اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

درخواست مدار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

درخواست مدار

مدار یک منبع تغذیه سوئیچینگ میخوام 30-0با کنترل کننده جریان ونمایش ولتاژوجریان وقطع کردن خروجی در هنگام اتصال کوتاه البته جریان رابتوان با یک بتانسیومتر کنترل کرد میخوام که برای کنترل از میکرو کنترلر استفاده کرده باشه وبرای نمایش ولتازوجریا از سون سگمنت وولتازرا نیز بتوان با دو بتانسیومتر
    تنظیم کرد یکی با دقت 1ولت ویکی با دقت 0.1ولت با تشکر

پاسخ : درخواست مدار

:eek: :eek: :eek:

فکر نکنم بتونی پروژه ای پیداکنی که همه این ها را با هم یک جا داشته باشه. باید یک مدار پیدا کنی به عنوان سورس و خودت هم تغییرات روش اعمال کنی تا چیزی که مد نظرت هست بتونی ازش در بیاری

از چارلی چاپلین پرسیدند خوشبخنی چیست ؟
    گفت : فاصله این بد بختی تا بد بختی دیگر !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط iman.abtahi
      :eek: :eek: :eek:

فکر نکنم بتونی پروژه ای پیداکنی که همه این ها را با هم یک جا داشته باشه. باید یک مدار پیدا کنی به عنوان سورس و خودت هم تغییرات روش اعمال کنی تا چیزی که مد نظرت هست بتونی ازش در بیاری

salam, ba tashakor az zahamate doostane aziz makhastam naghshe madare resiver ro vasam befrestid albate age momaneati nadare

دیدگاه

سلام اگر ممکن است مدار فرکانس متر آنالوگ را در اختیارم قرار دهید

دیدگاه

باسلام شما میتوانید به من کمک کنید تا به مدار مورد نظرم برسم من برای مدارعجله دارم با تشکر

دیدگاه

چرا این تاپیک این قدر در هم و بر همه؟ دوستان لطفا سوالاتتون را درون تاپیک های جداگانه بنویسید تا پاسخ دادن به اون ها راحت تر باشه.

آقا یا خانم "به نام خدا" شما برای فرکانس متر آنالوگ از آی سی Lm2907 که مبدل فرکانس به ولتاژه استفاده کن. کاتالوگش را بگیر , حتما نتیجه می گیری...

آقای محمد شما فکر نکنم بتونی مدار رسیور دیجیتال گیر بیاری. دنبال مدارهای گیرنده SHF که حدودا 2000 تا 950 مگا هرتز هستند بگرد. البته آنالوگ. از جلد 4 کتاب اقای بخت آور هم می تونی کمک بگیری.

آقای زوار , شما هم اگر منبع تغذیه آنالوگ ( منظورم غیر سوییچینگه ) به کارت می آد و اگر هم خیلی عجله داری , می تونی همین کتاب آقای بخت آور جلد چهارمش را تهیه کنی , توی این کتاب مدار منبع تغذیه 0 تا 30 ولت با جریان بالا همراه با نقشه پشت برد آورده شده . من ساختم کار می کنه.

دیدگاه

بازم سلام

زوار جان ببین این ها به دردت می خورند؟ البته دقیقا همون چیزی که می خواستی نیستند . بیشتر از این نداشتم. شرمنده...

http://www.persianupload.com/uploads/7e42d850bb.zip

دیدگاه

با سلام مدار فوق به دردم نمیخوره لطفا در مورد مداری که گفتم کمکم کنید با تشکر

دیدگاه

با سلام در این سایت پروژههای سنگین تر از درخواست من هم حل شده ولی کسی درمورد این پروژه به من کمک نکرد لطفا به من کمک کنید با تشکر

دیدگاه

سلام

آقای زوار , طراحی مدارات تغذیه سوییچینگ کار بسیار مشکلیه. یه نگاه به مدارات آماده یا همون که لینکش را گذاشتم اگه بندازی خودت هم متوجه می شی.

پس از کسی انتظار نداشته باش . به نظر من فقط کسانی می تونند کمکت کنند که توی این زمینه تخصص داشته باشند و کار کرده باشند. شما هم سعی کن جای انتظار داشتن از دیگران , ماهی گرفتن را یاد بگیری یعنی خودت دست به کار بشی و یکی طراحی کنی.

در ضمن , یک مدار دیگه واست می گذارم . البته بازم چیزی نیست که می خواستی. اما چند تا حسن داره. اول این که مدار ساده اییه. دوم این که قسمت های مختلفش از هم تفکیک شده است و سوم هم این که بخش کنترل اضافه جریان داره و...

متغیر بین 5 تا 15 ولته و 10 آمپر هم جریان می ده...

اینم لینک دانلودش :

http://www.persianupload.com/uploads/23b2a920bf.zip

دیدگاه

با سلام وبا تشکر از زحمات شما مدار تغذیه سوئیچینگ زیاد مهم نیست فقط مدار تغذیه با بقیه مشخصات برام مهمه با تشکر

دیدگاه

چرا پاسخ ندادید منتظرم با تشکر

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                        X