اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیشنهاد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیشنهاد

سلام به مدیران سایت کم نظیر eca
    من مدت نسبتا" زیادی هست که از سایت خوب شما استفاده میکنم . راستش چن تا اشکال به نظرم میرسه که حالا یا واقعا" این اشکالات وجود دارن یا اینکه امکان رفعشون توی سایت هست ولی من بلد نیستم چطور برطرفش کنم به هر حال مطرح میکنم:
    اول اینکه صفحه " دیدن پاسخهای جدید شما" رو که میاریم انگار باید تا ابد الدهر هر کس چیزی توی اون تاپیک که قبلا" یه بار پست زدیم پاسخ بده توی این صفحه باید بیاد !! پیشنهاد میکنم تغییرات طوری باشه که امان غیر فعال کردنش باشه

مورد دوم " دیدن موضوعات جدید ارسال شده از آخرین ورود شما " هست
    که به نظر میرسه درستش "دیدن آخرین تغییرات موضوعات ارسال شده از آخرین ورود شما باید باشه " . اگه اینطور نیست لطفا" راهنمایی کنید

سوم امکان حذف یک پست هست . همونطور که میدونید امکان ویرایش وجود داره ولی حذف توسط مدیر بخش انجام میشه . فکر میکنم این جزئ حداقل حقوق افراد هست که نظرشونو در صورت صلاحدید حذف کنن . چون امکان حذف نیست نهایتا" مجبور هستیم با وبرایش و نوشتن مثلا" چن تا نقطه چین و یا حد اقل یه نقطه پست رو ویرایش کنیم . (که فکر کنم خودش یه ارسال اسپم میشه اگه اشتباه نکنم )

چهارم : پیشنهاد میکنم هر دفعه یک قانون از قوانین انجمن به طریقی ( مثلا" بصورت آیا میدانیکه: ) توی هر صفحه نمایش داده بشه که زیاد هم جایی رو اشغال نمیکنه . همونطور که میدونید تقریبا" هیچکس موقع ورود به یک سایت ناشناخته قوانین رو نمیخونه ( این یک حقیقته ) .
    پنجم: بعضی تعاریف که برای شما کاملا" عادی هست ممکن هست برای خیلی ها عادی نباشه مثل همین کاربر اسپم یا اصلا اینکه چه پستی پست اسپم هست و از این مسائل . خداییش خود من تا قبل از همین تاپیک تغییر رنکینگ اصلا" نمیدونستم بعضی از ارسال هام اسپم هست !! پیشنهاد میکنم این تعریف رو هم توی قوانین انجمن قرار بدید
    چیز دیگه ای فعلا" به ذهنم نمیرسه . تا انتقاد بعدی ... :bye

راستی در مورد رنکینگ هم نظری داشتم که ظاهرا" تاپیک بسته شده . فکر میکنم این رتبه بندی ها بخصوص دعوای سر مقام ها !!! آدم رو بیشتر یاد منصب های دوران قاجار میندازه که طرف دو خط فقط عنوانش بود یه کله اسم خودش !! به نظر من اینم همونه ولی شکلش عوض شده البته شاید این انتقاد زیاد بجا نباشه چون ماهیت انسان ها توی تمام تاریخ اینطور بوده که هر دفعه خودشو به یه شکل نشون میده . یه بار دعوا سر سیف الاسلام و میرزا فلان خان و ... اینها هست یکبار هم بحث سر اینه که فلان کاربر داره پست اسپم میده که رنکینگش بالا بره . کاریش هم نمیشه کرد . فکر میکنم کسی که حاضره بیاد اینجا وقت بذاره و به دیگران کمک کنه ارزشش انقدر هست که خودش رو با عنوان های بیخود سرگرم نکنه
لطفا صبر کنید...
X