اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

زندگی در خودرو..استفاده از لوازم خانگی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

زندگی در خودرو..استفاده از لوازم خانگی

سلام و وقت اساتید به خیر
    برای افرادی مثل من که حداقل 1 چهارم عمر خودشون رو تو ماشین سپری میکنن و از بخت بد بد غذا هم هستن مساله غذا تو سفر مهمه
    مخصوصآ که برای تهیه غذا وابسته به وسایل برقی هستن
    مدت زیادی هست که از اینورتر استفاده میکنم.منتها معایبی داره..مثل عدم کفایت توان باتری برای استارت بعضی لوازم و توان بالای بعضی لوازم که خارج از ظرفیت باتری و مبدل هست و .....
    مدتی هست به این فکر افتادم که لوازم خانگی مثل مخلوط کن و ماکروویو رو به نحوی بدون استفاده از اینورتر مستقیم با 12 ولت ماشین استفاده کنم.
    البته تو سایتای خارجی همه این ابزار با استارت فندکی هست اما اینجا نه متاسفانه
    چیزایی که لازم دارم:
    1-مخلوط کن بسیار قوی برای پودر کردن دانه های سخت
    2-فر کوچک
    3-آرام پز(بزارمش زیر صندلی تو راه بپزه ما بخوریم!)
    4-فریزر خیلی واجبه...تنها یک نوع آماده تو بازار هست با قیمت گزاف)
    از دوستان و اساتید اگر کسی میتونه کمکی کنه ممنون میشم

پاسخ : زندگی در خودرو..استفاده از لوازم خانگی

میشه رشته خودتون رو بفرمایید.
    تا متناسب با اطلاعاتون راهنمایی کنم.

دیدگاه

جالبه زندگی شما هم عالمی داره
      آسیاب قوی وسط جاده کویر ؟
      به هر حال از فکر 12 ولت مستقیم و 220 ولت غیر مستقیم بیا بیرون چون تلفات تبدیل 12 ولت به 220 ولت مثلا 15 درصد میشه که صرفه جویی 15 درصد باز هم جواب گوی ماکروفر و آسیاب و آرامپز نمیشه . یعنی فکر کنم باید چندین میلیون تومن خرج موتور ماشینت کنی در هر ماه چون توان بالایی که از دینام ماشین روشن و در حال کار میکشی به موتور ماشینت صدمه میزنه .

تنها رات یک ژنراتور یک کیلو وات است .اکثرا در مدل های دوگانه و سه گانه بزنزین سوز و گاز سوز و یک سری نفت سوز و گازوییل سوز است
      نزدیک 700 هزار تومن قیمتش باید باشه وزنش هم 20 کیلو است .
      البته اگه بخوای خیلی ارزون در بیاد میتونی از موتور موتور سیکلت مثلا براو یا رکس بادو سه تا دینام رنو یک چیزی بسازی که احتیاج به جوشکاری و دریل کاری یکم شفت و پولی و بلبرینگ و یکم خلاقیت داره
      تنها موردي كه همه آدما يقين دارن خدا در حقش زیاد لطف کرده
      داشتن عقله زيادتر از دیگر آدم ها است

دیدگاه

اه ) یکی هم مثل خودم پیدا کردم
        با این فرق که ماشین من وسایل کامپیوتریش باید کامل باشه
        ما زنده به آنیم که آرام نگیریم موجیم که آسودگی ما عدم ماست

وقتی یک ملت برای فرهنگ و نژاد و ملیت خویش ارزشی قائل نشد و حقی را که طبیعت برای نگاهداری نژاد پاکش به او ارزانی داشته بود پایمال ساخت و به بیگانگان روی آورد و تسلیم شد دیگر حق ندارد از شکست و بدبختی سیاسی که خودش باعث آن شده است شکایت کند .ادولف هیتلر

r.babazadeh@yahoo.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X