اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

متصل کردن دوربین مدار بسته به اینترت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

متصل کردن دوربین مدار بسته به اینترت

سلام
    من می خوام دوربین مدار بسته یک شرکت به اینترنت وصل کنم باید چی کنم.
    فقط یک خط اینترنت کافیه؟
    [hr]
    بعدش چرا
    من فقط اومدم یک تاپیک زدم چرا تاپیکم پاک کردید
    گفتید 2 تا هست :eek:
    میشه دومیش نشونم بدید

رفيقان قدر يكديگر بدانيد چو معلوم است شرح از بر مخوانيد

مقالات نصيحت گو همين است كه سنگ انداز هجران در كمين است

پاسخ : متصل کردن دوربین مدار بسته به اینترت

اول دوربین شما چی هست ipcamera و یا انالاوگ
    اگه ip بیس باشه با یه کابل شبکه دوربین رو میزنی به مودمی که پورت شبکه داشته باشه .برای مودم شبکه هم از اپراتوری که خدمات اینترنت رو بهت میده یه ip ثابت میگیری.ip دوربینت رو هم داینامیک میکنی یا ip مودم رو بهش میدی .بعد از هر سیستمی که دسترسی به اینترنت رو داشته باشه ip مودم رو بزنی وصل میشه به دوربین
    اگه انالوگ باشه باید dvr ری رو بگیری که پورت شبکه داشته باشه و قابلیا نمایش تصاویر بر روی وب.اون وقت همون کار هارو باید باسه همین انجام بدی.
    دودمانم بر باد رفت

دیدگاه

سلام
      مال من 12 تا دوربین هست که به یک dvr وصل است شبکه دارد .
      تو dvr که میرم یک ip اونجاست .(در منو).
      من میخوام یک وایرلس براش بگیرم.
      پس الان من به ip باید بخرم یا نه اینترنت بگیرم حله!!
      همون وایرلس بگیرم بعدش؟

دیدگاه

وایرلس یا وایمکس؟
        dvr رو وصل کن به کامپیوتر خودت.تنظیمات ip سیستمت رو ردیف کن.تو بروزر مرورگر اینترنت ip دستگات dvr رو بزن ببین میتونی تصویر از دوربین هات بگیری.اگه اون هم ok بود یه ای پی استاتیک باسه مودمت بگیری حله.فقط مودمت پورت شبکه داشته باشه.
        دودمانم بر باد رفت

دیدگاه

اووو :rolleyes: منظورم وایمکس بود حواسم نبود.
          خوب ببین درست مگم/
          1-برای کامپیوتر یک ip استاتیک میگیرم.
          همینجا یه سوال؟ با اینترنت adsl که دارم نمیتونم کار کنم ؟ باید کامپیوترم هم یه ip براش بگیرم؟بعد با adsl کار کنم؟
          2-برای dvr خودم یه یک وایمکس میگیرم و بعد مودم ولیمکس به dvr وصل میکنم.

دیدگاه

ببین دستگاه dvr رو مستقیم با کابل شبکه بزن به کامپیوترت. بعد برو داخل تنظیمات شبکه کامپیوترت .ip سیستم خودت رو تنظیم کن تو لایه ایکه dvr هست.یعنی رنج ip های dvr و سیستمت یکی باشن.بعد برو مرورگر اینترنتت رو باز کن ip دستگاه dvr رو بزن.یه پیج باز میشه که مربوط به دستگاه هست.(این کارایی که میگم الان مربوط به اینترنت نمیشه و بدون اینتر نت هم میتونی انجام بدی.)(برای مثال ip دستگاه dvr هست 192.168.1.20 شما به سیستم خودت ip میدی 192.168.1.21)
            بعد ببین میتونی تحت وب تصاویر دوربین رو ببینی یا نه اگه تونستی ببینی پس میتونی تحت اینترنت هم ببینی. حالا اگه بخوای دستگاه رو وصل کنی به اینتر نت باید چی کار کن؟
            1 - برای مودمی که می خوای دستگاه رو به اینترنت وصل کنی .از شرکت ارائه کننده خدمات ip استاتیک می گیری.
            2 - ip دستگاه dvr رو یا تو حالت داینامیک میزاری یا اینکه بهش همون ip رو میدی که اوپراتور اینترنت بهت داده.
            بعد از انجام این مراحل هر جای دنیا که باشه ip مودمت رو بزنی وصل میشه به دستگاه dvr
            دودمانم بر باد رفت

