ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23
    2007/04/20
    كره زمين
    1,409
    79

من چطوری میتونم با avrخط تلفن رو وصل کنم تا باmt8870اطلاعات رو از خط تلفن بگیرم

من چطوری میتونم با avrخط تلفن رو وصل کنم تا باmt8870اطلاعات رو از خط تلفن بگیرم
    انجام پروژه هاي برنامه نويسي اندرويد
    [glow=red,2,300]نرم افزار نقشه هاي پاور کامپيوتر اندوريد[/glow]

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

2007/10/05
    1,643
    5

پاسخ : من چطوری میتونم با avrخط تلفن رو وصل کنم تا باmt8870اطلاعات رو از خط تلفن بگیرم

كافيه يه مدار آشكارساز زنگ استفاده كني كه تو ساده ترين حالت استفاده از دو ديود زنر و يك اپتوكوپلر كار رو راه ميندازه.
    با اين مدار بعد از هر بار زنگ ، يك (يا چند ) پالس توليد ميشه كه از طريق اون ميكرو مي فهمه زنگ خورده شده.
    حالا با يه برنامه ساده مي توني مسخص كني كه بعد از چند تا زنگ زنگ گوشي برداشته بشه.
    براي اين كه خط وصل بشه كافيه يك مقاومت حدود 300 اهم( مثلا 330 اهم) البته با وات بالا رو در دوسر خط قرار بديم. اين كار هم توسط فرمان يك پايه ميكرو به بيس يك ترانزيستور انجام ميشه.
    2007/04/20
    كره زمين
    1,409
    79

پاسخ : من چطوری میتونم با avrخط تلفن رو وصل کنم تا باmt8870اطلاعات رو از خط تلفن بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_online62
    كافيه يه مدار آشكارساز زنگ استفاده كني كه تو ساده ترين حالت استفاده از دو ديود زنر و يك اپتوكوپلر كار رو راه ميندازه.
    با اين مدار بعد از هر بار زنگ ، يك (يا چند ) پالس توليد ميشه كه از طريق اون ميكرو مي فهمه زنگ خورده شده.
    حالا با يه برنامه ساده مي توني مسخص كني كه بعد از چند تا زنگ زنگ گوشي برداشته بشه.
    براي اين كه خط وصل بشه كافيه يك مقاومت حدود 300 اهم( مثلا 330 اهم) البته با وات بالا رو در دوسر خط قرار بديم. اين كار هم توسط فرمان يك پايه ميكرو به بيس يك ترانزيستور انجام ميشه.
    ok
    ok :nice:
    ok :applause:
    ok :wow:
    ok
    ok

2005/06/10
    بابل
    1,808
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.hex
    ok
    ok :nice:
    ok :applause:
    ok :wow:
    ok
    ok
    سلام.
    محسن جان كليد از كليد تشكر استفاده كنيد، بالاي پست آقا حامد سمت چپ يه كليد هست به اسم تشكر، براي قدرداني از اون استفاده كنيد.
    موفق باشيد.
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ*ي جهاد فيآ*سبيلآ*الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ*هاست و جاذبهآ*هايي كه تو را به خاك ميآ*چسباند.
    چكمهآ*هايت را بپوش، رهآ*توشهآ*ات را بردار و هجرت كن.
    2005/08/30
    تبریز
    1,743
    22

پاسخ : من چطوری میتونم با avrخط تلفن رو وصل کنم تا باmt8870اطلاعات رو از خط تلفن

البته باید یادتون باشه که تا موقعی که Avr گوشی رو بر می داره اطلاعات کالر ای دی که بصورت dtmf میاد م میره رو نباید از دست بدید

شما می خوای وقتی کسی زنگ می زنه اگه شماره اون مورد تائید شما بود گوشی تلفن رو وصل بکنید
    اگه آره بو برات کامل در موردش توضیح بدم
    موفق باشی
    2007/10/05
    1,643
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا حاجي زاده
    البته باید یادتون باشه که تا موقعی که Avr گوشی رو بر می داره اطلاعات کالر ای دی که بصورت dtmf میاد م میره رو نباید از دست بدید

شما می خوای وقتی کسی زنگ می زنه اگه شماره اون مورد تائید شما بود گوشی تلفن رو وصل بکنید
    اگه آره بو برات کامل در موردش توضیح بدم
    موفق باشی
    خب براي من و خيلي هاي ديگه مي توني توضيح بدي؟
    2005/08/30
    تبریز
    1,743
    22

پاسخ : من چطوری میتونم با avrخط تلفن رو وصل کنم تا باmt8870اطلاعات رو از خط تلفن

سلام
    من برای یه مداری لازم داشتم در موقع زنگ زدن زنگ تلفن رو تشخیص بدم و بعد اطلاعات دیکد شده کالر ای دی رو دریافت بکنم
    به خاطر اینکه اتصال همزمان مدار تشخیص زنگ و دیکد کننده کالر ای دی یه جا مسله ساز بود
    اومدم مدار تشخیص زنگ رو دادم به یکی از وقفه ها ( اونی که اولویت بالاتری داشت ) میکروکنترلر
    وقفه قسمت دیکدکننده کدهای کالر ای دی رو هم دادم به یکی از وقفه ها میکرو

وقتی زنگ اول زده شده میکرو سریعا مدار تشخیص زنگ رو به فعال کردن رله مربوطه ( یا یه کلید الکترونیکی ) از خط جدامی کنه و به جای اون خط tip رو به مدار دیکد کننده خط تلفن وصل می کنه

این مدار رو ساختم و کامل ازش نتیجه رگفتم
    تنها مسله ای که باید بهش دقت بشه اینه که موقع زنگ زدن نباید اطلاعات کالر ای دی رو از دست بدید چون فقط یه بار میاد

ضمنا باید توی کل مدارتون به فکر مداری باشید که گذاشته شدن خط تلفن رو تشخیص بده اینم میشه با یه اشمیت تریگر حل کرد

موفق باشید
    2007/10/05
    1,643
    5

ممنون از توضيحاتت . من در مورد مدار آشكارساز زنگ و وقفه ها و كار با MT8870 مشكلي ندارم . فقط نمي دونم چطوري با اون شماره تلفن رو تشخيص ميدي؟
    مسلما بعد از زنگ اول خط وصل نميشه فقط از Ring detector ميشه فهميد زنگ اول زده شده و تو اين فاصله( تا زنگ دوم) بايد اطلاعات مربوط به شماره تلفن رو گرفت . ولي چطوري؟ وقتي خط قطعه ، MT8870 كه كار نمي كنه . oo:
    2005/08/30
    تبریز
    1,743
    22

دوست عزیز فقط کافیه یه رله با مدار آشکار زنگ یکی از خطوط سری بکنی همین که زنگ اول اومد رله ( یا هر کلیدی ) خط رو از مسیر مدار آشکار ساز زنگ قطع کنه و اون رو به mt8870 وصل بکنه
    بهتره خط tip رو این طوری بکنید
    موفق باشید
    2007/04/20
    كره زمين
    1,409
    79

یعنی اقای حاجی زاده شما میگین میشه با mt8870اطلاعات مربط به شماره تلفن طرف رو گرفت :eek: :eek:

راستی کارmt8841چیه

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23