اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یک المان هم indicator هم control

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یک المان هم indicator هم control

سلام به همه دوستان
    من می خوام توی برنامم یک المان هم بتونه indicator باشه و هم کنترل ، به این صورت که دو تا کنترل می خوام داشته باشم که با تغییر یکی اون یکی هم همزمان تغییر کنه، آیا امکانش هست توی labview ؟

پاسخ : یک المان هم indicator هم control

برای کنترل دوم یه متغیر محلی LOCAL VARIABLE بساز و اون روی حالت writeآ‌بذار (کلیک راست change to write)
    بعنوان نمایشگر استفاده کن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan
      برای کنترل دوم یه متغیر محلی LOCAL VARIABLE بساز و اون روی حالت writeآ‌بذار (کلیک راست change to write)
      بعنوان نمایشگر استفاده کن
      مرسی از پاسختون ، ولی من میخوام دومی رو هم بتونم تغییر بدم.یعنی هر دو رو بشه مقدار دهی کرد ولی همزمان با تغییر یکی دیگری هم تغییر کنه

دیدگاه

اگر درست منظورتون رو فهمیده باشم باید این کارو بکنید
        از یه حلقه while و یک متغیر ind و کنترلی که باید به هم متصل بشن.
        امیدوارم درست متوجه شده باشم

و با تغییر دادن مقدار knob مقدار slide هم تغییر میکنه و همون مقداری رو نمایش میده که متغییر کنترلی داره
        برای انسان های بزرگ بن بستی وجود ندارد،زیرا آنها بر این باورند که یا راهی خواهند یافت ، یا راهی خواهند ساخت.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hoda.khakrand
          اگر درست منظورتون رو فهمیده باشم باید این کارو بکنید
          از یه حلقه while و یک متغیر ind و کنترلی که باید به هم متصل بشن.
          امیدوارم درست متوجه شده باشم

و با تغییر دادن مقدار knob مقدار slide هم تغییر میکنه و همون مقداری رو نمایش میده که متغییر کنترلی داره
          ممنون از توجهتون، البته منظور من این نیست، من می خوام دو کنترل برای ورود دیتا داشته باشم(البته این دو کنترل ظاهر و طرز محاسبه متفاوتی دارن) به طوری که با ورود اطلاعات توی هر کدوم به انتخاب کاربر، اطلاعات مشابه توی اون یکی هم نمایش داده بشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X