حالا led ها را می چینم می خوام پایه های led بهم نشان بده باید چی کار کنم؟
                I'm Very Question and I have more Question,Please Answer All of my Questions

[img width=156 height=100]http://uploadtak.com/images/u3536_555_Timer_as_Astable.gif[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط very question
                  ُسلام خدمت دوستان گرامی
                  من نرم افزار CorelDRAW X6 نصب کردم همچنین led tools6 حالا led ها را می چینم می خوام پایه های led بهم نشان بده باید چی کار کنم؟
                  سلام
                  اینجا توضیح داده شده
                  http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=61260.new#new
                  قومي متفکرند اندر ره دين
                  قومي بگمان فتاده در راه يقين
                  ميترسم از آن که بانگ آيد روزي
                  که اي بي خبران ، راه نه آن است و نه اين...!

دیدگاه

سلام
                    ویندوز XP
                    من گفتم دقیقا ویندوز شما چیه؟

SP2 OR SP3

اگه شما کورل را از مجموعه نرم افزاری LORD ، گردو و یا پرند نصب کنید و به شرطی که ویندوز شما XP-SP3 باشد ، هیچ مشکلی با کورل دراو نخواهید داشت.

:read:

دیدگاه

سلام
                      دوستان من پلاگین LED TOOL 6 رو حک کردم و جواب داد .الان که ویندوزم رو تعویض کردم و مجداد کرل دراوX5 رو نصب کردم و همون کد قبلی رو که بدست اوردم به LED TOOL دادم و جواب نداد درصورتیکی در همین تاپیک دوستانی هستند که با زدن همون سریال قبل مجداد LEDTOOL رو راه اندازی کردند .ضمن اینکه مجداد خاستم حکش کنم ولی چون قبلا حکش کرده بودم دیگه جواب نداد .ممنونم از دوستان اگه راهنمکایی بفرمایند.
                      این که میگید دوباره نمیشه تعجب میکنم
                      چون خودم یه بار نصب کردم و سریال رو کپی نگرفتم.دو باره که ویندز عوض کردم بازم با کمک گرفتن از اون فیلم که واسه بدست اوردن سریال تونستم سریال رو بدست بیارم
                      **** k i n j ****

دیدگاه

من با از این استفاده میکنم
                        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=66899.msg391747#msg391747
                        **** k i n j ****

دیدگاه

انشاله در اولین فرصت اموزش استفاده از LED TOOL 6 رو در سطح پیشرفته بصورت فیلم براتون قرار میدم

دیدگاه

سلام آقا ما منتظر آموزش شما به صورت فیلم هستیم خیلی ممنون میشم اگر زود تر قرار بدید :nice: :nice: :nice:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط fadai
                              با سلام و خسته نباشید اگر کار با LEDtool رو به صورت فیلم قرار بدید ممنون میشم :nice: :nice: :nice: :nice: :nice: :nice: :nice:
                              سلام
                              این روزا درگیر خرید قطعات تابلو روان هستم و فکرم شدیدا مشغول هست .چشم در اولین فرصت با فیلم براتون قرار میدم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X