اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشاوره درس کنترل خطی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشاوره درس کنترل خطی

دوستان .. من رشته کارشناسیم انتقال بوده .. درس کنترل خطی نداشتیم . اصلا نمی دونم چی هست ..
    چه جور می تونم خودم بخونم یاد بگیرم .. کتابی که خوب توضیح داده باشه که با خوندش بشه فهمید؟
    در کل درس سختی هست یا نه؟؟ از درسی مثل بررسی سختتره؟/ تو کنکور ارشد میشه خوب زد/؟

پاسخ : مشاوره درس کنترل خطی

منبع خوب کتاب کنترل خطی کتاب اوگاتا هست که توی بازار و هم توی نت اصل و ترجمش وجود داره .
    اما اصل کتاب اگر زبانتون خوبه چیز دیگه ای هست .
    البته کتاب مهندسی سیستم های کنترل آریاز برادرانی هم خوب است .
    کلا مبحث شیرینی است :nerd: البته اگر علاقه مند باشید و زیاد پیچیده و سخت نیست مهم فهم و درک صحیح مطالب است .
    موفق باشید .
    خــــداونـدا :
    دســــتانم خــــــالي اند و دلــــــم غـــرق در آرزوها
    يا به قدرت بي کرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را
    از آرزوهاي دســـــت نيافتــــني خالي کن . . . آمين

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hamid-nic
      منبع خوب کتاب کنترل خطی کتاب اوگاتا هست که توی بازار و هم توی نت اصل و ترجمش وجود داره .
      اما اصل کتاب اگر زبانتون خوبه چیز دیگه ای هست .
      البته کتاب مهندسی سیستم های کنترل آریاز برادرانی هم خوب است .
      کلا مبحث شیرینی است :nerd: البته اگر علاقه مند باشید و زیاد پیچیده و سخت نیست مهم فهم و درک صحیح مطالب است .

موفق باشید .
      من واقعا تا حالا چشمم به مباحث کنترل نیافتاده .. دارم برا کنکور سال آینده اماده میشم یعنی وقت زیاد دارم چون شاغل هم هستم زیاد درگیری ندارم .
      من فقط مشکلم تو کنترل هست .... یعنی با کتاب هایی که شما گفتین خودم این مدت وقت بزارم می تونم چیزی از کنترل بفهمم؟؟؟
      - چون واقعا عزمم رو جزم کردم تا روزانه قبول شم -

دیدگاه

بله دوست عزیز .
        اکثر مراکز آموزشی و دانشگاهی کتاب اوگاتا بهترین و کاملترین منبع برای کنترل خطی معرفی میشه . خودتون یه جست و جوی کوچک توی نت بزنید متوجه خواهید شد .
        گفتم دوست عزیز کنترل خطی سخت نیست به شرطی که مطالب را خوب بفهمید و سپس به سراغ حل مسائل بروید .
        ان شاء اله که موفق باشید ...
        خــــداونـدا :
        دســــتانم خــــــالي اند و دلــــــم غـــرق در آرزوها
        يا به قدرت بي کرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را
        از آرزوهاي دســـــت نيافتــــني خالي کن . . . آمين

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X