اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل بعد از نصب ویندوز سون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل بعد از نصب ویندوز سون

سلام به مهندسین عزیز
    از پریروز تاحالا 8 بار ویندوز عوض کردم و هر بار هم یه سری مشکلات عجیب و غریب پیش میاد
    قبل از همه این مشخصات سیستممه:
    سی پی یو 3.6 دو هسته ای
    2 گیگ مموری DDR2
    گرافیک 512 جیفورس 7300
    و ...
    نمیدونم چه مرگشه والا
    بعد از اینکه چند ساعت میگذره و یه خورده از ویندوز کار میکشم منوی استارت قاط میزنه و وقتی روی آیکونهای داخلش کیک میکنم هیچی باز نمیشه
    سرعت سیستم هم به طور چشم گیر کم میشه و ...
    اینم عکس منوی استارت بعد از این قضیه:

جالبتر اینه که ایزارهای داخل system32 همگی درست کار میکنن و از منوی استارت درست فراخوانی نمیشن
    بعبارتی انگار آدرس %windir% رو نمیشناسه دیگه

پاسخ : مشکل بعد از نصب ویندوز سون

سلام
    احتمالا سیستم ویروسی شده،با چنتا آنتی ویروس جداگانه به روز شده در محیط safe mode سیستمو اسکن کن بعد همین کار رو در محیط safe mode with network با چند آنتی ویروس آنلاین هم انجام بده اگه ویروسی باشه درست میشه.
    امام حسين(عليه السلام) فرمودند: کسي که از تو انتقاد ميکند تو را دوست دارد و کسي که با تو دشمني دارد، از تو تعريف و تمجيد ميکند.
    از پاسخ به سوالات انجمن به صورت خصوصی معذورم.

دیدگاه

با سلام منم همین مشکل دارم و در ضمن به محض نصب ویندوز pc رو اسکن کردم اول این مشکل وجود نداشت اما بعد از نصب چندتا نرم افزار سنگین این طوری شد الان که خوب دقت می کنم این مشکل فقط در قسمت accessories , منو startهستش که جز چند مورد مورد های دیگه اصلا اجرا نمی شن. :question:
      [img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]
      وبسایت ختم صلوات
      http://www.salavaty.com/

دیدگاه

از ویروس نیست
        کل هارد رو فرمت کردم(low level )
        یه مشکل تو خود ویندوز باید باشه احتمالا
        یکی از بچه ها میگفت وقتی ادوب اکروبات نصب میکرده برا اونم همینجور میشده
        منتها مشکل اینه که من هنوز هیچی نصب نکردم این شکلی میشه!!!!!!!

دیدگاه

یه ویندوز دیگه نصب کن ببین درست میشه یا نه.البته اول این کارو بکن ببین درست میشه:
          در common prompet (گزینه run در start بنویس cmd) بنویس SFC/SCANNOW بعد اینتر کن و بذار شروع به اسکن کنه بعد ازت میخاد سی دی ویندوزی رو که نصب کردی داخل درایو بذاری تا با فایلای نصبی تطبیق بده و اگر مشکلی دارن درستشو کپی کنه.ضمنا ممکنه زمان ببره پس صبور باش.

امام حسين(عليه السلام) فرمودند: کسي که از تو انتقاد ميکند تو را دوست دارد و کسي که با تو دشمني دارد، از تو تعريف و تمجيد ميکند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط student2011
            یه ویندوز دیگه نصب کن ببین درست میشه یا نه.البته اول این کارو بکن ببین درست میشه:
            در common prompet (گزینه run در start بنویس cmd) بنویس SFC/SCANNOW بعد اینتر کن و بذار شروع به اسکن کنه بعد ازت میخاد سی دی ویندوزی رو که نصب کردی داخل درایو بذاری تا با فایلای نصبی تطبیق بده و اگر مشکلی دارن درستشو کپی کنه.ضمنا ممکنه زمان ببره پس صبور باش.

در همون ابتدا عرض کردم با دو نسخه متفاوت تست کردم
            قبلا هم سون موجود روی نرم افزارهای کینگ رو نصب کردم
            دقیقا همین مشکل بود

حاج آقا من دارم سون رو میگم ها احیانا که فکر نکردید منظورم XP هستش!!!(چون تو سون گزینه RUN دیگه تو استارت نیست و باید از پایین آوردش)
            فکر میکردم SFC/SCANNOW فقط تو XP کار میکنه :biggrin:

مطمئن هستم به جواب میرسم
            پس شما صبور باش و به خودت نگرانی راه نده!!!!!

دیدگاه

رو استارت کلیک راست کن،بعد Properties،در تب Start Menu گزین Customize رو بزن و بعد در صفحه جدید تیک Run Command رو انتخاب کن تا Run بیاد در Start.ولی از کار اسکن در سون مطمعن نیستم چون هنوز امتحانش نکردم.

دیدگاه

رو استارت کلیک راست کن،بعد Properties،در تب Start Menu گزین Customize رو بزن و بعد در صفحه جدید تیک Run Command رو انتخاب کن تا Run بیاد در Start.ولی از کار اسکن در سون مطمعن نیستم چون هنوز امتحانش نکردم.
                برای run در سون میشه از فشردن همزمان کلیدعلامت ویندوز وR استفاده کرد.
                [img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]
                وبسایت ختم صلوات
                http://www.salavaty.com/

دیدگاه

حالا پیدا کنید پرتغال فروش را!!!!!!!

