سلام
من دارم از یه gps یک رشته رو دریافت می کنم
$GPGGA,192956.000,3805.525728,N,04614.301980,E,1,7 ,0.98,1386.496,M,3.006,M,,*5D
$GPGLL,3805.525728,N,04614.301980,E,192956.000,A,A *5C
$GPGSA,A,3,08,26,07,17,05,15,11,,,,,,1.85,0.98,1.5 7*00
$GPGSV,3,1,10,08,60,045,43,26,52,309,39,07,34,085, 49,17,24,173,38*7F
$GPGSV,3,2,10,05,22,256,38,15,15,317,34,11,10,081, 38,19,10,037,*7A
$GPGSV,3,3,10,09,,,31,28,,,26*7D
$GPRMC,192956.000,A,3805.525728,N,04614.301980,E,0 .000,0.0,120113,,,A*6B
$GPVTG,0.0,T,,M,0.000,N,0.000,K,A*0D
$GPZDA,192956.000,12,01,2013,,*54
ولی چیزی که توی string نشون میده فقط خط اولش هستش !!!
$GPGGA,192956.000,3805.525728,N,04614.301980,E,1,7 ,0.98,1386.496,M,3.006,M,,*5D
تعداد کاراکترهارو بالابردم ، هر کاری کردم ، به غیر از خط اول بقیه رو نشون نمیده !
چاره ای داره ؟
من دارم از یه gps یک رشته رو دریافت می کنم
$GPGGA,192956.000,3805.525728,N,04614.301980,E,1,7 ,0.98,1386.496,M,3.006,M,,*5D
$GPGLL,3805.525728,N,04614.301980,E,192956.000,A,A *5C
$GPGSA,A,3,08,26,07,17,05,15,11,,,,,,1.85,0.98,1.5 7*00
$GPGSV,3,1,10,08,60,045,43,26,52,309,39,07,34,085, 49,17,24,173,38*7F
$GPGSV,3,2,10,05,22,256,38,15,15,317,34,11,10,081, 38,19,10,037,*7A
$GPGSV,3,3,10,09,,,31,28,,,26*7D
$GPRMC,192956.000,A,3805.525728,N,04614.301980,E,0 .000,0.0,120113,,,A*6B
$GPVTG,0.0,T,,M,0.000,N,0.000,K,A*0D
$GPZDA,192956.000,12,01,2013,,*54
ولی چیزی که توی string نشون میده فقط خط اولش هستش !!!
$GPGGA,192956.000,3805.525728,N,04614.301980,E,1,7 ,0.98,1386.496,M,3.006,M,,*5D
تعداد کاراکترهارو بالابردم ، هر کاری کردم ، به غیر از خط اول بقیه رو نشون نمیده !
چاره ای داره ؟
دیدگاه