اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

این قطعات k310 رو چطور در بیارم؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

این قطعات k310 رو چطور در بیارم؟

سلام بچه ها
    به عکس زیر نگاه کنید:

اون قطعاتی که تیک زدم چطوری می تونم در بیارم که صدمه نبینن؟ می خوام ازشون استفاده کنم.
    اون قسمتی هم که نوشتم 1 چطور می تونم در پوش(یا شیلد) رو در بیارم؟

پاسخ : این قطعات k310 رو چطور در بیارم؟

به وسیله هیتر و سری های مخصوص که به اندازه ابعاد خود تراشه ها هستن
    دودمانم بر باد رفت

دیدگاه

سلام
      برداشتن جدا گذاشتنش هم جدا!
      برداشتی دیگه نمیتونی بزاری سرجاش تازه اگه سالم بمونه
      اون قطعه گوشه پایین سمت راست آی سی فلشه و سطی سی پی یو و سمت چپ تغذیه اون بالایی هم ماژول آنتن
      آی سی فلش خیلی حساسه میبینی که دورش چسبه باید با سوزن و هیتر با دمای متوسط یه کم گرمش کنی و چسبای دورش رو باز کنی بعدش با حوصله بعدش گرما رو روی آی سی میگیری به صورتی که تمام نقاط آیسی داغ بیاد و گرما رو تا 450 ببر بالا و منتظر بمون تا قلع ها باز بشه.بعلت داشتن چسب احتمالا باید یه پنل بندازی زیر آیسی
      البته تمام این کارا ضرافت خیلی زیادی میخاد
      چه يافت آنــکه تــو را گم کرد وچه گم کرد آنـکه تــو را يافت.

دیدگاه

می خوام صدمه نبینه ها!؟
        اون ماژوال آنتن رو چطوری در بیارم؟ روش اون صفحه استیل رو چطور در بیارم؟ انگار کامل خودش یه مدار چاپیه! آخه وقتی به بغلش نگاه میکنم انگار اول رو یه مدار چاپی جدا هستش که بعد رو مدار موبایل انداختن.

دیدگاه

آقا یه سوال چرا میخای خرابش کنی؟
          آره اون یه برد جداست اون حلب روش هم با لحیم چسبیده بهش
          برد ماژول آنتن به خاطر اینکه یه برد جداست و خیلی گرما میخاد برای برداشتن و گزاشتنش میسوزه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط صادق ابراهیمی
            آقا یه سوال چرا میخای خرابش کنی؟
            آره اون یه برد جداست اون حلب روش هم با لحیم چسبیده بهش
            برد ماژول آنتن به خاطر اینکه یه برد جداست و خیلی گرما میخاد برای برداشتن و گزاشتنش میسوزه
            سلام صادق جان
            من نمی خوام خرابش کنم. خودش تا حدودی خراب شده بود. من می خوام از این قسمت رادیوییش استفاده کنم. مخصوصا مدولاسیون ها و تقویت کننده هاش.

دیدگاه

اون 3 تا آیسی که تیک زدی که باید حرارت بدی برداری که مهارت و تجربه میخواد واسه اینکه مقاومت ها و...... های بغل آیسی با حرارت نسوزند ولی حالا که عناصر بغل آیسیت مهم نیست بسوزند ظرافت به نظرم نمیخواد فقط بپا آیسیت با حرارت زیاد نسوزه
              من اون حلبو با هویه بهش حرارت دادم با پنس در اوردم ( یا هر شی تیز محکم ) حلبه که به درد نمیخوره وقتی جدا شه پس ظرافت نزار واسش
              با همه چی ساختم
              تا همه چی ساختم
              http://electeronic.blogfa.com

