اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پیشنهادها وراه برد وپیشبرد کارهای زمین افتاده صنعتی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پیشنهادها وراه برد وپیشبرد کارهای زمین افتاده صنعتی

با سلام این تاپیک البته اگه اسپم نشه وقفل نشه ایجاد کردم تا به راه های پیشبرد وطرح های زمین افتاده صنعتی رو شناسایی کنیم و از طرفی نقاط قوت در پیشرفت رو پیدا کنیم(جامعه ای پیشرفته است که صنعت همراه بازمانش پیشرفت کند نه زمان پیشرفت را فرسنگها پشت سر بگزارد)
    بحث رو اینطوری شروع میکنم که:
    فرض بر اینکه شرکت بزرگی مسئولیت کاری اجرا تا تست و راه اندازی پروژه ای رو در دست میگیره که پس از 5سال باید پروژه رو تحویل بده ولی نتونسته و پروژه داره به سال9و10میکشه شما بعنوان یک فرد متخصص ویک مهندس چه فکری برای پیشبرد این طرح ها دارین...شرایط رو شرایط فعلی در نظر میگیریم
    در اين دنيا فقط محال،محال است

پاسخ : پیشنهادها وراه برد وپیشبرد کارهای زمین افتاده صنعتی

سلام
    1-برای اینکه کار تموم بشه باید نیرو اضاف کنیم تا ان کار زود تر تموم بشه
    2-اینکه دستمزد کاری بیشتر بشه
    3-کارگر افغانی اضافه کنیم چون پول کم نون کم کار دوبرابر=تولید انبوه و اتمام پروژه :eek:
    حالا شاید سومی خنده دار باشه ولی جدا از واقعیت 2مورد بالا اهمیت داره به نظر من

دیدگاه

نوشته اصلی توسط forman
      سلام
      1-برای اینکه کار تموم بشه باید نیرو اضاف کنیم تا ان کار زود تر تموم بشه
      2-اینکه دستمزد کاری بیشتر بشه
      3-کارگر افغانی اضافه کنیم چون پول کم نون کم کار دوبرابر=تولید انبوه و اتمام پروژه :eek:
      حالا شاید سومی خنده دار باشه ولی جدا از واقعیت 2مورد بالا اهمیت داره به نظر من
      نمیشه در هر شرایطی نیرو اضاف کنیم چرا که ساعت کارمون نسبت به کاری که انجام میشه میاد پایین این نشون داده که برخا بعضی از شرکتها این کار رو نمیکنند حتی اگه کارفرما هم حد زمان پایان کار تعریف کنه چون راندمان کاری یک نفر پایین میاد و اصطلاحا میشکنه
      2-دستمزد کاری اگه بیشتر بشه باید مخارجی بیش از این صرف نیرو بشه که آیا نیرو میتونه متناسب با نوع حقوقی که میگیره ساعت کار تحویل بده یا نه
      3-در پروژهای ملی نیروی خارجی گرفته نمیشه مگر اینکه سازندگان و طراحان قطعات خریداری شده

دیدگاه

تقسیم پروژه به چند قسمت و سپردن اون به چند شرکت دیگر چطوره ؟
        [glow=blue,2,300]آنقدر به تاريكي لعنت نفرستيد ، يك شمع روشن كنيد. [/glow]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ایمان 88
          تقسیم پروژه به چند قسمت و سپردن اون به چند شرکت دیگر چطوره ؟
          کارخوبی ولی دلال بازیه وکارگر دوباره ضرر میکنه از طرفی واریزی های شرکتهای زیر دستی مدت دار میشه کاری که امروزه داریم میبینیم
          پیشنهاد میشه بجای اضاف کردن شرکت با نیروی تخصصی بخش فنی به صورت دریافت حقوق مازاد بر دستمزدش بهتره----
          حالا من صرفا در بخشی که خودم کارمیکنم میتونم بگم که درکارهای صنعتی دیدم که برخی از شرکتهای خارجی نیرو داشتن که 13سال فقط گلندوکانکشن کار بوده یا نیرو داشتن که 8سال نصب تابلو upsوشارژر میکرده اما اینجا اینطوری نیست و همه همه کاری بلدن اما نه مثل انها

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X