اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

sim900 pcb

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

sim900 pcb

دوستان کسی یه برد که برای sim900 طراحی شده باشه داره که جواب بده

پاسخ : sim900 pcb

نوشته اصلی توسط electoronic93
    سلام
    من یه PCB کامل مطابق با دیتاشیت ماژول sim900 و sim900a دارم. دیتاشیت رگولاتور 2576 (بهترین رگولاتور برای راه اندازی این ماژول. چون میتونه تا 3آمپر جریان تامین کنه.)، دیتاشیت آی‏سی MAX232(برای ارتباط ماژول با کامپیوتر)، دیتاشیت ماژولهای sim900 و sim900a، دیتاشیت میکروکنترلر ATmega16، نحوه اتصال پین‏های LCD ، Keypad ، کریستال خارجی، آنتن و سیمکارت رو کامل مطالعه کردم و از روی دیتاشیتها، PCB رو کشیدم. اندازه این PCB در حدود 10cm*12cm هست و هم جای میکروکنترلر داره و هم جای کانکتور DB9(برای اتصال به کامپیوتر.) یعنی به کمک این PCB هم میتونید به وسیله کامپیوتر به ماژول دستور بفرستید و ماژولتون رو کنترل کنید و هم میتونید بوسیله میکروکنترلر که کریستال خارجی هم داره ماژولتون رو کنترل کنید. خودم با روش اتو PCB رو ساختم و الآن دارم ازش استفاده میکنم و خیلی هم خوب داره جواب میده. در آخر اضافه میکنم که بوسیله مداری که روی این PCB مونتاژ می‏کنید؛ می‏تونید اسمس بفرستید، اسمس دریافت کنید، تماس بگیرید و تماس دریافت کنید.
    اینم عکس از پشت PCB :
    http://upload7.ir/images/62102482124150497275.jpg

اگه PCB رو خواستید، درخواستتون رو به ایمیلم بفرستید تا جزئیاتشو براتون شرح بدم.

Email: electoronic93@yahoo.com

یا علی
    ما هرجایی میریم شما نظر دادی دقیقا همین ها رو گفتی اگه می خواهی دراختیار دوستان قرار بدی که توی همین جا بزار اگه هم می خواهی بفروشی اینجا جاش نیست مدیران بررسی کنید ایشون توی هرتاپیکی که sim900 درباره اش گفته باشن این گفته ها رو ذکر کردن ممنون
    قم الکترونیک

دیدگاه

پاسخ : sim900 pcb

شما در مورد ارسال mms هم اطلاعاتی دارید یا نه ؟
      وه کو شیتان شیتی تو بوم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X