اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

دانلود درایور پروگرامر Multi Avr Programmer Aup-0203

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

دانلود درایور پروگرامر Multi Avr Programmer Aup-0203

من خیلی گشتم و بالاخره تو یه سایت فارسی با لینک مستقیم پیدا کردم.
    http://www.alldriver.ir/?p=198

پاسخ : دانلود درایور پروگرامر Multi Avr Programmer Aup-0203

اینم یکی دیگه: مال شرکته!
    http://www.eca.ir/products/multi-avr-programmer/
    توی قسمت (((فایل های مورد نیاز)))
    [glow=red,2,300]برنامه هاي آموزشي تست شده براي NXP LPC1768 با توابع CMSIS[/glow]
    http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=76623.0

دیدگاه

اگر محصول ما هستش ، توی بخش پشتیبانی همه چی هست www.tos.eca.ir
      اگر هم محصولای قدیمی هستش، که یه ایمیل به eshop.eca@gmail.com بزنید براتون میفرستند

دیدگاه

من این پروگرامر رو دارم و سی دی درایورشو گم کردم .الان شدیدا لازم دارم . لینک دانلود سایت خرابه هرکاری می کنم دانلود نمی کنه. اگه کسی داره برام بذاره.
        http://eshop.eca.ir/%D9%BE%D8%B1%D9%...rogrammer.html
        eshop-hodhod.ir

دیدگاه

دوستان این پروگرمر برای ویندوز ۸ هم درایور داره؟ اگه کسی اطلاع داشت لینکشو لطف کنه بذاره
          ممنون میشم

دیدگاه

Re: دانلود درایور پروگرامر Multi Avr Programmer Aup-0203

سلام به دلیل سخت گیری در ایجاد تایپیک جدید و مشابه بودن سوالم اینجا سوالم رو میپرسم
            من این پروگرامر رو خیلی وقت پیش از سایت خریدم

اما الان که میخوام باهاش atmega328p رو پروگرام کنم ارور chip enable Program erorr میده
            چون از تو سایت حذف شده نرم افزار و درایور نسخه مولتی رو نصب کردم
            بعد یه سوال این پروگرامر قابلیت پروگرام کردن تمام میکرو های avr رو داره ؟
            این مشکل رو تجربه کردم
            یا اینکه از نزدیک دیدم و دارم نظر میدم
            بعضی ها به اشتباه فکر میکنن من تعمیر کارم و دارم راه حل میگم

دیدگاه

سلام
              بیش از 3 ساعته دارم با این قطعه ور میرم . واقعا چیز آشغالیه . همه روشهایی که توی راهنما گفته رو تست کردم اما موفق نشدم روی ویندوز 10 نصبش کنم و اصلا پورت بهش اختصاص داده نمیشه .
              فقط میتونم با استفاده از چکش 6 کیلویی که در دسترس دارم انتقام این چند ساعت رو وقت تلف شده رو ازش بگیرم. از مدیریت سایت هم میخوام یا این محصول رونفروش وبرش دارند از فروشگاه و یا یه فکری بهحال نصب درایوش بکنن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط abdolahibabak نمایش پست ها
                سلام
                بیش از 3 ساعته دارم با این قطعه ور میرم . واقعا چیز آشغالیه . همه روشهایی که توی راهنما گفته رو تست کردم اما موفق نشدم روی ویندوز 10 نصبش کنم و اصلا پورت بهش اختصاص داده نمیشه .
                فقط میتونم با استفاده از چکش 6 کیلویی که در دسترس دارم انتقام این چند ساعت رو وقت تلف شده رو ازش بگیرم. از مدیریت سایت هم میخوام یا این محصول رونفروش وبرش دارند از فروشگاه و یا یه فکری بهحال نصب درایوش بکنن
                با سلام و احترام
                ویندوز از ورژن هفت ۶۴ بیتی به بعد درایورهایی که ساین نشده باشند را اجازه نصب نمیدهد . این پروگرامر از نوع usbasp میباشد و بهتر است بجای نصب درایور و فعال کردن حالت test mode ویندوز از روشی که تحت عنوان روش نصب اول در فایل راهنما گفته استفاده کنید و از طریق فایل zadig پروگرامر را به ویندوز معرفی کنید. روش مرحله به مرحله آن را میتوانید در آدرس زیر ببینید.

موفق باشید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط evergreen نمایش پست ها
                  با سلام و احترام
                  ویندوز از ورژن هفت ۶۴ بیتی به بعد درایورهایی که ساین نشده باشند را اجازه نصب نمیدهد . این پروگرامر از نوع usbasp میباشد و بهتر است بجای نصب درایور و فعال کردن حالت test mode ویندوز از روشی که تحت عنوان روش نصب اول در فایل راهنما گفته استفاده کنید و از طریق فایل zadig پروگرامر را به ویندوز معرفی کنید. روش مرحله به مرحله آن را میتوانید در آدرس زیر ببینید.

موفق باشید.

