ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: ديد در شب

2013/01/06
    1
    0

ديد در شب

سلام من يك دوربين مخفي كوچك دارم و ميخاهم از ان در شب استفاده كنم تعداد 10 عدد LED مادون قرمز خريدم و انها را به هم وصل كردم مدار كار ميكند ولي اصلا ديدي در شب براي دوربينم ندارم چه كار بايد انجام دهم .
    ايا مدار خاصي براي تقويت مادون قرمزها لازم است اگه لازم هست و امكان داره اين مدار را نمايش دهيد
    2008/07/16
    اصفهان
    30
    0

پاسخ : ديد در شب

دوست عزیز با این کار دوربین شما دید در شب که پیدا نمی کنه . شما فقط چند تا LED مادون قرمز گذاشتید و این تاثیری توی دید دوربین نخواهد داشت . باید از دوربین هایی که به این منظور (دید در شب) تولید میشه استفاده کنید .
    خــــداونـدا :
    دســــتانم خــــــالي اند و دلــــــم غـــرق در آرزوها
    يا به قدرت بي کرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را
    از آرزوهاي دســـــت نيافتــــني خالي کن . . . آمين
    2012/11/03
    19
    0

عزیزم اینجوری که نمیشه ساخت دوربین دید در شب ساخت فک کنم بخری بهتر باشه سیع کن ایرانیشو بخری.
    2011/09/27
    قم
    554
    8

داداش میشه من خودم یکیش رو ساختم البته چون سنسور های مادون قرمز خیلی قوی نبود فقط تو فاصله ی 10 سانتی روی زمین رو می تونستی ببینم شما باید پروژکتور مادون قرمز بسازی یه نوع سنسور مادون قرمز هست 10 میلی متری اگه گیرت بیاد فکر کنم با 20 تاش و یه لنز خوب و آینه مناسب بتونی درست کنی
    قم الکترونیک
    2009/08/01
    528
    16

یه راه هست برای ساخت نورافکن مادون قرمز قوی و ارزان که خودم امتحانش کردم و جواب هم داده.یه لامپ رشته ای 100 یا 250 وات بردارید (هرچی توان بیشتر باشه نور مادون قرمز هم بیشتره) و داخل یک قوطی شیر خشک تعبیه کنید و به نسبت توانش حتما منافذ تهویه و فن هم براش بگذارید چون خیلی داغ میکنه.جلوی قوطی رو با دو لایه یا بیشتر از صفحه تیره رنگ داخل فلاپی دیسک ببندید طوری که نور مرئی خارج نشه.نور افکن شما حاضره.حتما باید از لامپ رشته ای استفاده کمید چون گرما منبع تولید مادون قرمزه
    2011/09/27
    قم
    554
    8

داداش فلاپی از کجا گیربیاریم ؟
    یه چیزه دیگه ای جایگزین نمیشه کرد؟
    قم الکترونیک
    2008/11/16
    127
    1

سلام .
    دوست عزیز دوربین های دیجیتال یک فیلتر جلوی لنزشون دارن که بیشتر پرتو های مادون قرمز رو از خودش عبور نمیده و فقط پرتو های ناحیه نور مرئی ازش رد میشن .
    این کاری بوده که من خودم کردم و در تاریکی مطلق ازش جواب گرفتم .
    شما باید دوربین رو باز کنی و اون فیلتر رو برش داری تا تمام پرتو های مادون قرمز وارد سنسور دوربین بشن .
    قیافه این فیلتر هم یه تیکه کوچیک شبیه طلق شیشه ای هست که دقیقا بعد از عدسی ها روی خود سنسور تعبیه شده .
    بعد از این کار اگه نور مادون قرمز به اندازه کافی داشته باشی واقعا مثل یک دوربین دید در شب برات کار میکنه .
    2012/10/25
    تهران
    797
    9

شاید باید دوربینت مخصوص دید در شب باشه. یعنی سنسورش حساس به طیف مادون قرمز باشه.
    در زیر این نقاب چیزی بیشتر از گوشت هست. در زیر این نقاب یک ایده هست و ایده ها ضدگلوله هستند.

1-به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!
    2-تنها دو گروه نمى توانند افکار خود را عوض کنند: دیوانگان تیمارستان و مردگان گورستان.
    3-آدم ها مثل عکس ها هستند: زیاد بزرگشون کنی ، کیفیتشون میاد پایین!
    2009/08/01
    528
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط مجتبی صاحبی
    داداش فلاپی از کجا گیربیاریم ؟
    یه چیزه دیگه ای جایگزین نمیشه کرد؟
    نگاتیو فیلمهای عکاسی که بعضی ها بهش شیشه عکس هم میگفتن خوبه فقط اگر بتونی فیلم خام رو از غلاف دربیاری و تست کنی فکر کنم جواب بهتری بده ولی خودم تست نکردم ضمنا جنس فیلمهای vhs هم مثل همونه فکر کنم از همه بهتر باشه چون تیرگیش یکدسته.
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)