اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

شروع الکترونیک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

شروع الکترونیک

سلام دستان خسته نباشید
    میخاستم اگه امکانش هست یه کتاب در زمینه ی الکترونیک معرفی کنید طوری که زبان قابل فهمی داشته باشه و برای شروع الکترونیک مناسب باشه متشکرم

پاسخ : شروع الکترونیک

من کاردانی که بودم بزور الکترونیک نشلسکی رو بهم دادن ولی همه میگن میر عشقی قابل فهم تره --نشلسکی اینقدر زیاده که غصت میگیره و هیچی ازش نمیفهمی

دیدگاه

سلام

برای چه کاری می خوای الکترونیک یاد بگیری؟

دیدگاه

الکترونیک رو میخام واسه طراحی مدار انالوگ یاد بگیرم تا بتونم حداقل مدارهای پیش پا افتاده رو طراحی کنم

دیدگاه

برای اینکارها فکر می کنم همون کتابهای نشلسکلی و به خصوص صدرا عالی هستن چرا که در تمرینهاشون به وضوح دید طراحی دارن و مسایلشون فقط به بدست آوردن پارامترها و تحلیل مداری ختم نمیشه.در ضمن خیلی هم ساده و از ابتدا تا پیشرفته درس دادن دیگه! ولی اگر برای تفریح و راه افتادن دستتون و قدرت ساخت میخواین کتابهای «الکترونیک عمومی غلامرضا خلیق انتشارات راهی» و «هنر الکترونیک».البته باید تو خونه هم وسیله واسه آزمایشها داشته باشین
          جانم به فدای ائمه اطهار
          می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

در چه سطحی هستی

زبان انگلیسی شما خوب است؟

دیدگاه

سلام
              زبانم بد نیست میتونم بعضی متن ها رو دست وپا شکسته بفهمم اما یه نفر رو دارم که مترجمه ومیتونه اینکارو واسم بکنه

دیدگاه

سلام

art of electronic را اگر با زبان اصلی بخوانید خوبه واقعا جواب می دهد

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X