باسلام و ضمن تشکر از پاسخگوییتون
                  خدمتتون عرض کنم که این روش رو هم امتحان کردم و پروگرمر توسط ویندوز شناسایی شده . ینی توی دیوایس منیجر usbasp رو شناخته . من میخوام با arduino ide برنامه رو روی avr بریزم و قبل از اون میخوام بوت لودر آردینو رو روی میکرو بریزم اما وقتی توی arduino ide پروگرمر رو usbasp رو انتخاب میکنم و پروگرمر رو به لبتاب وصل میکنم از منور tools گزینه port غیر فعاله و وقتی burnbootloader رو میزنم خطای عدم شناسایی پروگرمر رو میده . atmega 32 رو میخوام برنامه بدم.

دیدگاه

سلام
                    سلام . درایور ها بسته به آی سی مبدل روی برد پروگرامر می باشد . مثلا دوتا خیلی معروف pl2303 و ch340 می باشد . با نصب این ها ممکن است پروگرامر به راحتی شناسایی شود .یک آی سی کوچلو در ورودی برد بعد از یو اس بی B میبینید این همان آی سی مبدل ولتاژ است .با ذره بین این را بخوانید که چه آی سی ای می باشد

دیدگاه

خدمتتون عرض کنم که این روش رو هم امتحان کردم و پروگرمر توسط ویندوز شناسایی شده . ینی توی دیوایس منیجر usbasp رو شناخته . من میخوام با arduino ide برنامه رو روی avr بریزم و قبل از اون میخوام بوت لودر آردینو رو روی میکرو بریزم اما وقتی توی arduino ide پروگرمر رو usbasp رو انتخاب میکنم و پروگرمر رو به لبتاب وصل میکنم از منور tools گزینه port غیر فعاله و وقتی burnbootloader رو میزنم خطای عدم شناسایی پروگرمر رو میده . atmega 32 رو میخوام برنامه بدم.
                      با سلام مجدد
                      چون atmega32 جزو هیچکدام از انواع بوردهای موجود در ide آردوینو نیست اول باید این میکرو را به روش زیر به ide اضافه کنید

بعد هم به روش زیر میتوانید پروگرامر را وصل و مورد استفاده قرار دهید
                      This document will explain how to burn Arduino bootloader in a new AVR microcontroller. Introduction : Arduino Bootloader. If you are building your own Arduino,…

البته بدیهی است ک باید بوت لودر مناسب atmega32 را داشته باشید و در بخش مربوطه در فایلهای فولدر آردوینو کپی نماید و اسم و آدرس فایل مربوطه را در فایل boards.txt که در قسمت اول انجام میدهید وارد کنید تا بتوانید در مرحله دوم به روش گفته شده آنرا بر روی میکرو پروگرام کنید. اگر بار اول است که میخواهید اینکار را انجام دهید ممکن است کمی برایتان پیچیده باشد ولی در کل زیاد سخت نمیباشد. شاید در یوتیوب یا آپارات بتوانید فیلمهای آموزشی در این مورد را پیدا کنید.
                      موفق باشید.

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط amirtevez2 نمایش پست ها
                      سلام . درایور ها بسته به آی سی مبدل روی برد پروگرامر می باشد . مثلا دوتا خیلی معروف pl2303 و ch340 می باشد . با نصب این ها ممکن است پروگرامر به راحتی شناسایی شود .یک آی سی کوچلو در ورودی برد بعد از یو اس بی B میبینید این همان آی سی مبدل ولتاژ است .با ذره بین این را بخوانید که چه آی سی ای می باشد
                      با سلام و احترام
                      پروگرامر usbasp مبدل usb به سریال مجزا ندارد و خطوط +d و -d پورت usb مستقیما از طریق مقاومت به پایه های میکرویی (atmega8) وصل میشوند که وظیفه کنترل این پروگرامر را برعهده دارد.
                      موفق باشید.

دیدگاه

سلام،
                        دوست عزیز،این پروگرامر برای نرم افزار آردوینو طراحی نشده وکلا نرم افزار آردوینو این روش اتصال isp رو پشتیبانی نمیکنه وهرمدل پروگرامر چه ایرانی چه خارجی از این مدل داشته باشید در این نرم افزار بهشون پورت مخصوص پروگرام اختصاص داده نمیشه چون اساس کار متفاوته

من اینکار که میخواهید انجام بدید رو به سادگی انجام دادم وگمانم آموزشش باشه ولی در اینترنت فراوان هست
                        اول بوت لودر مخصوص آردوینو رو روی میکروکنترولر میریزید.برای برای اینکار یا از همین پروگرامر ونرم افزار progisp استفاده میکنید
                        یا میکرو atmega328 تون رو با 6 سیم miso,mosi,,sck,ss(reset(,vcc,gnd به یک آردوینو uno وصل میکنید.روی اون آردوینو uno برنامه arduinoisp که جزو example های نرم افزار آردوینو هست رو آپلود میکنید سپس burnbootloader میزنید وتمام
                        با این روش ساده من چندین آردوینو رو فقط تنها با یک میکروکنترلر atmega328 ساختم.
                        نکته: یک کریستال 16mhz به پایه های xtal1,2 از میکروتون وصل کنید

دیدگاه

سلام من یه پروگرمر multi avr programmer دارم نه درایورشو دارم نه برنامه پروگرامرشو تو سایت هم ندارین چیکار کنم؟

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

پروگرمرم اینه 0203

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X