اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سوال الکترونیک 2

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سوال الکترونیک 2

سلام :بچه ها راستش یه حل تمرین دارم مربوط به الکترونیک 2 هستش من اول فکر کردم زوج دارلینگ تونه حلش کردم شد گزینه 1 ولی استاد حله تمرینمون(ورودی 83یه )گفت نه گزینه 2 می شه دارلینگ تونم نیستالبته از روش جریانا حل کرد روش تستیشم گفت... واسمون ولی من نفهمیدم چرا تو تحلیل ای سی جریانا اینجوری شده؟؟؟؟؟؟تازه گفت از روش های دیگه(مثله انعکاس امپدانش یا غیره)حل کنیم تحویلش بریم..........[خونسرد]
    میشه کمک کنین من بازم گزینه یکو در میارم..........

البته با مبایلم عکس گرفتم احتمالا کیفیتش خوب نشده ببحشید اسکنر نداشتم با نرم افزارای دیگم یاد نداشتم کار کنم
    انچه که هستی هدیه خداوند به توست
    و انچه که می شوی هدیه ی تو به خداوند است
    پس در زندگی بینظیر باش

پاسخ : سوال الکترونیک 2

این عکسه چقدر گنده افتاده اینجا......می گم اگه سیو کنید تو کامپیوترتون بازش کنید بهتر دیده میشه........
    این همه ادم بابا یکی بهم یگه چی میشه دیگه...........
    پس در زندگی بینظیر باش

دیدگاه

سلام
      والا من نفهمیدم صورت سوال چیه؟ نمی دونم اگه هنوز دیر نشده صورت سوالو کاملتر توضیح بدین شاید بتونم جواب بدم.
      It's okay to pick your friends, but don't pick them to pieces- means give prize then criticism if it's a friend!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط beheshtaein
        سلام
        والا من نفهمیدم صورت سوال چیه؟ نمی دونم اگه هنوز دیر نشده صورت سوالو کاملتر توضیح بدین شاید بتونم جواب بدم.
        سلام نمی دونم کل سوال تصویرشو گرفتید/؟نسبته (بهره ولتاژ)Vo/Vi رو می خواد اون زیرشم گزینه هاشن گزینه 2 درسته ولی هر جور حل می کنم 1 در میاد در ضمن دارلینگ تونم نیست ..........
        پس در زندگی بینظیر باش

دیدگاه

شاید خیلی پاسخ به این سوال دیر شده باشه
          ولی با تقویت کننده چند طبقه میشه حلش کرد
          اولی یه کلکتور مشترک و دومی امیتر مشترکه
          حل دیگه؟
          البته با فیدبک هم میشه حلش کرد که فکر کنم همون راه حل استادتون بوده باشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X