ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 33
    2012/10/27
    29
    0

علم در عمل یا نمره؟؟؟

سلام خدمت همه دوستان گرامی
    میخواست بدونم نظرتون در مورد این موضوع چیه؟
    بنظر شما یادگیری علم بهمراه عمل بهتره یا فقط درس خوندن و نمره گرفتن؟
    اخه بعضیا میگن فقط سعی کن معدلت خوب بشه oo:
    البته من خودم همیشه علم به همراه عمل رو قبول داشتم و بخاطر همین بعضی اوقات نمره هام بشدت افت میکنه
    2010/05/02
    ایتالیا-تهران(خیلی قدیما نوشهر)
    1,483
    17

پاسخ : علم در عمل یا نمره؟؟؟

بستگی به هدف شما در آینده داره ولی در هر صورت باید تعادلی باشه براشون و در حد انجام پروژه های دانشجویی ولو تا سطح متوسط حتما انجام بدین وگرنه کاری نیست براتون. حتی اگر دکتر بشین هم 100%تئوری باشین بیکار میمونیداااااااا.باید در یک زمینه ای متخصص باشید با تحصیلات بالاتر از لیسانس.ولی اگر میخواین با لیسانس کار کنید باید درساتون رو خوب بخونید تا بتونید در حد متوسط طراحی بکنید و پایه اینکار رو داشته باشید ولی وزنه کار عملی سنگینتر از معدل باشه.البته در هیچ شرایطی معدل پایینتر از 15 توصیه نمیشه
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.
    2007/04/28
    586
    1

پاسخ : علم در عمل يا نمره؟؟؟

علم دانشگاهي هر اندازه هم که با عمل همراه باشه کشکه!!!
    کلا همه اين حرفا بيخوديه
    اگه درست خوب باشه ميگن کار بلد نيستي و اگه کار بلد باشي ميگن درست که خوب نيست سابقه چي داري؟
    ولي در کل به نظرم اگه براي شغل خاصي برنامه داري درست بخوني بهتره
    بعدا فرصت يادگيري عملي هم داري
    ولي براي بيشتر کارها کافيه تو عمل وارد باشي چون بيشتر جاها ازت کار ميخوان نه سواد!!!
    [size=1.45em][glow=red,2,300]تاپيک هاي ايجاد شده[/glow][/size]
    • [li]

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

[/li]
    2008/06/09
    شيـــراز
    628
    3

براي اولين بار تصميم دارم توي تاپيکي با اين مدل سوال نظر بذارم!!!

اگر حتي اين سوال رو يک سال پيش هم کسي از من ميپرسيد ميگفتم علم و عمل!!! اما الان ميگم ميخواي بري يا بموني؟؟؟ اگه ميخواي بري که همه اش با هم به خصوص علم و نمره اما اگه قصد موندن داري هيچ کدام!!!

ببين دوست من، حرفهايي که ميزنم واسه اين نيست که نااميدت کنم فقط کمي اگاهانه تر نگاه کن! من الان موقعيت بدي ندارم! اما وقتي برميگردم به چند سال پيش ميبينم من اگر زودتر وارد بازار کار شده بودم خيلي جلو بودم الان!
    همکاراي من همه فوق ليسانس هستن و همشون ميگن کاش اول رفته دنبال کار و بعد اروم اروم در کنارش درس....

خودت رو فداي درس نکن....زندگي کن...زندگي کن....زندگي کن.....و در کنارش درس بخون ، کار کن و .....

بهت حق ميدم فکر کني دارم شعار ميدم به اين خاطر که اگر اين حرفها رو کسي چند سال پيش به من ميزد اصلا قبول نميکردم!!
    فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است
    2011/03/18
    تهران
    574
    2

سلام
    اينجا پسرا بايد برن سربازي، مدتش هم بيخودي شد 2ساله، تو اين 2سال هم هيچ چيز مفيدي به علمشون اضافه نميشه که هيچ هرچه هم بلد بودن يادشون ميره.
    اگه نخوان برن سربازي بايد برن دانشگاه و به ناچار مدرک رو به جاي علم انتخاب کنن.
    اگه دروغ ميگم بياين منو بکشيد.
    ;()((void (*)(void))0x0000))
    2008/02/26
    مراغه- کرمان- اصفهان
    1,960
    63

