اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خاموش و روشن شدن مانیتور ال سی دی ال جی مداوم بعد از 1 ساعت کار

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خاموش و روشن شدن مانیتور ال سی دی ال جی مداوم بعد از 1 ساعت کار

سلام دوستام
    یه مانیتور ال جی دارم که تقریبا دو ساله استفاده میکنم . الان بعد از یک ساعت استفده یا زمانی که هوا گرمتره کمتر از 30 دقیقه . مانیتور خود به خود روشن و خاموش میشه. خودم میدونم که هروقت زیاد گرم میشه این مشکل به وجود میاد حالا میخوام بدونم مشکل از کجاش هست؟
    ممنون

پاسخ : خاموش و روشن شدن مانیتور ال سی دی ال جی مداوم بعد از 1 ساعت کار

نوشته اصلی توسط msh839
    سلام دوستام
    یه مانیتور ال جی دارم که تقریبا دو ساله استفاده میکنم . الان بعد از یک ساعت استفده یا زمانی که هوا گرمتره کمتر از 30 دقیقه . مانیتور خود به خود روشن و خاموش میشه. خودم میدونم که هروقت زیاد گرم میشه این مشکل به وجود میاد حالا میخوام بدونم مشکل از کجاش هست؟
    ممنون
    مونیتور شما CRT لامپی هست یا LCD ? مونیتور شما مشکل لحیم سردی داره باید تمام لحیم کاریها با ذربین برسی کنی اگر CRT هست مخصوصا اون برد پشت لامپ تصویر خصوصا پایه های فیلمان لامپ رو بررسی کن
    یک روش موثر اینست که در حالی که مونیتور داره کار میکنه و پشت اون بازه قسمتهای مختلف مونیتور رو با سشوار 10 ثانیه باد گرم بزنی تا لحیم سردی پیدا بشه.

دیدگاه

گوشیت تاشو ، کشابی هست یا معمولی ؟

تغییر رنگ تو صفحه هم داری ؟

ماکه رفتیم خدمت (فعلا که 14 ماهش گذشت).........چون میگذرد غمی نیست....

http://tif00s.persiangig.com/image/MLX90614.jpg

دیدگاه

نوشته اصلی توسط tifoos
        گوشیت تاشو ، کشابی هست یا معمولی ؟

تغییر رنگ تو صفحه هم داری ؟
        oo:...خوبی؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط B2
          oo:...خوبی؟؟
          =)) اوه اوه چه گافی دادم :-)) اون موقع سرگرم کارا گوشی بودم فکر کردم منظورش مانیتور گوشی ال جی هستش

بروبچ نظارتی لطفا این دو پست منو پاک کنن )
          ماکه رفتیم خدمت (فعلا که 14 ماهش گذشت).........چون میگذرد غمی نیست....

http://tif00s.persiangig.com/image/MLX90614.jpg

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ali4258
            مونیتور شما CRT لامپی هست یا LCD ? مونیتور شما مشکل لحیم سردی داره باید تمام لحیم کاریها با ذربین برسی کنی اگر CRT هست مخصوصا اون برد پشت لامپ تصویر خصوصا پایه های فیلمان لامپ رو بررسی کن
            یک روش موثر اینست که در حالی که مونیتور داره کار میکنه و پشت اون بازه قسمتهای مختلف مونیتور رو با سشوار 10 ثانیه باد گرم بزنی تا لحیم سردی پیدا بشه.
            lcd هست؟ میخوام بدونم اگه بخوام بدم بیرون درستش کنن چقدر ممکنه هزینش بشه؟ چون خودم جایی هستم که وسایل و امکانات تعمیر کردنشو ندارم.

دیدگاه

بستگی به انصاف تعمیر کار داره

دیدگاه

بچه ها این قضیه لحیم سردی رو هم امتحان کردم ولی مشکل از اون نبود
                حتی خازن های تغذیه رو هم عوض کردم بازم مشکل از اونا نبود و درست نشد.
                ممنون میشم راهنمایی کنید

دیدگاه

اگه لحیم سردی نداشت خازنهای الکترولیت تو قسمت تغذیه رو کن قبل از ترانس چاپر
                  راه در جهان یکی است و ان راه راستی است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X