اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروژه تابلو روان تک رنگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروژه تابلو روان تک رنگ

سلام به همه ی دوستان
    براتون یه فایل توپ از تابلو روان تک رنگ پلو کردم این فایل حاوی پایان نامه ی خودم بعلاوه PCB و برنامه کامل هست که هم راهش یه فایل POWER POINT هست که خوراک پایان نامه دانشجویی هست و به طور کلی همچی تمومه من خودم برای راه اندازیش خیلی دردسر کشیدم.
    در مورد پروژه هم که یه تابلو 16*64 هست به صورت تک رنگ و با کیبورد کامپیوتر راه اندازی شده نکات خوبی داخلش هست که خیلی میتونه کمکتون کنه.
    با تشکر
    http://s2.picofile.com/file/7604923652/MADANDAR.rar.html
    آیه: "فرشتگان و ارواح در یک روز به او (مذکر) صعود کردند که این معادل پنجاه هزار سال برای انسان است"!
    در بیرون یک میدان گرانشی زمان اینگونه است: ∆t= ∆t0/ (1-v^2/c^2) ^0.5
    ∆t زمانی است که برای متحرک معادل گذر ایستگاهی است.و V سرعتی است که به شاهد ایستگاهی نسبت داده می شود.
    ∆t0 زمانی است که برای فرشتگان می گذرد.سرعت نور در خلا 299792.458 کیلومتر بر ثانیه است.
    از معادله ی بالا می توانیم آن سرعت ناشناخته را حساب کنیم:v =c (1-(1^2/(50000*12*27.321661)^2))^0.5 که این عدد برابر است با v = 299792.4579999

پاسخ : پروژه تابلو روان تک رنگ

سلام.بسیارعالی.ممنون

دیدگاه

سلام
      یادم رفت یه چیز رو بگم. تو قسمت pcb مستر حتما به پایه های کیبورد در دیتاشیت توجه کنید چون باید 180 درجه در موقعیت x پایه ی کیبورد جابه جا شود .
      باتشکر
      آیه: "فرشتگان و ارواح در یک روز به او (مذکر) صعود کردند که این معادل پنجاه هزار سال برای انسان است"!
      در بیرون یک میدان گرانشی زمان اینگونه است: ∆t= ∆t0/ (1-v^2/c^2) ^0.5
      ∆t زمانی است که برای متحرک معادل گذر ایستگاهی است.و V سرعتی است که به شاهد ایستگاهی نسبت داده می شود.
      ∆t0 زمانی است که برای فرشتگان می گذرد.سرعت نور در خلا 299792.458 کیلومتر بر ثانیه است.
      از معادله ی بالا می توانیم آن سرعت ناشناخته را حساب کنیم:v =c (1-(1^2/(50000*12*27.321661)^2))^0.5 که این عدد برابر است با v = 299792.4579999

دیدگاه

دمت گرم باحال بود
        *****عيب جامعه اين است که همه مي خواند آدم مهمي باشند ولي هيچ کس نمي خواهد فرد مفيدي باشد.*****
        http://electerodl.ir/forum

دیدگاه

سلام کاشکی با شیفت رجیستر 74595 نوشته بودی
          آخه من با اون مشکل دارم :cry2:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X