شما لطف کن ابتدا صبور باش!!!!!!!!!

در همه محصولات ویندوز(سری 2000 به بعد رو خبر دارم) پنجره RUN با زدن windows+R باز میشه و لازم نیست این مسیر طولانی رو که صبوری زیادی میخواد طی کرد!!!!!!

البته شما همچنان صبور باش!!!!!

[hr]

لطفآ تاپیک رو منحرف نکنید
                  مشکل از جای دیگه ای هستش و من دارم دنبال علتش میگردم نه ماست مالی و رفع ایراد!

دیدگاه

با سلام
                    دوست عزیز این مشکل از ویندوز و ویروس نیست
                    و فقط از هاردتونه و پارتیشن ریکاوریتون
                    2راه دارید
                    1:اول پارتیشن ریکاوریتونا پاک کنید { در حین نصب ویندوز } و اینشاالله که حل میشه
                    2:کل هارد را فرمت کنید و دوباره پارتیشن بندی کنید
                    موفق باشید
                    Regards,
                    Foad.R

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Foad-EMR
                      با سلام
                      دوست عزیز این مشکل از ویندوز و ویروس نیست
                      و فقط از هاردتونه و پارتیشن ریکاوریتون
                      2راه دارید
                      1:اول پارتیشن ریکاوریتونا پاک کنید { در حین نصب ویندوز } و اینشاالله که حل میشه
                      2:کل هارد را فرمت کنید و دوباره پارتیشن بندی کنید
                      موفق باشید
                      ممنون
                      کل هارد با متعلقات وابسته اش رو گرفتم پاک کردم و دوباره از تو همون محیط نصب سون پارتیشن بندی کردم
                      منتها باز هم همون مشکل بعد از چند دقیقه استفاده از ویندوز ایجاد میشد

احتمال بدسکتور هم میدادم و روی یه درایو دیگه نصب کردم
                      حکایت همچنان باقی بود

دیدگاه

دوست عزیز
                        مشخصات هاردتون چیه؟! و چه مدته داره کار میکنه!؟؟
                        چه میزان از کل هارد خالیه؟!
                        Regards,
                        Foad.R

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Foad-EMR
                          دوست عزیز
                          مشخصات هاردتون چیه؟! و چه مدته داره کار میکنه!؟؟
                          چه میزان از کل هارد خالیه؟!
                          برای بار سوم عرض میکنم
                          کل هارد خالیه
                          یه مدتی از سیستم استفاده نکرده بودیم و گذاشته بودیمش کنار
                          هارد 160 ساتا مکستور
                          مفید شاید 1 سال کار کرده باشه

از لحاظ بدسکتور با hdd regenerator چکش کردم
                          ایرادی پیدا نشد

دیدگاه

سلام
                            عذر خواهی من رو ببخشید اینجوری خدمتتون عرض می کنم و این پست برای این بحث نیست اما
                            جناب "student2011" از ابتدای این پست صرفا داشتن کمک می کردن اما نه تشکری از ایشون دیده می شود و نه به خوبی برخورد می شود ، و با برخوردهای تند ایشون رو از ادامه راه و کمک کردن(حالا اگر به درد شما هم نخورد)منصرف کردین ، امیدوارم که در بین دوستان سایت نه برخوردی مشاهده شود و نه مشکلی پیش بیاد، ان شالله که همتون موفق باشید.
                            هیچ دانش آموزی نیست که به در خانۀ دانشمندی آمد و شد کند, مگر این که خداوند برای هر گامی که برمی دارد عبادت یک سال را برایش رقم زند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط baby_1
                              سلام
                              عذر خواهی من رو ببخشید اینجوری خدمتتون عرض می کنم و این پست برای این بحث نیست اما
                              جناب "student2011" از ابتدای این پست صرفا داشتن کمک می کردن اما نه تشکری از ایشون دیده می شود و نه به خوبی برخورد می شود ، و با برخوردهای تند ایشون رو از ادامه راه و کمک کردن(حالا اگر به درد شما هم نخورد)منصرف کردین ، امیدوارم که در بین دوستان سایت نه برخوردی مشاهده شود و نه مشکلی پیش بیاد، ان شالله که همتون موفق باشید.
                              حرف شما کاملا درسته و از بابت تذکر به جای شما ممنونم. اگر جسارتی شده عذر میخوام
                              اما من بیشتر جنبه شوخی رو پیش گرفتم تا برخورد تند. (از محتوای کلامم در ارسالها مشخصه . ویرایش هم نکردم، میتونید مراجعه کنید)
                              من بیشتر سر اون کلمه صبور باش خندم گرفت و خواستم کمی شوخی کرده باشم

گذشته از این موارد بهتره اگر کسی لطف میکنه و قصد کمکی داره ، لااقل کمی اطلاعات در اون زمینه داشته باشه و یا حداقل پست رو کامل بخونه که هی نخوایم براش توضیح بدیم مشکل از کجا شروع شده

از همگی دوستان شرکت کننده ممنون و سپاسگذارم
                              انشاا... در رفع خرابی ویندوزهاتون جبران کنم :biggrin:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X