ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    2012/07/08
    3
    0

بازار کار الکترونیک

دوستان عزیز سلام
    چند روزی است که شدیدا به فکر ادامه تحصیل افتادم ( ارشد )
    این ادامه تحصیل تو رشته ما کار آسونی نیست . چون تمام نابغه های ایران میان برق و ...

البته احساس میکنم این یه عکس العمل و فرار از اوضاع کنونی خودمه
    من لیسانس آزاد کرج رودارم و از مهارتهام میشه به avrو plc زیمنس اشاره کرد. ولی هنوز نتونستم کار مهندسی پیدا کنم :angry:
    کار پولساز پیدا کردم ولی نه مهندسیه نه رد پایی از برق توشه

با حرفهایی که وزارت علومی ها میزنن میخوان دکترا رو هم بیل کنن چه برسه به ارشد !
    نظرتون چیه ؟ فکر نون باشم خربزه آبه یا شما هم مثل الان من فکر میکنید با کارشناسی ارشد سراسری معتبر میشه یه کارهایی کرد ؟
    2008/06/09
    شيـــراز
    628
    3

پاسخ : بازار کار الکترونيک

مثلا فکر کردين فوق ليسانس بگيريد فرش قرمز پهن ميکنن واستون ميگن شما ديگه تشريف بياريد کار مهندسي خبره واستون اماده هست؟!؟!؟!

يا اصلا فکر ميکنيد بعد از فوق ليسانس کجا ممکنه مشغول به کار بشيد که تخصصي باشه؟؟

کارتون رو رها نکنيد در کنارش اگر واقعا به رشته اتون علاقه داريد ميتوني در کنارش کار تخصصي انجام بديد و ادامه تحصيل بديد
    فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است
    2012/07/08
    3
    0

پاسخ : بازار کار الکترونیک

من دنبال فرش قرمز نیستم ولی انصاف بدین . از هر انگشتم یه هنر میچکه . سرپرست گاوداری ؟؟؟؟
    ذهنیتی که من راجع به ارشد دارم اینه :
    اگر کار بلد باشی که من هستم
    اگه ارشد جای خوب قبول بشی
    توسط همون اساتید جذب شرکتهایی میشی که طرف قراردادشون جاهایی مثل وزارت دفاع و انرژی اتمیه
    نطر شما چیه ؟

2008/12/29
    1,660
    250

من یه ساله یه گاو داری که داشت ورشکست میشد رو به تنهایی نجات دادم . :wow:
    پس این خوندن رشته برق بی تاثیر هم نبوده می دونید که تو ایران رشته برق=ریاضیات محض و ریاضی ذهن را پرورش میده و توانایی حل مساله را بالا می بره

ولی خب کارم مهندسی نیست . :angry: شیک نیست . بو گاو میدم . آخه دوروز دیگه اگه برم خواستگاری نمیگن ....؟؟؟؟!
    تا برداشت شما از مهندسی چی باشه .............مگه کار آدامسه که شیک باشه .............بو گاو میدی..........خوب که چی؟؟؟؟؟؟بده؟؟؟؟بعد کار برو دوش بگیر بیا خونه.................زنی که قرار باشه برای کارتون شما را دوست داشته باشه پس فردا از شرکت تو رویاهاتون هم اخراج شدید یا شرکت ورشکسته شد خانمتون مهریه اش را می گذاره اجرا چون به کار شما بله گفته نه خود شما

منم با فرشته خانم موافقم شما کارتون را ادامه بدهید اگر واقعا کسی به ادامه تحصیل علاقه داشته باشه کنار کارش درس هم می خونه مخصوصا فوق که 2 روز تو هفته کلاس دارید بعد اگر جایی کار بهتر تو وزارت دفاع و صا ایران پیدا کردید گاو داری را رها کنید ..........فقط یادتون باشه تو گاوداری شما آقای خودتون و گاوها هستید اما تو شرکت شما باید زیر نظر فردی کار کنید
    کسی که به کشورش به درستی خدمت کند،نیازمند تکیه به خاطره ی گذشتگانش نخواهد بود
    ولتر
    2012/07/08
    3
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط deremel400
    خانمتون مهریه اش را می گذاره اجرا چون به کار شما بله گفته نه خود شما
    مهریه فقط 14 تا اونم نقد روز عقد :
    چیزی برای اجرا گذاشتن نمیمونه :applause:

ممنون بچه ها
    روحیه دادین

اصلا الان که بیشتر فکر میکنم میبینم اگه همین الان برم با وام و ... شروع کنم یه دامداری بزنم با تجربه کاری که دارم (الان برا خودم یه پا دامپزشکم ) طی 3 سال میتونم گاودار نمونه بشم .

نکته ای که هست اینه که همه کارهای گاوداریم دست خودمه
    از تعمیر ماشین الات و پمپ و تابلو بگیر تا طراحی
    من همین جایی که هستم یه میکسر که بیرون 80 میلیون تومنه رو طراحی کردم دادم تراش کار ساخت 20 میلیون تموم شد .
    یه کانوایر 15 میلیونی رو خودم ساختم 5 میلیون تموم شد .(قبل از دلار :wow

همین کارو میکنم ، ارشد در کنار کار !
    2013/01/04
    ->تو اوج رویاهام<-
    256
    8

بابا تو ابن تاپيکو زدي توانمندي هات در حوزه گاو و....رو به رخ بکشي يا در مورد ارشد سوال کني؟
    داداش برو هرکار دوس داري بکن
    2012/05/24
    147
    1

سلام

هدف شما نادرست ولي مسيري که مي خواي بري درسته
    2010/08/25
    طیرون
    667
    8

