اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اینترنت ماهواره ی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

اینترنت ماهواره ی

سلام
    کسی میدونه برای داشتن اینترنت ماهواره ای چه تجهیزاتی نیاز است و اینکه این کار قانونی است یا نه و اینکه هزینه ماهانه آن چقدر است .
    ممنون
    www.eeep.ir

پاسخ : اینترنت ماهواره ی

تو قسمت شبکه یک تاپیک بود توش بحث کرده بودیم ....
    بگردین

دیدگاه

سلام دوست عزیز
      برای داشتن اینترنت ماهواره ای به جز pc به lnb و همچنین دیش هم نیاز داری . و همچنین باید از طریق مودم کامپیوترت هم انلاین باشی و همچنین به یه اکونت هم نیاز داری واسه وصل ضدن به اینترنت که شما از طریق دیش و کارت dvb اطلاعات رو دریافت خواهی کرد و از طریق مودمت هم اطلاعات رو سند خواهی کرد که حتما باید از طریق مودمت انلاین باشی هزینه اکونت اینترنت ماهواره ای هم بستگی به سرعت دریافت اطلاعات داره که هر چه بیشتر باشه هزینه هم بیشتره . اکثر اکونت ها هم محدودیت حجمی دارن در ماه مثلا ا G .
      در کل به دردسرش نمی ارزه چون تنظیم کردنش هم سخته و در ضمن سطح دریافتی سیگنال از رسیورهای خانگی کمتره
      بهترین مارک کارت DVB که توی بازا هست و قیمتش هم مناسبه SKY STAR2 هست

البته از اینترنت ماهواره ای میتونی دانلود افلاین هم بکنی من خودم این کارو کردم سرعت دریافتم 1G در دقیقه :mrgreen: ولی همه چی باهاش میاد از جمله ویروس
      ولی در کل به هزینه اش و دردسرش نمی ارزه ADSL از همش بهتره
      کمتر به سایت میام .....

دیدگاه

سلام
        آره منم دو سه تا از دوستام داشتن اغلب راضی نبودن ولی خودم هم خیلی کنجکاوم ببینم چه جوریه اون آفلاینش که بدرد نمی خوره چون همه چی میاد که اغلبش هم محتوای ... دارن ولی خوب آنلاینش من کسی ندیدم یه سایت هست IRANDVB فک کنم اونجا بتونی یه چیزایی گیر بیاری. به ما هم خبر بده که چه جوریه!
        ممنون
        اللهمَ اغفرلیَ الذنوبَ التی تحبسُ الدعاء

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X