اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدار تطبیق امپدانسی برای آنتن SIM900

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدار تطبیق امپدانسی برای آنتن SIM900

با سلام
    من دارم یه مدار با sim900 می بندم . توی دیتاشیت اون دیدم که پایه 60 رو که همون پایه آنتن هستش رو با دو تا مقاومت و 2 تا خازن به آنتن وصل کرده ولی مقداری برای اونها ننوشته!!
    کسی در مورد مقدار این مقاومتها و خازنها خبری داره ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    "در عجبم از مردمي که خود زير شلاق ظلم و ستم زندگي مي کنند و بر حسيني مي گريند که آزادنه زيست" شريعتي
    در جهان روشنايي هايي وجوددارد كه در عميق ترين ظلمات نهانند.

پاسخ : مدار تطبیق امپدانسی برای آنتن SIM900

تو ماژول های موجود توی بازار که خبری از این خازن و مقاومت نیست.

تولید کننده انواع تابلو فرمان آسانسور با تکنولوژی روز دنیا

دیدگاه

ممنون . اونطوری هم میشه که مستقیم به SMA وصل کنیم. ولی پس چرا این شبکه T رو تو دیتا شیت قرار داده . راستی عکس زیر هم این مطلب رو تایید میکنه . من یه آنتن GPS/GSM دارم که یه سیم داره حدود 5 متر . فکر کنم اگه بخوام بدون این شبکه T به این مدل آنتن وصلش کنم کار نکنه .

"در عجبم از مردمي که خود زير شلاق ظلم و ستم زندگي مي کنند و بر حسيني مي گريند که آزادنه زيست" شريعتي
      در جهان روشنايي هايي وجوددارد كه در عميق ترين ظلمات نهانند.

دیدگاه

ببین دوست عزیز اگر یه مدار پی به این شکل مهم بود صد در صد خود سازنده داخل ماژول در نظر می گرفت چون این قسمت RF هست بهت پیشنهاد می کنم تست نکنی این مدارو و مثل مدار های بازار هیچ چیزی اضافه نکنی و اگر این آنتنی که خریدی ماله SIM900 هست ازش استفاده کن و اگر از نظر فرکانسی و اینا مطمئن نیستی بورو و یک انتن معمولی بگیر چیزی که من دیدم یک برد نازک و یک تیکه سیم که سرش SMA بود و خیلی هم خوب کار می کرد پس زیاد درگیر این قضیه نشو چون یک مقاومت SMD هم جلوی این سیگنال انتن ممکنه یا ماژولتو خراب کنه یا اینکه رو بردش تاثیر بزاره
        همانطور كه مايل نيستم بنده كسي باشم، حاضر نيستم آقاي كسي باشم. كساني كه مخالف آزادي ديگرانند، خود لياقت آزادي را ندارند.((آبراهام لينكن))

قدرت شگفت انگيز نيروهاي خلاق و استعدادهاي نهفته آدمي هنگامي آشكار مي شود كه نيازي حياتي، تواناييهاي او را به فعاليت وادارد و كشش آرزويي، سراپاي وجودش را به جنب و جوش درآورد.((آبراهام لينكن))

[img width=343 height=100]http://www.elecdesigner.com/uploads/PRO-DESIGNER-GROUP.jpg[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X