نقل قول نوشته اصلی توسط SAJAD-G
    سلام
    اينجا پسرا بايد برن سربازي، مدتش هم بيخودي شد 2ساله، تو اين 2سال هم هيچ چيز مفيدي به علمشون اضافه نميشه که هيچ هرچه هم بلد بودن يادشون ميره.
    اگه نخوان برن سربازي بايد برن دانشگاه و به ناچار مدرک رو به جاي علم انتخاب کنن.
    اگه دروغ ميگم بياين منو بکشيد.
    با دانشگاه رفتن نميريد سربازي؟ بالاخره که بايد بريد!
    It's nice to be important but it's important to be nice!

از اینکه نمی رسم جواب دوستان را بدم معذرت می خوام.
    2008/02/20
    23
    0
    mjd

توی خیلی دانشگاه های ما فقط تئوری یاد میدن و به کار عملی بها داده نمیشه...مثل این میمونه که یه سری تصویر و فرمول توی ذهنت فرو کنن ولی توی دنیای خارج هیچ مصداق یا شهودی بهت نشون ندن، بیشتر آدم تبدیل میشه به یک خیال باف و متوهم تا یک دانشمند یا دانشجو.

به قول معروف ، عالم بی عمل یا همون زنبور بی عسل به تحویل جامعه داده میشه
    2011/03/18
    تهران
    574
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا شفقي
    با دانشگاه رفتن نميريد سربازي؟ بالاخره که بايد بريد!
    بله، آخرش بايد رفت ولي با مدرک بالا تر ميگن راحت تر ميگزره و اگه معدل هم خوب باشه بعدش ميشه راحتتر يه جا استخدام شد. ولي اينکه ميگن اول بايد بري دنبال کار بعد کم کم مدرک، براي ما شرطش اينه که اول سربازيو رد کنيم يا بپيچيمش که به همين راحتي ها پيچ پذير نيست.
    ;()((void (*)(void))0x0000))
    2010/05/02
    ایتالیا-تهران(خیلی قدیما نوشهر)
    1,483
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط mjd
    توی خیلی دانشگاه های ما فقط تئوری یاد میدن و به کار عملی بها داده نمیشه...مثل این میمونه که یه سری تصویر و فرمول توی ذهنت فرو کنن ولی توی دنیای خارج هیچ مصداق یا شهودی بهت نشون ندن، بیشتر آدم تبدیل میشه به یک خیال باف و متوهم تا یک دانشمند یا دانشجو.

