اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کارشناس برق-ارشد مدیریت،صنایع یا برق؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کارشناس برق-ارشد مدیریت،صنایع یا برق؟!

با سلام

سوالی که دارم در رابطه با ادامه ی تحصیل در رابطه با رشته ها ی تحصیلی مدیریت و صنایع و برق هستش.
    به نظر شما کسی که دارای مدرک کارشناسی الکترونیک هست برای ادامه ی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کدام یک از رشته ها را ادامه بده موفق تر می تونه باشه؟(صنایع، مدیریت و یا برق)
    سوال دیگر من در رابطه با نوع دانشگاه هست. بین مدرک پیام نور و دانشگاه آزاد کدام یک معتبرتره؟به نظر شما امکان موفقیت در مقطع ارشد در دانشگاه پیام نور وجود داره؟

پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگزارم

پاسخ : کارشناس برق-ارشد مدیریت،صنایع یا برق؟!

با سلام
    بستگی داره به علاقه خودتون اگر از الکترونیک دل زده شدی بهتر دیگه تو این رشته نمونی اگه از ریاضی خسته شدی بهتره دیگع تو این رشته نمونی اما به نظر من مدرک دانشگاه ازاد بهتره از پیام نور هست
    چون دانشگاه ازاد حداقل یک برنامه کلاسی منظم داره اما پیام نور نه استاد داره نه برنامه کلاسی تازه از نظر امکانات ازمایشگاهی هم در حد صفر هست باز دانشگاه ازاد یه اب شسته تره
    (چرا به فکر دولتی نیستی ؟)
    داناترین مردم کسی است که دانش مردم را با دانش خود جمع کند
    پیامبر اکرم (ص)
    علی ابن ابیطالب : همانا پاداش دانشمند از شخص روزه دار و شب زنده دارکه در راه خدا جهاد می کند بیشتر است
    اگر میخواهید دشمنان خود را تنبیه کنید به دوستان خود محبت کنید.(کورش کبیر)

دیدگاه

سلام.حقیقتش منهم سوالی مشابه دارم اینکه باداشتن کارشناسی الکترونیک کدامیک ازگرایشها آینده بهتری دارند؟
      ممنون اگر کمکم کنید.

دیدگاه

نظرتون درباره مجازی دانشگاه اصفهان چیه ؟ با توجه به اینکه شاغل .................
        [img width=65 height=100]http://s1.picofile.com/file/7243484622/untitled.bmp[/img]

دیدگاه

سلام
          منم این سوال را دارم و از هنرستان تا کارشناسی رشتم الکترونیک بوده یکم خسته شدم ازش بیشتر به خاطر ضعف تو ریاضی هست ولی خب رفتن به یه رشته دیگه هم سخته ، من دوست دارم برم بیشتر سمت کامپیوتر و برنامه نویسی سیستم عامل یه چیزی که میکرو از این جور چیز ها توش باشه و کمتر ریاضی به خواد ولی خیلی اطلاعت ندارم
          رشته بیوالکترونیک چه طوره؟ ایندش چه طوره؟
          مکاتیرونیک هم همچنین؟ ویا رشته های مشابه
          رشته مهندسی هسته ای داریم؟

دیدگاه

شما که به برنامی نویسی علاقه دارید تورشته مهندسی برق گرایش الکترونیک و ارشدش دیجیتال فکر کنم بتونه راضیتو بکنه در عین حال که مداری هم کار میکنی و یا مکاترونیک و یا خود کامپیوتر
            راستی مهندسی هسته ای هم داریم فکر کنم هم از برق میره و هم فیزیک.

دیدگاه

رشته دیجیتال رو کدوم دانشگاه ها دارن؟ تو تهران رو میگم روزانه
              میتونید بیشتر توضیح بدین در موردش ؟ درس ها شون چیه ازمایشگاهشون و....
              رشته کامپیوتر به ذهنم رسید ولی رفتنش برام سخته چون تغییر رشته هست و مکاترونیک هم تا اونجایی که میدونم بازار نداره درسته؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط vahidsport
                رشته دیجیتال رو کدوم دانشگاه ها دارن؟ تو تهران رو میگم روزانه
                میتونید بیشتر توضیح بدین در موردش ؟ درس ها شون چیه ازمایشگاهشون و....
                رشته کامپیوتر به ذهنم رسید ولی رفتنش برام سخته چون تغییر رشته هست و مکاترونیک هم تا اونجایی که میدونم بازار نداره درسته؟
                راستش کاملا اطلاع ندارم شما میتونید از سازمان سنجش دفترچه شماره 2رو دانلود کنید و ببینید
                از طرفی برای درسهایی که هست تو ارشد تو گوگل همین گرایش رو جستجو کنید میاره
                در مورد بازار کار مکاترونیک بازم اطلاع ندارم
                اما به نظر من هرکی هر فنی داشته باشه بالاخره دنبالش میان،مطمئن باشید. :applause:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X