اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک سایت خوب برای محققان

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یک سایت خوب برای محققان

سلام. داشتم در مورد سوالی که برام پیش آمده بود سرچ میزدم که به این سایت برخوردم. واقعاً برای محققان سایت خوبیه، هم کاربرای زیادی داره و هم خیلی سریع و تخصصی جواب میدن. اگه در زمینه های تحقیقاتی سوال تخصصی دارید و زبانتون هم خوبه، حتماً عضو بشید و ازش استفاده کنید.

www.researchgate.net
    لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
    لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
    با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
    اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
    يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

پاسخ : یک سایت خوب برای محققان

اونجایی که ایمیل می خواست ایمیل دانشگاه رو نوشتم اشتباهی و دیگه نمیشه عضو بشم :cry: حالا باید برم دانشگاه و به مسئول IT بگم اگر درک کرد بازش کنه و من اکتیو کنم بعد ایمیل رو تغییر بدم.
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

من با گزینه فیس یوک رفتم حالا وقتی که آدرس امیل خودم رو میدم قبول نمیکنه
      زنده بودن را با زندگی بگذرانیم که سالها به اجبار خواهیم خفت

دیدگاه

سلام
        من می خوام میل خودمو بدم ولی می گه باید میل دانشگاه بدهید :sad:
        چی کار کنم؟؟؟
        I'm Very Question and I have more Question,Please Answer All of my Questions

[img width=156 height=100]http://uploadtak.com/images/u3536_555_Timer_as_Astable.gif[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط 113
          من با گزینه فیس یوک رفتم حالا وقتی که آدرس امیل خودم رو میدم قبول نمیکنه
          ربطی به فیس بوک نداره، فقط باید ایمیل دانشگاه باشه که قبول کنه.

نوشته اصلی توسط very question
          سلام
          من می خوام میل خودمو بدم ولی می گه باید میل دانشگاه بدهید :sad:
          چی کار کنم؟؟؟
          ایمیل دانشگاه رو فقط برای این میخواد که ثابت بشه شما از همون دانشگاهی هستید که نوشتید، بعداً میتونید ایمیل رو عوض کنید. اگه ایمیل دانشگاه نداری فعلاً از یکی که داره (اساتید یا دانشجویان ارشد یا دکترا) بگیر، بعد از فعالسازی اکانت، ایمیلت رو عوض کن.
          با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"

دیدگاه

نوشته اصلی توسط هـادی

ایمیل دانشگاه رو فقط برای این میخواد که ثابت بشه شما از همون دانشگاهی هستید که نوشتید، بعداً میتونید ایمیل رو عوض کنید. اگه ایمیل دانشگاه نداری فعلاً از یکی که داره (اساتید یا دانشجویان ارشد یا دکترا) بگیر، بعد از فعالسازی اکانت، ایمیلت رو عوض کن.
            خب ایمیل دانشگاه را بدهم بعدش چطور اکانت فعال کنم که بتونم برم داخل و میل را عوض کنم :eek:
            I'm Very Question and I have more Question,Please Answer All of my Questions

[img width=156 height=100]http://uploadtak.com/images/u3536_555_Timer_as_Astable.gif[/img]

دیدگاه

خب ایمیل دانشگاه را بدهم بعدش چطور اکانت فعال کنم که بتونم برم داخل و میل را عوض کنم :eek:
              شبیه فیسبوک می مونه اما علمی.با ایمیلی که دانشگاه به بچه های رشد و دکترا می دهند که عضو شی بعضی از اساتید دانشگاه و بچه های دانشگاه خودتون و دیگران رو می بینید که عضو هستند.
              [img width=165 height=100]http://www.askdin.com/gallery/images/29839/1___________5.png[/img]
              وبسایت ختم صلوات
              http://www.salavaty.com/

دیدگاه

ایمیل اون شخصی که وارد کردی باید با اجازه خودش باشه تا بتونه روی لینک فعالسازی کلیک کنه و اکانت فعال بشه، بعد از فعالسازی، نام کاربری همون ایمیل هست، میتونی بری توی تنظیمات (info) و ایمیل خودت رو به عنوان ایمیل تحقیقاتی بدی و ایمیل دانشگاهی رو بذاری که ایمیل خصوصی بمونه.
                البته چون هر ایمیل فقط یک بار قابل استفاده است کسی که ایمیلش رو میدی نباید خودش قبلاً عضو شده باشه یا قصد عضویت داشته باشه، مگه این امکان رو داشته باشه که بعداً نام کاربری ایمیلشو عوض کنه.
                همین طور که sky-star هم گفت در صورتی که ایمیل معتبر دانشگاه خودت رو وارد کنی بعد از ورود مثل شبکه های اجتماعی، بقیه اعضایی که از دانشگاه خودت هستن رو بهت پیشنهاد میکنه که میتونی دکمه Follow رو بزنی، در این صورت هر وقت اونا یک Publication یا سوال یا جواب جدید وارد کردن توی صفحه اول نشون میده.
                همچنین توی صفحه اول موضوعات جدیدی که درباره زمینه های مورد علاقه ات ایجاد شدن هم نشون میده.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط هـادی
                  سلام. داشتم در مورد سوالی که برام پیش آمده بود سرچ میزدم که به این سایت برخوردم. واقعاً برای محققان سایت خوبیه، هم کاربرای زیادی داره و هم خیلی سریع و تخصصی جواب میدن. اگه در زمینه های تحقیقاتی سوال تخصصی دارید و زبانتون هم خوبه، حتماً عضو بشید و ازش استفاده کنید.

www.researchgate.net
                  خیلی سایت جالب و کاملیه. مخصوصا برای پیدا کردن همکاران. موفق و موید باشید!
                  It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X