اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرام AVR با AVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پروگرام AVR با AVR

با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
    میخواستم با استفاده از یک AVR مثلا Atmega8 یک AVR دیگه رو پروگرام کنم ، تمام مطالبی که تا الان پیدا کردم راجب پروگرام AVR توسط PC بود و زمینه ذهنی در مورد کد برنامه ای که باید تو AVR MASTER بریزم پیدا نکردم. از دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم بهم کنه

هزگز با احمق ها بحث نکنید چون آنها شما را تا سطح معلومات خود پائین می کشند سپس با تجربه خود شکستتان می دهند. (مارک تواین)

پاسخ : پروگرام AVR با AVR

دوست عزیز تو انجمن دربارش زیاد بحث شده و نتیجه هم داشته یه سرچ کوچیک بزنی حتما پیدا می کنی

ولی اگر باز چیزی پیدا نکردی اینو تو گوگل سرچ کنی خیلی چیز پیدا خواهی کرد تا سورسو شماتیکو و حتی مدار چاپیش هم هست

uPROG AVR PROGRAMMER

همانطور كه مايل نيستم بنده كسي باشم، حاضر نيستم آقاي كسي باشم. كساني كه مخالف آزادي ديگرانند، خود لياقت آزادي را ندارند.((آبراهام لينكن))

قدرت شگفت انگيز نيروهاي خلاق و استعدادهاي نهفته آدمي هنگامي آشكار مي شود كه نيازي حياتي، تواناييهاي او را به فعاليت وادارد و كشش آرزويي، سراپاي وجودش را به جنب و جوش درآورد.((آبراهام لينكن))

[img width=343 height=100]http://www.elecdesigner.com/uploads/PRO-DESIGNER-GROUP.jpg[/img]

دیدگاه

البته نوشتن برنامه ای که بتونه میکروی دیگه رو پروگرام کنه کار ساده ای نیست . باید خیلی به سخت افزار و پرتکلی که باهاش اطلاعات پروگرام فرستاده میشه آشنا باشین

دیدگاه

اطلاعات فایل برنامه (HEX) باید مستقیم توی حافظه ی FLASH ذخیره بشه .
        خــــداونـدا :
        دســــتانم خــــــالي اند و دلــــــم غـــرق در آرزوها
        يا به قدرت بي کرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را
        از آرزوهاي دســـــت نيافتــــني خالي کن . . . آمين

دیدگاه

اگر uprog رو که روش میکرو به میکرو هست بدون دخالت کامپیوتر رو بخونید و دانلود کنید لازم به هیچ کاری نیست ولی اگر دوست دارید خودتون روش کار کنید باید قسمت مربوط به روش پروگرامینگ میکرو رو که تو همه دیتاشیت ها هست رو بخونید
          همانطور كه مايل نيستم بنده كسي باشم، حاضر نيستم آقاي كسي باشم. كساني كه مخالف آزادي ديگرانند، خود لياقت آزادي را ندارند.((آبراهام لينكن))

قدرت شگفت انگيز نيروهاي خلاق و استعدادهاي نهفته آدمي هنگامي آشكار مي شود كه نيازي حياتي، تواناييهاي او را به فعاليت وادارد و كشش آرزويي، سراپاي وجودش را به جنب و جوش درآورد.((آبراهام لينكن))

[img width=343 height=100]http://www.elecdesigner.com/uploads/PRO-DESIGNER-GROUP.jpg[/img]

دیدگاه

uprog رو خوندم خیلی مفید بود راجب اینکه چطور با bootloader هم کار کنم مطلب خوندم ولی زمینه ای راجب کدی که باید داخل حافظه میکرو مستر و همینطور محلی از حافظه بافر boot loader میکروی slave که باید کد توش ریخته بشه پیدا نکردم oo:
            هزگز با احمق ها بحث نکنید چون آنها شما را تا سطح معلومات خود پائین می کشند سپس با تجربه خود شکستتان می دهند. (مارک تواین)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PRO-DESIGNER
              دوست عزیز تو انجمن دربارش زیاد بحث شده و نتیجه هم داشته یه سرچ کوچیک بزنی حتما پیدا می کنی
              سلام .
              آقا میشه یکی دوتا ازین تاپیکا رو برام لینک کنی.البته هفت هشت تا هم بود قبوله :rolleyes:

من میخوام روی یه پروژه ای که دارم این پروگرمر رو پیاده کنم.و نیاز دارم تا برنامشو خودم بنویسم.این uprog کد هگز میده.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X