اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خواندن موج از ADC

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خواندن موج از ADC

با سلام ..
    من در ورودی یه موجی دارم که یه موج AC سوار بر موج DC هستش ...
    میخوام موج سینوسی که روی موج AC هست رو روی ال سی دی گرافیکی نمایش بدم ..
    ورودی رو میخونم و نمایش میدم با ضریب تضعیف و این حرفا ولی وقتی دامنه موج DC زیاد بشه دیگه موج AC کم میشه و نمیشه
    درست روی GLCD نمایشش داد چون ریز میشه ...
    میخوام موج AC رو از روی موج DC پیاده کنم و فقط اونو نمایش بدم. ولی وقتی یه خازن یه مدار به ص.رت سری با ADC میزارم
    شکل موج ضعیف میشه و بهم میریزه ...به نظر شما بهترین مدار واسه اندازه گیری ای موج چیه ؟
    دامنه ولتاو موج AC هم 0.1 تا 1 ولته ....
    چه جوری میشه این موج رو پیاده کرد ؟
    حالا اگه این موج روپیاده نکنم چه جوری میشه موج سنوسی شو روی GLCD نمایش بدم ؟
    و یه سوال دیگه دوستان ؟؟ کسی برنامه تولید موج سینوسیبه صورت نرم افزاری و نمایشش رو روی GLCD داره که بزاره یا راهشو نشون بده ...

پاسخ : خواندن موج از ADC

به نظرم باید با خازن جواب بده چون یک راه جنرال هست حالا شما با یک خازن الکترولیتی دوباره تست کن حداقل ظرفیتشم رو 10 میکرو کار کن بعد اگر نشد بگو دوباره یه پیشنهاد دیگه برات دارم
    همانطور كه مايل نيستم بنده كسي باشم، حاضر نيستم آقاي كسي باشم. كساني كه مخالف آزادي ديگرانند، خود لياقت آزادي را ندارند.((آبراهام لينكن))

قدرت شگفت انگيز نيروهاي خلاق و استعدادهاي نهفته آدمي هنگامي آشكار مي شود كه نيازي حياتي، تواناييهاي او را به فعاليت وادارد و كشش آرزويي، سراپاي وجودش را به جنب و جوش درآورد.((آبراهام لينكن))

[img width=343 height=100]http://www.elecdesigner.com/uploads/PRO-DESIGNER-GROUP.jpg[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X