اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نیاز شدید به نرم افزار ریکاوری قوی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نیاز شدید به نرم افزار ریکاوری قوی

سلام
    بدلیل تعویض ویندوز و اشتباهی فرمت کردن درایو ها تمام اطلاعات کامپیوترم پاک شده و نیاز شدید به یک نرم افزار قوی RECAVERY نیازم دارم که تمام اطلاعاتم رو برگردونه .از تمامی دوستان که در این زمینه تجربه دارند ممنون میشم یه نرم افزار قوی در این زمینه معرفی کنند .برنامه ریکاوری تو اینترنت زیاد هست فقط اونی رو معرفی کنید که خودتون باهاش کار کردید و جواب گرفتید .ممنونم
    یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

پاسخ : نیاز شدید به نرم افزار ریکاوری قوی

نوشته اصلی توسط اقای دکتر
    سلام
    بدلیل تعویض ویندوز و اشتباهی فرمت کردن درایو ها تمام اطلاعات کامپیوترم پاک شده و نیاز شدید به یک نرم افزار قوی RECAVERY نیازم دارم که تمام اطلاعاتم رو برگردونه .از تمامی دوستان که در این زمینه تجربه دارند ممنون میشم یه نرم افزار قوی در این زمینه معرفی کنند .برنامه ریکاوری تو اینترنت زیاد هست فقط اونی رو معرفی کنید که خودتون باهاش کار کردید و جواب گرفتید .ممنونم
    فقط نرم افزار نیست یه باید با ساختار Fat ها هم آشنا باشید. فرمت درایوی که فورمت کردی چی بود؟ NTFS و FAT32 و از همه مهمتر وقتی فرمت میگردی فول فرمت کردی یا Quick؟

دیدگاه

با سلام :

من با این کار کردم بد نبود

mapms.blogfa.com/post-398.aspx
      --------------------------- --------------------------

دیدگاه

اگه پارتیشن هات پاک شده بهترین گزینه ممکن نرم افزار active@undelete هستش که به راحتی و به طور کامل درایوها رو بر میگردونه :wow: (خودم همین مشکل رو داشتم و ازش استفاده کردم)
        اما اگه درایوهات هست و فقط اطلاعات داخلش پاک شده از همین نرم افزار یا نرم افزار power data recovery (کارش عالیه)برای برگردوندن اطلاعاتش استفاده کن فقط اگه فایل های هر درایو رو موقع ریکاوری توی یه درایو که از قبل خالی بوده و یا یه هارد دیگه ذخیره کن چون اگه بخوای اطلاعات هر درایو رو توی همون درایو ذخیره کنی اطلاعاتت از بین میره :bye

دیدگاه

نوشته اصلی توسط arvinfx
          فقط نرم افزار نیست یه باید با ساختار Fat ها هم آشنا باشید. فرمت درایوی که فورمت کردی چی بود؟ NTFS و FAT32
          سلام
          از بابت پاسخگویتون ممنونم .
          کل فرمت درایو ها ntfs هست .
          نوشته اصلی توسط arvinfx
          و از همه مهمتر وقتی فرمت میگردی فول فرمت کردی یا Quick؟
          اصلا خودم نمیدونم چی شد که پاک شد.نمیدونم میخاستم ویندوز 7 نصب کنم که اینطوری شد.برای نصب ویندوز 7 تو گزینه داره .یکی format و دیگری Delete فکرکنم format رو زدم که پارتیشن ها هم پاک شده و این کار ناخاسته اتفاق افتاد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط akamseda
            اگه پارتیشن هات پاک شده بهترین گزینه ممکن نرم افزار active@undelete هستش که به راحتی و به طور کامل درایوها رو بر میگردونه :wow: (خودم همین مشکل رو داشتم و ازش استفاده کردم)
            اما اگه درایوهات هست و فقط اطلاعات داخلش پاک شده از همین نرم افزار یا نرم افزار power data recovery (کارش عالیه)برای برگردوندن اطلاعاتش استفاده کن فقط اگه فایل های هر درایو رو موقع ریکاوری توی یه درایو که از قبل خالی بوده و یا یه هارد دیگه ذخیره کن چون اگه بخوای اطلاعات هر درایو رو توی همون درایو ذخیره کنی اطلاعاتت از بین میره :bye
            سلام
            پارتیشن رو به همراه برنامه بر میگردانند؟؟ یا فقط پارتیشن رو ؟؟

