اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اموزش ساخت انواع ربات از بینهایت کوچک تا بینهایت بزرگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اموزش ساخت انواع ربات از بینهایت کوچک تا بینهایت بزرگ

سلام دوستان خسته نباشید;
    اگرچه این روزها بحث رباتیک خیلی گرم شده ولی خیلی ها هنوز رباتیک رو ساخت اسباب بازی میدونن واسه همین تصمیم گرفتم اگه دوستان مایل باشند ساخت انواع روبات رو شروع کنیم و در اون از صفر تا مستر پیش بریم و بتونیم دوستان را طی این دوره با مکانیک انواع ربات و والکترونیک وبرنامه نویسی به زبان سی اشنا کنیم و خلاصه در حد یه مهندس رباتیک اونا رو تحویل بدیم
    تو این قسمت قصد دارم با توجه به تجربه ی چند ساله ی خودم در گروه رباتیک دانشگاه و تجربه وعلم شما عزیزان این تاپیک رو پیش ببریم
    نکته ی مهم اینه که حداقل تو این دوره شما با مفاهیم برق و الکترونیک و مکانیک و انواع موتور و میکروکنترلرها و ... اشنا میشید و میفهمید که رشته ی رباتیک ساخت اسباب بازی نیست و متشکل از چندین مهندسی روز دنیاست
    برای شروع هیچی نیاز ندارم جز حمایت شما. اگه چند نفر اعلام امادگی کنن و موافق این عمل باشند و یا حداقل بدونم که پست هام تو این انجمن گرد و خاک نمیخورن شروع میکنم به اموزش
    هرکی موافقه دستشو بگیره بالا!!!

پاسخ : اموزش ساخت انواع ربات از بینهایت کوچک تا بینهایت بزرگ

سلام مهندس
    میشه لیست قطعات لازم برای اولین پروژه را واسمون بذارید؟

دیدگاه

سلام
      واسه روزای اول یه منبع تغذیه و مولتی متر وچند تا لامپ led و هویه لحیم کاری کافیه

دیدگاه

دیگه ادامه ندادید؟ من پیگیرما!
        [glow=red,2,300]برنامه هاي آموزشي تست شده براي NXP LPC1768 با توابع CMSIS[/glow]
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76623.0

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X