ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 3 از 3 نخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24
    2012/05/21
    89
    0

پاسخ : مشکل بعد از نصب ویندوز سون

راجع به دو نسخه متفاوت حق با شماست
    اون موقع داشتم با چند تا از بچه ها هم تو چت همین موضوع رو مطرح میکردم و قاط زده بودم، به همین منظور پوزش میطلبم :biggrin:

اما راجع به پاک بودن هارد:

بار اول:
    نقل قول نوشته اصلی توسط damola
    کل هارد رو فرمت کردم(low level )
    بار دوم:
    کل هارد با متعلقات وابسته اش رو گرفتم پاک کردم و دوباره از تو همون محیط نصب سون پارتیشن بندی کردم
    راجع به مشکل دوستی میگفت بلافاصله بعد از نصب ویندوز درایور هاش رو هم نصب کن(بدون تاخیر) ببین آیا باز هم مشکل داری یا نه(
    اکروبات و پروتل هم چند نفری گفتند ممکنه مشکل ایجاد کنه که با توجه به اینکه من هنوز هیچ نرم افزاری نصب نکردم اون قضیه پیش اومد منتفیه
    فعلا به دلیل مشغله دیگه فرصت نمیکنم دوباره ویندوز رو پاک کنم تا سون نصب کنم و ببینم آیا این فرضیه درسته یا خیر
    اما نکته اصلی اینه که انگار مسیر %windir% برای ویندوز غیر فعال میشه و نمیتونه چیزی رو از طریق این آدرس فراخوانی کنه
    زمانی که گرفتم آدرس فایل موجود رو دستی وارد کردم بدون مشکل کار میکرد. منتها به دلیل خرابی سایر قسمتها و کاهش شدید سرعت ویندوز قیدش رو زدم
    2009/05/27
    کرج
    250
    3

راجع به دو نسخه متفاوت حق با شماست
    اون موقع داشتم با چند تا از بچه ها هم تو چت همین موضوع رو مطرح میکردم و قاط زده بودم، به همین منظور پوزش میطلبم :biggrin:

اما راجع به پاک بودن هارد:

بار اول:
    بار دوم:
    راجع به مشکل دوستی میگفت بلافاصله بعد از نصب ویندوز درایور هاش رو هم نصب کن(بدون تاخیر) ببین آیا باز هم مشکل داری یا نه(
    اکروبات و پروتل هم چند نفری گفتند ممکنه مشکل ایجاد کنه که با توجه به اینکه من هنوز هیچ نرم افزاری نصب نکردم اون قضیه پیش اومد منتفیه
    فعلا به دلیل مشغله دیگه فرصت نمیکنم دوباره ویندوز رو پاک کنم تا سون نصب کنم و ببینم آیا این فرضیه درسته یا خیر
    اما نکته اصلی اینه که انگار مسیر %windir% برای ویندوز غیر فعال میشه و نمیتونه چیزی رو از طریق این آدرس فراخوانی کنه
    زمانی که گرفتم آدرس فایل موجود رو دستی وارد کردم بدون مشکل کار میکرد. منتها به دلیل خرابی سایر قسمتها و کاهش شدید سرعت ویندوز قیدش رو زدم
    دقیقا وقتی پروتل و که نصب کردم این مشکل به وجود امد.
    [img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]
    وبسایت ختم صلوات

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2009/10/13
    174
    5

سلام

من مشکل شما رو داشتم و نصب چند باره ویندوز و حتی امتحان کردن هارد دیگه هم مشکلمو حل نکرد به طوری که بعد از چند روز ویندوزم عملا از کار میفتاد

همونطور که خودتون اشاره کردین مشکل از متغییر WINDIR ویندوزه و اونطوری که من متوجه شدم زحمت این کار رو یه ویروس برامون میکشه !

من بعد از خراب شدن آخرین ویندوزی که نصب کرده بودم یه آنتی ویروس پدیت رو سیستم نصب کردم و بعد هم مسیر WINDIR رو درستش کردم شکر خدا الان مدتیه که ویندوز کوچکترین مشکلی نداره

و اما مسیر WINDIR رو میتونی با استفاده از فابل windows\system32\SystemPropertiesAdvanced.exe عوض کنی

بعد از اجرا روی گزینه Environment Variables کلیک کن تو صفحه جدیدی که باز میشه با یخورده جستجو میتونی متغیر WINDIR رو EDIT کنی

ضمنا اگه در حالت نرمال فایل اجرا نشد باید اونو تو safemode اجرا کنین

موفق باشین
    2008/03/18
    147
    0

من یه پیشنهاد میدم
    شاید مشکل شما حل بشه
    من شکی ندارم که کار ویروسه
    ولی اون رو بایاس نشسته
    برای امتحان بایاست رو آبدیت کن بعد ویندوز عوض کن
صفحه 3 از 3 نخست 123