ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    2011/08/17
    1,348
    31

نیاز شدید به نرم افزار ریکاوری قوی

سلام
    بدلیل تعویض ویندوز و اشتباهی فرمت کردن درایو ها تمام اطلاعات کامپیوترم پاک شده و نیاز شدید به یک نرم افزار قوی RECAVERY نیازم دارم که تمام اطلاعاتم رو برگردونه .از تمامی دوستان که در این زمینه تجربه دارند ممنون میشم یه نرم افزار قوی در این زمینه معرفی کنند .برنامه ریکاوری تو اینترنت زیاد هست فقط اونی رو معرفی کنید که خودتون باهاش کار کردید و جواب گرفتید .ممنونم
    یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی
    2008/09/29
    5,984
    405

پاسخ : نیاز شدید به نرم افزار ریکاوری قوی

نقل قول نوشته اصلی توسط اقای دکتر
    سلام
    بدلیل تعویض ویندوز و اشتباهی فرمت کردن درایو ها تمام اطلاعات کامپیوترم پاک شده و نیاز شدید به یک نرم افزار قوی RECAVERY نیازم دارم که تمام اطلاعاتم رو برگردونه .از تمامی دوستان که در این زمینه تجربه دارند ممنون میشم یه نرم افزار قوی در این زمینه معرفی کنند .برنامه ریکاوری تو اینترنت زیاد هست فقط اونی رو معرفی کنید که خودتون باهاش کار کردید و جواب گرفتید .ممنونم
    فقط نرم افزار نیست یه باید با ساختار Fat ها هم آشنا باشید. فرمت درایوی که فورمت کردی چی بود؟ NTFS و FAT32 و از همه مهمتر وقتی فرمت میگردی فول فرمت کردی یا Quick؟
    2010/11/15
    اصفهان
    1,678
    52

با سلام :

من با این کار کردم بد نبود

mapms.blogfa.com/post-398.aspx
    --------------------------- --------------------------
    2008/03/01
    255
    3

اگه پارتیشن هات پاک شده بهترین گزینه ممکن نرم افزار active@undelete هستش که به راحتی و به طور کامل درایوها رو بر میگردونه :wow: (خودم همین مشکل رو داشتم و ازش استفاده کردم)
    اما اگه درایوهات هست و فقط اطلاعات داخلش پاک شده از همین نرم افزار یا نرم افزار power data recovery (کارش عالیه)برای برگردوندن اطلاعاتش استفاده کن فقط اگه فایل های هر درایو رو موقع ریکاوری توی یه درایو که از قبل خالی بوده و یا یه هارد دیگه ذخیره کن چون اگه بخوای اطلاعات هر درایو رو توی همون درایو ذخیره کنی اطلاعاتت از بین میره :bye
    2011/08/17
    1,348
    31

نقل قول نوشته اصلی توسط arvinfx
    فقط نرم افزار نیست یه باید با ساختار Fat ها هم آشنا باشید. فرمت درایوی که فورمت کردی چی بود؟ NTFS و FAT32
    سلام
    از بابت پاسخگویتون ممنونم .
    کل فرمت درایو ها ntfs هست .
    نقل قول نوشته اصلی توسط arvinfx
    و از همه مهمتر وقتی فرمت میگردی فول فرمت کردی یا Quick؟
    اصلا خودم نمیدونم چی شد که پاک شد.نمیدونم میخاستم ویندوز 7 نصب کنم که اینطوری شد.برای نصب ویندوز 7 تو گزینه داره .یکی format و دیگری Delete فکرکنم format رو زدم که پارتیشن ها هم پاک شده و این کار ناخاسته اتفاق افتاد
    2011/08/17
    1,348
    31

نقل قول نوشته اصلی توسط akamseda
    اگه پارتیشن هات پاک شده بهترین گزینه ممکن نرم افزار active@undelete هستش که به راحتی و به طور کامل درایوها رو بر میگردونه :wow: (خودم همین مشکل رو داشتم و ازش استفاده کردم)
    اما اگه درایوهات هست و فقط اطلاعات داخلش پاک شده از همین نرم افزار یا نرم افزار power data recovery (کارش عالیه)برای برگردوندن اطلاعاتش استفاده کن فقط اگه فایل های هر درایو رو موقع ریکاوری توی یه درایو که از قبل خالی بوده و یا یه هارد دیگه ذخیره کن چون اگه بخوای اطلاعات هر درایو رو توی همون درایو ذخیره کنی اطلاعاتت از بین میره :bye
    سلام
    پارتیشن رو به همراه برنامه بر میگردانند؟؟ یا فقط پارتیشن رو ؟؟
    2007/10/14
    تهران
    1,335
    38