دیدگاه

بهترین برنامه Recovery که من استفاده کردم یک برنامه حرفه ای هست به نام Get Data Back که دو نسخه جدا برای FAT و NTFS داره.
              برنامه های ریکاوری پارتیشن ها در صورتی مفیدند که مشکلی در پارتیشن ها به وجود آمده باشه و ویندوز بعضی پارتیشن ها رو نشناسه(فرمتشون تبدیل به RAW شده باشه و یا Partition Table خراب شده باشه) که در این صورت داده ها سالم هستند و نیازی به ریکاوری داده ها نیست ولی
              وقتی درایو فرمت شده و بعد از نصب ویندوز فقط اطلاعاتش پاک شده ولی قابل دسترسی هست از برنامه ریکاوری اطلاعات که معرفی کردم استفاده کن.

مهم: در درایوهایی که قصد داری ریکاوری کنی هیچ تغییری نده: پاک کردن، ایجاد یا تغییر فایل ممکنه باعث بشه قسمتی از اطلاعات از دست بره.
              بعد از این که نرم افزار ریکاوری فایلهای از دست رفته را پیدا کرد باید این فایلها را در یک درایو دیگر (یکی از درایوهایی که مشکلی ندارند، ترجیجاً فلش یا هارد اکسترنال) کپی کن.
              این برنامه چند تا گزینه بعد از اسکن درایو میاره، اگه یکی جواب نداد بعدی رو امتحان کن.
              زمانی که این برنامه برای پیدا کردن فایلهای از دست رفته صرف می کنه از برنامه های مشابه بیشتره ولی دقت کارش بهتره.
              لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
              لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
              با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
              اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
              يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

سلام
                از بابت پاسخگویتون ممنونم .
                کل فرمت درایو ها ntfs هست . اصلا خودم نمیدونم چی شد که پاک شد.نمیدونم میخاستم ویندوز 7 نصب کنم که اینطوری شد.برای نصب ویندوز 7 تو گزینه داره .یکی format و دیگری Delete فکرکنم format رو زدم که پارتیشن ها هم پاک شده و این کار ناخاسته اتفاق افتاد
                قربانت

اگر فرمت نگردی که خیلی جای نگرانی نیست اگر فقط پاک کردی با برنامه Active@ Partition Recovery خیلی راحت پارتیشنت برمیگرده... من تا حالا چند تا هارد مرخص رو برگردودندم اطلاعاتشو کلی هم پول گیرم اومد :rolleyes:

در ضمن به هیچ عنوان چیزی روی درایو آسیب دیده چیزی ننویس کپی نکن پاک کنن!!!

دیدگاه

سلام
                  پارتیشن رو به همراه برنامه بر میگردانند؟؟ یا فقط پارتیشن رو ؟؟
                  در مورد خود من همه درایوهام به جز C که ویندوز روش نصب بود پاک شده بود و تو مای کامپیوتر فقط درایو C موجود بود این نرم افزار به راحتی همه درایوها رو به همراه اطلاعاتش برگردوند توی my computer :applause:

دیدگاه

درود
                    دوستان چندوقتیه هاردم دچار مشکل شده، در ویندوز شناخته میشه اما روش کلیک میکنی میگه باید فرمت بشه، اما کلی اطلاعات دارم که نباید ازدست بره.

با این برنامه که معرفی کردین Active@ Partition Recovery هارد اکسترنال 1ترایی رو اسکن کردم و چندجا بدسکتور پیدا کرده و ظاهرا همین باعث شده اطلاعات پارتیشن دچار مشکل بشه.
                    برنامه HDD Regenerator 1.7 میگن برای رفع بدسکتور خوبه اما بطور مشخص نگفته که اطلاعات از بین میره یا نه!
                    آیا این برنامه باعث از بین رفتن اطلاعات نمیشه؟ آیا برنامه مناسبتری سراغ دارین؟
                    Xmega + IAR + Labview = New Life

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X