اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

زبان برای ارشد برق

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

زبان برای ارشد برق

سلام. امسال می خوام در کنکور برق به طور ازمایشی شرکت کنم و سال دیگه از تجربه امسال استفاده کنم . برای بهروری از امسال چه کار می تونم بکنم . ایا وقت گذاشتن تنها روی درس زبان رشته برق بهترین کار با توجه به فرصت باقیمانده نیست یا فقط زدن تستهای سال قبل و حفظ کردن انها؟
    برای این کار برای زبان کتاب یا فلش یا برنامه خاصی می شناسید با توجه به زمان کم بیشتر نمره را از زبان بگیرم.

پاسخ : زبان برای ارشد برق

سلام.
    من قبلا هم گفتم که برای موفقیت در زبان باید کلاس رفت و در هر 4 مهارت قوی شد نه اینکه فقط reading کار کنید اونم به روش ترجمه.اما برای خالی نبودن عریضه میتونم بگم که برای کنکور لازمه منابعی مثل کتابهای دبیرستان و دانشگاه رو باید کاملا مسلط باشید هم قواعد و هم متونشون.این عمومی و پیش نیاز شروع هست.اما برای کنکور:
    باید 504 رو کامل با همه تمرینهاش کار کنید.درسته قدیمیه ولی لغاتش خیلی مهمه.البته بهتره با یک تیر دو نشون بزنید و با نصب یک دیکشنری گویا مثل لانگمن یا آکسفورد تلفظ درست رو هم یاد بگیرید. میتونید در حین خوندنش از فلش کارتهای 504 هم استفاده بکنید و یا خودتون فلش کارت بسازید.
    بهتره کتاب لغات ضروری تافل یا آیلتس رو هم بخونید. اونوقت دایره لغات شما آنقدر بالا میره که اگر تمرین داشته باشد تا یادتون نره برای ارشد هم دستتون در ترجمه و تحقیق بازه و خیلی از دیگران پیش می افتید. مهندسی که زبانش در حد intermediate نباشه مهندس کامل یا خوبی نیست :agree: برای زبان فنی هم کتابهای زبان فنی دانشگاه رو بخونید + یک کتاب زبان اصلی درسی که pdfشون تو نت زیاده.
    هر سوال و ابهامی دارید بفرمایید.
    موفق باشید.
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

یه بنده خدایی واسه عمومی کتاب جدید "زبان عمومی ارشد زیر ذره بین" نشر نگاه دانش و برای تخصصی پارسه (سعید مظفری) را معرفی کرده بهم . در کل برای اینکه فوری شروع کنم با توجه به این وقت کم . چه چیزایی ر تهیه کنم و چطور بخوانم زبان را ؟
      مرسی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط apadana34
        یه بنده خدایی واسه عمومی کتاب جدید "زبان عمومی ارشد زیر ذره بین" نشر نگاه دانش و برای تخصصی پارسه (سعید مظفری) را معرفی کرده بهم . در کل برای اینکه فوری شروع کنم با توجه به این وقت کم . چه چیزایی ر تهیه کنم و چطور بخوانم زبان را ؟
        مرسی
        من راهنمایی کاملی کردم و ورد خوندن بلد نیستم.من بعد از دوسال حرفه ای خوندن هنوز خودمو آماده تافل نمیبینم و احساس می کنم خیلی کار دارم.البته من پایه قوی در انگلیسی داشتم و در کنکور سراسری سال 1378 تونستم 76%بدون خوندن بزنم! الانم با اینکه برای من متن فارسی و انگلیسی فرقی نمیکنه ولی بازم خودمو متوسط میدونم.نمیدونم شما دنبال چی هستین.
        جانم به فدای ائمه اطهار
        می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X