اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ساعت دیجیتال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ساعت دیجیتال

سلام . یکی از دوستانم در زمینه ساعت دیجیتال گرد ( ساعت های معروف به حرم ) کار میکنه مشکلی براش پیش اومده گفتم از دوستان سوال کنم مشکلش اینه که ثانیه گرد ساعت بعد از مدتی روی حالت صفر یعنی روی عدد 12 استپ می کنه و دیگه کار نمی کنه و مجبوره که باطری ساعت را از مدار قطع و وصل کنه تا دوباره ساعت راه بیفته . علت این توقف چیه ؟

پاسخ : ساعت دیجیتال

فقط ثانیه می ایسته یا کلا ساعت متوقف میشه؟
    در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
    2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
    3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

کل ساعت از کار میفته و عقربه ثانیه و ... همه ثابت می مونه

دیدگاه

فکر کنم چون زیاد از قطعه rtc می خونه باعث می شود که این اتفاق بیفتد . پیشنهاد می کنم که هر یک دقیقه یک بار از ای سی بخونه ثانیه رو هم در داخل میکرو خودش درست کنه و فقط هر یک دقیقه عقب یا جلو رفتنش رو کنترل کنه .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی کربلایی
          فکر کنم چون زیاد از قطعه rtc می خونه باعث می شود که این اتفاق بیفتد . پیشنهاد می کنم که هر یک دقیقه یک بار از ای سی بخونه ثانیه رو هم در داخل میکرو خودش درست کنه و فقط هر یک دقیقه عقب یا جلو رفتنش رو کنترل کنه .
          منظورت اینه که rtc یه جورایی هنگ می کنه ؟ اگه این مشکل باشه که ساعت اصلا نباید کار کنه و این اتفاق در هفته یک بار میفته .

دیدگاه

من تصور می کنم از باطری باشه. احتمالا باطریش ضعیف شده. باطری را عوض کنید. انشا الله درست می شود.
            در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
            2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
            3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamidmicro
              سلام . یکی از دوستانم در زمینه ساعت دیجیتال گرد ( ساعت های معروف به حرم ) کار میکنه مشکلی براش پیش اومده گفتم از دوستان سوال کنم مشکلش اینه که ثانیه گرد ساعت بعد از مدتی روی حالت صفر یعنی روی عدد 12 استپ می کنه و دیگه کار نمی کنه و مجبوره که باطری ساعت را از مدار قطع و وصل کنه تا دوباره ساعت راه بیفته . علت این توقف چیه ؟
              خصوصیتو چک کن

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X