به قول معروف ، عالم بی عمل یا همون زنبور بی عسل به تحویل جامعه داده میشه
    کار عملی در دانشگاه یعنی همون آزمایشگاه ها و کارگاه ها که متاسفانه اکثریت مطلق دانشجو نماها فقط میخوان فرار کنن و در ترمهای آخر هم میشه همون آز و کارگاه ها + پروژه ای که بازم همه یا در میرن یا پول میدن امثال من و اون زرنگای م انقلاب و خ جمهوری بسازیم براشون.ای حیف که دیگه وقت برای کارای خودمم ندارم وگرنه میدونستم چکار کنم.شما شناخت و برداشتت از دانشگاه اشتباه در اشتباه هست و بهتره برید تحقیق کنید بقیه جاها چکار می کنن! قراره در دانشگاه تعمیرکار تربیت کنن یا مونتاژکار؟!! شما مدار فرمان و قدرت و PLC رو یاد بگیر برو کارآموزی نه کار اصلی،بعد اونجا یاد میگیرید که چجوری خودتون قطعه بخرید و قیمت بدین و چه برندهایی در بازار تو بورسه و چجوری کار کنید میصرفه و ..... .دانشگاه علم و روش تحقیق یاد میده بهتون با کمی مهارت و میتونید با خواست خودتون زیادشم بکنید.از آموزشهای فنی و حرفه ای استفاده کنید و در نهایت برید نمایشگاه های تهران و ... و دیدن کنید از شرکتهای بزرگ و کارهای به روز و از شرکتها بپرسید کارآموز رایگان میگیرن یا نه؟
    این کاری هست که من همین الانم دارم میکنم.شده حکایت آقای بلورچیان که میگه یارو هیچی بلد نیست انتظار حقوق آنچنانی هم داره!!! اکثریت دانشجوها حتی کار با ابزار آزمایشگاهی و فرایند مونتاژ و PCB رو هم بلد نیستن،کالیبراسیون نمیدونن چیه،معیارای انتخاب چند دستگاه ساده هم بلد نیستن و .... و گله از دانشگاه می کنن!دیگه اینارو که یاد دادن.ندادن؟
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.
    2007/04/28
    586
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
    کار عملي در دانشگاه يعني همون آزمايشگاه ها و کارگاه ها که متاسفانه اکثريت مطلق دانشجو نماها فقط ميخوان فرار کنن و در ترمهاي آخر هم ميشه همون آز و کارگاه ها + پروژه اي که بازم همه يا در ميرن يا پول ميدن امثال من و اون زرنگاي م انقلاب و خ جمهوري بسازيم براشون.اي حيف که ديگه وقت براي کاراي خودمم ندارم وگرنه ميدونستم چکار کنم.شما شناخت و برداشتت از دانشگاه اشتباه در اشتباه هست و بهتره بريد تحقيق کنيد بقيه جاها چکار مي کنن! قراره در دانشگاه تعميرکار تربيت کنن يا مونتاژکار؟!! شما مدار فرمان و قدرت و PLC رو ياد بگير برو کارآموزي نه کار اصلي،بعد اونجا ياد ميگيريد که چجوري خودتون قطعه بخريد و قيمت بدين و چه برندهايي در بازار تو بورسه و چجوري کار کنيد ميصرفه و ..... .دانشگاه علم و روش تحقيق ياد ميده بهتون با کمي مهارت و ميتونيد با خواست خودتون زيادشم بکنيد.از آموزشهاي فني و حرفه اي استفاده کنيد و در نهايت بريد نمايشگاه هاي تهران و ... و ديدن کنيد از شرکتهاي بزرگ و کارهاي به روز و از شرکتها بپرسيد کارآموز رايگان ميگيرن يا نه؟
    اين کاري هست که من همين الانم دارم ميکنم.شده حکايت آقاي بلورچيان که ميگه يارو هيچي بلد نيست انتظار حقوق آنچناني هم داره!!! اکثريت دانشجوها حتي کار با ابزار آزمايشگاهي و فرايند مونتاژ و PCB رو هم بلد نيستن،کاليبراسيون نميدونن چيه،معياراي انتخاب چند دستگاه ساده هم بلد نيستن و .... و گله از دانشگاه مي کنن!ديگه اينارو که ياد دادن.ندادن؟
    من عاشق دانشجو نما ها مخصوصا تابستون ها هستم !!!!
    من کاري به بقيه ندارم ولي خودم تا تونستم درس و استاد پيچوندم و سر امتحان تقلب زدم
    الانم کلي ادعام ميشه و هرجا کم ميارم ميگم بابا دانشگاه به ما چيزي ياد ندادن
    دانشگاه هاي ايران از نظر سطح علمي تو دنيا فکر نکنم چيزي کم داشته باشن
    مشکل اصلي آموزش نيست ارتباط با محيط بيرون از دانشگاهه
    هيچ دانشجوي رشته پزشکي نيست که بعد از تموم شدن درسش بگه من کار بلد نيستم و بيکار باشه.چرا؟
    چون همون موقع که داره درس ميخونه مجبوره بره تو محيط بيمارستان و .... کار هم انجام بده
    ولي يه دانشجوي فني تو کل دوران تحصيلش بجز خوردن و خوابيدن و کمي درس خوندن چيکار انجام ميده؟
    [size=1.45em][glow=red,2,300]تاپيک هاي ايجاد شده[/glow][/size]
    • [li]

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

[/li]
صفحه 1 از 4 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 33