بهترین برنامه Recovery که من استفاده کردم یک برنامه حرفه ای هست به نام Get Data Back که دو نسخه جدا برای FAT و NTFS داره.
    برنامه های ریکاوری پارتیشن ها در صورتی مفیدند که مشکلی در پارتیشن ها به وجود آمده باشه و ویندوز بعضی پارتیشن ها رو نشناسه(فرمتشون تبدیل به RAW شده باشه و یا Partition Table خراب شده باشه) که در این صورت داده ها سالم هستند و نیازی به ریکاوری داده ها نیست ولی
    وقتی درایو فرمت شده و بعد از نصب ویندوز فقط اطلاعاتش پاک شده ولی قابل دسترسی هست از برنامه ریکاوری اطلاعات که معرفی کردم استفاده کن.

مهم: در درایوهایی که قصد داری ریکاوری کنی هیچ تغییری نده: پاک کردن، ایجاد یا تغییر فایل ممکنه باعث بشه قسمتی از اطلاعات از دست بره.
    بعد از این که نرم افزار ریکاوری فایلهای از دست رفته را پیدا کرد باید این فایلها را در یک درایو دیگر (یکی از درایوهایی که مشکلی ندارند، ترجیجاً فلش یا هارد اکسترنال) کپی کن.
    این برنامه چند تا گزینه بعد از اسکن درایو میاره، اگه یکی جواب نداد بعدی رو امتحان کن.
    زمانی که این برنامه برای پیدا کردن فایلهای از دست رفته صرف می کنه از برنامه های مشابه بیشتره ولی دقت کارش بهتره.
    لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
    لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
    با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
    اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
    يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"
    2008/09/29
    5,984
    405

سلام
    از بابت پاسخگویتون ممنونم .
    کل فرمت درایو ها ntfs هست . اصلا خودم نمیدونم چی شد که پاک شد.نمیدونم میخاستم ویندوز 7 نصب کنم که اینطوری شد.برای نصب ویندوز 7 تو گزینه داره .یکی format و دیگری Delete فکرکنم format رو زدم که پارتیشن ها هم پاک شده و این کار ناخاسته اتفاق افتاد
    قربانت

اگر فرمت نگردی که خیلی جای نگرانی نیست اگر فقط پاک کردی با برنامه Active@ Partition Recovery خیلی راحت پارتیشنت برمیگرده... من تا حالا چند تا هارد مرخص رو برگردودندم اطلاعاتشو کلی هم پول گیرم اومد :rolleyes:

در ضمن به هیچ عنوان چیزی روی درایو آسیب دیده چیزی ننویس کپی نکن پاک کنن!!!
    2008/03/01
    255
    3

سلام
    پارتیشن رو به همراه برنامه بر میگردانند؟؟ یا فقط پارتیشن رو ؟؟
    در مورد خود من همه درایوهام به جز C که ویندوز روش نصب بود پاک شده بود و تو مای کامپیوتر فقط درایو C موجود بود این نرم افزار به راحتی همه درایوها رو به همراه اطلاعاتش برگردوند توی my computer :applause:
    2008/06/22
    69
    0

درود
    دوستان چندوقتیه هاردم دچار مشکل شده، در ویندوز شناخته میشه اما روش کلیک میکنی میگه باید فرمت بشه، اما کلی اطلاعات دارم که نباید ازدست بره.

با این برنامه که معرفی کردین Active@ Partition Recovery هارد اکسترنال 1ترایی رو اسکن کردم و چندجا بدسکتور پیدا کرده و ظاهرا همین باعث شده اطلاعات پارتیشن دچار مشکل بشه.
    برنامه HDD Regenerator 1.7 میگن برای رفع بدسکتور خوبه اما بطور مشخص نگفته که اطلاعات از بین میره یا نه!
    آیا این برنامه باعث از بین رفتن اطلاعات نمیشه؟ آیا برنامه مناسبتری سراغ دارین؟
    Xmega + IAR + Labview = New Life
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10