اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با پرینتر LPB 6000

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با پرینتر LPB 6000

سلام دوستان
    من اومدم روی برگه ترنسپرنتی پرینت بگیرم که یهو برگه گیر کرد کارتریج رو در آوردم هر کاری کردم برگه بیرون نیومد.اومدم برگه رونصفش کردم.حالا نصف دیگش باقی مونده تو قسمت هیتر. پرینترم LPB 6000 هست.کلا گیرکرده بد جور اومدم تو قسمت نرم افزاری که خود پرینتر داره دکمه cleaning رو زدم ولی بیرون نیومد .کسی میدونه چیکار باید بکنم.یا حداقل چطوری دل و روده پرینتر رو بریزم بیرون
    چه يافت آنــکه تــو را گم کرد وچه گم کرد آنـکه تــو را يافت.

پاسخ : مشکل با پرینتر LPB 6000

اگه تو زندگی نتونی ریسک کنی موفق نمیشی.واسم این اتفاق پیش اومده ولی ارو اروم بیرون اوردم.یه بار هم هیترش مشکل داشت خودم تعمیرش کردم چند باری هم درام تعویض کردم .الان هم خیلی عالی کار میکنه.
    ولی مال من canon هست سه کاره.
    به نظر من اگه یه کم فنی باشی خودت میتونی بازش کنی و در بیاری فقط باید موقع باز کردن دقط کنی که از کجا در اوردی تا بعدا اضافه نیاری.موقع باز کردنش مرحله به مرحله عکس بنداز یا فیلم بگیر

دیدگاه

دل به پیچ گوشتی بزن
      بازش کن مثل یه مرد بکشش بیرون هیچ دشواری هم نداره. :mrgreen:
      دودمانم بر باد رفت

دیدگاه

mkbعزیزم وسوسه نکن بزار خودش تصمیم بگیره.
        خیلی جالب بود ممنون کلی خندیدم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد حبیب زاده
          mkbعزیزم وسوسه نکن بزار خودش تصمیم بگیره.
          خیلی جالب بود ممنون کلی خندیدم
          برا منم 500 بار این اتفاق افتاده
          ببرش نمایندگی یا تعمیر گاه همون کاری رو میکنه که خودش میتونه با یه چهار سو و دو سو انجام بده.
          فقط یک نکته اون قطعه ای که باز میکنی یادت باشه جاش کجاست و همون جا هم ببندیش .
          پا ورقی(پیچ اضافه اوردی تا کسی ندیده بریز سطل اشغال . بعضی کارخونه ها یادشون میره اینارو از تو دستگاه جم کنن )
          نحوه تعمیر:
          کارتیج را در اورده
          درب کاغذ خور را باز کرده در صورتی که دست از جای جاکاغذی وارد می شود کاغذ را گرفته و با زور می کشیم بیرون
          و یا اگر کاغذ از جای کارتیج دیده میشود ان را با زور از انجا میکشیم بیرون
          درضمن پرینتر ها در قسمت تنظیمات گزینه ی کیلین دارن که درام و موتور انها با قدرت تمام هرچه در بینشان باشد را به بیرون هدایت می کنند. نقطه اتهای خط
          دودمانم بر باد رفت

دیدگاه

سلام
            این پست دقیقا مال یه ماه پیشه
            قصدم این بود اگه نکته ای بوده بدونم
            که ظاهرا نکته ای نداشت
            پس خودم درستش کردم
            این که درست شد ولی دوباره برگه بعدی با هیتر یکی شد ینی ذوب شد اونم خداروشکر درست شد
            چه يافت آنــکه تــو را گم کرد وچه گم کرد آنـکه تــو را يافت.

دیدگاه

اولین بار که چیزی رو باز کردین هر چه اضافه دارین نگه دارین بار بعدی که باز میکنین لازم میشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X