دیدگاه

خوب من که نمیتونم برم dvr به کامپیوترم وصل کنم.
              چون تو شرکت دوربینا و همه وصلا باید کار کنن من نمیتونم که برم بکنمش.(می خوام براشون فقط اینترنتیش کنم.)
              ولی به احتمال 99% به اینترنت وصل میشن چون شبکه دارن قسمت network دارد ip هم خود dvr دارد.
              [hr]
              سوال
              من برم ببینم وایرلس براشون میتونم بگیرم . چون از شهر یکم دور است . جور شد هم باید برای dvr یک وارلس بگیرم هم برای کامپیوتر یک ip جز این 2 تا دیگر هیچ

دیدگاه

یک سوال اگر آی پی دوربین مردمو داشته باشیم میشه تصویرو دید ؟یعنی پسووردی چیزی نمیخاد؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط .کاظمی
                  سلام
                  من می خوام دوربین مدار بسته یک شرکت به اینترنت وصل کنم باید چی کنم.
                  فقط یک خط اینترنت کافیه؟
                  [hr]
                  بعدش چرا
                  من فقط اومدم یک تاپیک زدم چرا تاپیکم پاک کردید
                  گفتید 2 تا هست :eek:
                  میشه دومیش نشونم بدید
                  به جای 2 تا 10 تا نشونت میدم
                  کافیه عبارت "دوربین مدار بسته" رو سرچ کنی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mohammad751
                    یک سوال اگر آی پی دوربین مردمو داشته باشیم میشه تصویرو دید ؟یعنی پسووردی چیزی نمیخاد؟
                    اگه ای پی داشته باشه میره به root دوربین و یوزر و پس میخواد
                    بعضی ها هم هستن که مودم متصل به دوربین ها رو کانفیگ میکنن با مک ادرس مودم دومی که قرار تصویر رو با اون ببینن.به اصطلاح میگن پوینت تو پوینت کردن.
                    دودمانم بر باد رفت

دیدگاه

از یکی شنیدم که برای اتصال دوربین کافیه شبکه اینترنت و شبکه محلی بهم مرتبط بشن ایا برای اینکار هم بایستی از سرویس دهنده اینترنت ای پی خریداری کرد؟

دیدگاه

مختصر و مفید:
                        برای انتقال تصویر باید در قسمت NAT مودم، IP و پورت DVR رو وارد کنید تا مودم درخواست های ورودی رو بفرسته به DVR . اگه میآ‌خواید از وب استفاده کنید باید در قسمت DMZ مودم IP رو وارد کنید.
                        برای وصل شدن به مودم هم نیاز به یه آدرس ثابت و دائمی دارید که میشه همون IP استاتیک
                        برای گرفتن IP استاتیک باید با شرکتی که ازش اینترنت گرفتید تماس بگیرید. اونا خودشون ست میآ‌کنن و شما لازم نیست هیچ تنظیمی رو انجام بدید.
                        برای دیدن تصاویر هم نیاز به یوزرنیم و پسورد هست. همون یوزرنیم و پسوردی که برای وارد شدن به دستگاه DVR استفاده میآ‌کنید.

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : متصل کردن دوربین مدار بسته به اینترت

نوشته اصلی توسط حمیدرضا رضائی
                          مختصر و مفید:
                          برای انتقال تصویر باید در قسمت NAT مودم، IP و پورت DVR رو وارد کنید تا مودم درخواست های ورودی رو بفرسته به DVR . اگه میآ‌خواید از وب استفاده کنید باید در قسمت DMZ مودم IP رو وارد کنید.
                          برای وصل شدن به مودم هم نیاز به یه آدرس ثابت و دائمی دارید که میشه همون IP استاتیک
                          برای گرفتن IP استاتیک باید با شرکتی که ازش اینترنت گرفتید تماس بگیرید. اونا خودشون ست میآ‌کنن و شما لازم نیست هیچ تنظیمی رو انجام بدید.
                          برای دیدن تصاویر هم نیاز به یوزرنیم و پسورد هست. همون یوزرنیم و پسوردی که برای وارد شدن به دستگاه DVR استفاده میآ‌کنید.
                          منظور اینه در حالتی که شبکه داخلی به شبکه اینترنت متصل شده و دوربین هم به یکی از پورتهای شبکه داخلی وصل باشه نیاز به چیزی دیگه هست یا نه؟

دیدگاه

بله
                            تمام تنظیماتی که گفتم باید انجام بشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                            X