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mirana
                اون 3 تا آیسی که تیک زدی که باید حرارت بدی برداری که مهارت و تجربه میخواد واسه اینکه مقاومت ها و...... های بغل آیسی با حرارت نسوزند ولی حالا که عناصر بغل آیسیت مهم نیست بسوزند ظرافت به نظرم نمیخواد فقط بپا آیسیت با حرارت زیاد نسوزه
                من اون حلبو با هویه بهش حرارت دادم با پنس در اوردم ( یا هر شی تیز محکم ) حلبه که به درد نمیخوره وقتی جدا شه پس ظرافت نزار واسش
                اصلا بردشو کامل میشه در آورد؟
                چطوری؟

دیدگاه

آره میشه برداشتش
                  آقا میگم که اگه برداری نمیتونی بزاری سرجاش چون شابلون میخاد برا پایه سازی یا هم که باید نوش رو بخری که کلی هزینه داره
                  شما اگه میخای برداری قطعات رو گفتم که با حرارت کم اول برد رو کم کم گرم کن بعدش همینطور گرمارو ببر بالا و نهایتا با پنس قطعه مورد نظرت رو بردار
                  بنظرم بجای این کار که کاملا بیهوده هست برین نقشش رو ببینید
                  نارحت نشی ولی این کاری که میکنی بیخودیه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط صادق ابراهیمی
                    آره میشه برداشتش
                    آقا میگم که اگه برداری نمیتونی بزاری سرجاش چون شابلون میخاد برا پایه سازی یا هم که باید نوش رو بخری که کلی هزینه داره
                    شما اگه میخای برداری قطعات رو گفتم که با حرارت کم اول برد رو کم کم گرم کن بعدش همینطور گرمارو ببر بالا و نهایتا با پنس قطعه مورد نظرت رو بردار
                    بنظرم بجای این کار که کاملا بیهوده هست برین نقشش رو ببینید
                    نارحت نشی ولی این کاری که میکنی بیخودیه
                    نه بابا، چه ناراحتی!
                    نقشه شماتیک و دیاگرامش رو دارم ولی این توش انگار نیست. بعد من می خوام از قطعاتش استفاده کنم.
                    فقط بعدا تو فکر لحیم کاریش تو یه جای دیگه هستم. می خوام اون قسمت حلبی رو بردارم و بعد قطعاتی که بدردم میخوره استفاده کنم. مثل فیلترها و ...

دیدگاه

خوب به تظرم برداشتشم اگه راحت در نظر بگیریم
                      کار نشد نداره ولی خیلی خیلی حرفه ای باید باشید تا آیسی موبایل رو نصب کنید
                      زیادم با برد موبایل آشنایی ندارم ولی بعضی آیسی هاش ( اونایی که بغلشون پایه ای نداره ) با چسب نصب میشن زیرشون پایه های میخی که به نظرم پایه ها میرن به بردم و بغلشون چسب یا..... میخوره
                      که اگه آیسی که چسب خوردرو بخوای تعویض کنی حرفه ای ها هم کل برد رو داغون میکنن
                      حالا اگه آیسی که که میخوای بکنی چسبی باشه منصرف شو
                      با همه چی ساختم
                      تا همه چی ساختم

دیدگاه

باید درش بیارم مهندس
                        بهش احتیاج دارم.

دیدگاه

بچه ها من درش آوردم. ببینین: فقط چطوری حالا بردش رو از برد گوشی جدا کنم؟ با چسب گیره یا لحیم؟

دیدگاه

به نظر من چپیه چسبیه زیاد معلوم نیست با حرارت فک کنم بشه کندش
                            راستیو هم فک کنم با قلع کش بتونی . ولی با سشوار(موبایلیا) راحت تر باید باشه اسمشو نمیدونم
                            نظر من این بود میکروسکوپ هم خیلی خوبه :nice: :biggrin:
                            موفق باشی
                            با همه چی ساختم
                            تا همه چی ساختم

دیدگاه

دوست عزیز اون ماژول دقیقا مثل اون آیسی ها پایه زیرشون هست با هیتر میتونی برداری دمای خیلی خیلی زیاد شما که قید گوشی رو زدی بگیر حرارت هیتر رو روی زبون بسته تا خیالت راحت بشه. مث اینکه شما تا اون بی نوا رو پدرشو در نیاری خیالت راحت نمیشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X