اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ارم و لینوکس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ارم و لینوکس

درود بر همگی
    سوال تکراری نیست ، بیشتر هدفم یه جمع بندی مختصره از بحث هایی که قبلا تو انجمن شده
    یدونه از این برد های آموزشی به من دادند با ال سی دی و تا و همه این چیزا که پردازنده AT91SAM9G45 دارو روش و یک لینوکس دقیقا نمی دونم نسخض چیه ولی حتما یه ربطی به فراماسون ها داره ( علامت پرگار مرپار داشت یادمه :smile: ) روش نصبه
    قراره که من بتونم تا 6 ماه آینده یه اوبونتو روش بنویسم و براش اپلیکیشن بنویسم
    تا اونجایی که سرچ کردم مثل اینکه باید برم سراغ qt برای اپلیکیشن
    برای شروع لینوکس هم یه آموزش کرنل لینوکس انگلیسی می خوندم که دقیقا همه مطالب درس سیستم عاملمون توش بود ، نمدونم واقعا لازم خوندن عملکرد لینوکس در اسن سطح یا نه ؟
    سوالم از اساتید اینه که الان قدم هایی که باید در این مسیر ور دارم دقیقا چیه ؟
    من آشنایی مختصری با ارم دارم ، از لینوکس اوبونتو هم به مدت به عنوان سیستم عامل تو خونه استفاده می کردم در حد وب چرخیدن و اینجور کارا دیگه ، برنامه نویسی C++ هم تا حد قابل قبولی بلدم
    الان نمیدونم که باس اول کرنل بخوندم یا کامندای لینوکس رو کار کنم یا باس برم سراغ آرم یا هر چیزه دیگه ای ؟
    اصلان تو این مسیر خودم باس سوییچ کنم روی لینوکس ( برا سیستم عامل کامپیوتر خودم ) یا با همین ویندوز میتونم حلش کنم ؟
    اگه محبت کنید و بم بگید که اصلا شدنیه تو این مدت یا نه ، و اگه میشه مراحلی که باس طی کنم به ترتیب چیه ممنون میشم
    برای هر مرحله یه سری کلید واژه برای سرچ و در صورت امکان رفرنس
    سپاس برای حوصله که به خرج دادید تا متن من رو بخونید

پاسخ : ارم و لینوکس

وقتی از سیستم عامل صحبت میکنی دیگه مفهومی از آرم نمیمونه .شما فقط کافیه برای محیط ابونتو برنامه بنویسی
    تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
    داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

این به نظر خودم هم محتمل بود ، اما همش همین ؟!!!!!!!! این همه من سوال پرسیدم :mrgreen:

دیدگاه

من دقیقا متوجه منظور شما نشدم
        گفتی میخوای اپلیکیشن بنویسی ؟ خوب در چه زمینه ای ؟ پردازش تصویر - بانک اطلاعاتی - پایگاه دانش - پایگاه داده - گرافیک - برنامه نویسی سیستمی - برنامه نویسی سرویسی - برنامه تحت وب
        ؟ خوب در چه زمینه ای
        تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
        داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

قراره که بتونم توش اترنت و سریال راه بندازم ، در ضمن یه سری پین ازاد داره بردم که باس بکشم بیرون ازشون استفاده کنم
          یه برنامه که یه دیتا بیس خیلی ساده داره و از طریق سریال و اترنت می تونه تبادل اطلاعات کنه
          یه سری سیگنال های کنترلی هم که داره و همین دیگه

دیدگاه

لینوکس نیست ولی...
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=71748.0
            [glow=red,2,300]برنامه هاي آموزشي تست شده براي NXP LPC1768 با توابع CMSIS[/glow]
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76623.0

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X