موفق باشی. تو این دنیا پول داشته باش غم نداشته باش.گاوداری فکر کردی کم کاری هست الان بزرگترین سرمایه دارها یا تو کار دام و دامداری هستن یا کشاورزی و صنایع غذایی.
    دودمانم بر باد رفت
    2011/02/28
    قزوين
    589
    45

سلام

آقا اصلاً زندگي ايني نيست که ماها امروزه دنبالش هستيم.اصلاً ما براي چي به دنيا اومديم؟آيا براي اين بوده که ما بريم پول ميلياردي در بياريم و بهترين جا هم خونه داشته باشيم و يه ويلا هم تو شمال؟؟؟!!نه والله.فردا هم مي ميريم همه چي هم تموم ميشه.اصلاً دور از جون همه ي شما ها ، ماها فکر مي کنيم که چون االآن سالم هستيم پس حداقل تا يکسال ديگه زنده ايم در حالي که هيچي معلوم نيست.نه اينکه بخوام بگم شما فکر مي کنين که هميشه هستين و به خدا کاري ندارين.نه من خودمو ميگم.همين الآن دارم اين حرفارو ميزنم ولي وقت عمل که ميشه خود من ممکنه برم پي دنيا و پول هاي کلان.زندگي قشنگيش به اينه که ما به فکر اون فردايي باشيم که بخاطر همون به دنيا اومديم نه اون فردايي که ظاهراً به نظر مياد سال بعد باشه يا 10 سال بعد.مهم اينه که شما با همسرتون خوش برخورد باشين.مبادا چيزي بگين که ناراحت بشن وهمين طور همسر شما در مورد شما.مهم اينه که ارزش واقعي شما به اين نيست که کار شما خيلي خوب باشه و پول خوبي در بيارين ، ارزش شما به اينه که چقدر به انسانيت اهميت ميدين و در هيچ شرايطي حتي اگه ضرر کنين هم به فکر حرام نباشين.انصاف. . .بالاخره يه روزي مياد که ما هممون به تاريخ پيوستيم همون طور که نسل هاي قبل از ما دچار همين شدند و اون کسي برنده شد که اون موقع که بود ايمان به اين داشت که يه روزي مياد که رفته وتو عملش هم همينو نشون داد.نه اينکه مثل من بياد روضه بخونه و خودش عمل نکنه.شما چه بري ارشد بخوني چه نخوني چه کارتون خوب باشه چه نباشه مهم اينه که خدا روزي رسونه.والله علمي که آدمو به خدا نرسونه مفت نمي ارزه.من الآن دارم ارشد ميخونم و مجرد هستم.هي اين پروژه رو انجام بده البته نه پروژه پولي.پروژه اي اساتيد ميدن.هي درس بخون هي درس بخون نه از خدا پيغمبر چيزي ميدونم نه يه صفحه قرآن بخونم نه يه کتابي درباره ائمه بخونم هيچي.فقط صبح تا شب کتاب هاي برقي، پروژه متلب،پروژه اورکد،فلان مدار ، فلان مدار.بابا اين چه زندگي هست؟من نميگم اصلاً نبايد برق ياد گرفت.بايد بالاخره يه چيزي بلد بود تا يه نون حلالي در بياريم ولي عقيدم اينه که اين ها همش بايد در کنار زندگي باشه نه اينکه اصل زندگي رو اين مسائل بچرخه.من اول بايد يه صفحه درباره خدا بخونم بعدش يه کم درباره برق.فردا روز قيامت نميگن که شما چون فلان مدار رو درست کردين اينقدر پاداش دارين که.از هدف اصلي خيلي دور شديم خيلي خيلي خيلي دور شديم.فکر ميکنيم مسيرمون درسته ميخوايم خدمت کنيم به مردم.کدوم خدمت؟فقط دنبال اين هستيم که اون راهي که خودمون دوست داريم رو به خدا بچسبونيم بگيم منم يه جورايي دنبال خدام.يه ذره بريم دنبال عمل.به خدا بيش تر اعتماد کنيم که همه چي دست خودشه.امروز هم آغاز امامت حضرت ولي عصره.يه ذره فقز فکر کنيم که چرا امام زمان خودشونو به ما نشون نميدن.خودمو ميگم حتماً آدم بيخودي هستم ديگه.دو کلام درس خوندم غرور ورم داشته فکر کردم 4 تا LED روشن کردم چي کار کردم.عقب مونده واقعي که ميگن اوني نيست که معروف شده به عقب مونده.ما عقب مونديم
    2008/06/09
    شيـــراز
    628
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad e90

نکته اي که هست اينه که همه کارهاي گاوداريم دست خودمه
    از تعمير ماشين الات و پمپ و تابلو بگير تا طراحي
    من همين جايي که هستم يه ميکسر که بيرون 80 ميليون تومنه رو طراحي کردم دادم تراش کار ساخت 20 ميليون تموم شد .
    يه کانواير 15 ميليوني رو خودم ساختم 5 ميليون تموم شد .(قبل از دلار :wow

همين کارو ميکنم ، ارشد در کنار کار !
    حقيقتا راجع به شغلي که گفتين هيچ نظري نميتونم بدم!!!

ولي خب خودتون جواب خودتون رو داديد!

شما تو همين شغل هم داريد براي کاهش هزينه ها از رشته اتون استفاده ميکنيد.

ارشد رو در کنار کار داشته باشيد اگر موقعيت تخصصي و خوبي حين تحصيل بهتون پيشنهاد شد ميتونيد کار فعليتون رو بعدا رها کنيد.
    فقر ، شب را &quot; بي غذا &quot; سر كردن نيست ................ فقر ، روز را &quot; بي انديشه&quot; سر كردن است
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11