ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ورود برای شما نمایش داده نمیشود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

جهت تبلیغ در وب سایت ECA کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    2012/12/21
    تهران
    338
    14

راهنمایی برای خرید لپ تاپ

سلام دوستان
    میخوام لپ تاپ بگیرم ! میشه هر چی اطلاعات دارید در اختارم بزارید؟
    دوست ندارم تو این گرونی لپ تاپ های چینیو .... بره تو پا.......
    چه مارکی بهترینه ؟
    2 تومان میخوام هزینه کنم
    خواهشا دریغ نکنید
    تشکر از همه
    با همه چی ساختم
    تا همه چی ساختم
    http://electeronic.blogfa.com
    2010/05/02
    ایتالیا-تهران(خیلی قدیما نوشهر)
    1,483
    21

پاسخ : راهنمایی برای خرید لپ تاپ

نقل قول نوشته اصلی توسط Mirana
    سلام دوستان
    میخوام لپ تاپ بگیرم ! میشه هر چی اطلاعات دارید در اختارم بزارید؟
    دوست ندارم تو این گرونی لپ تاپ های چینیو .... بره تو پا.......
    چه مارکی بهترینه ؟
    2 تومان میخوام هزینه کنم
    خواهشا دریغ نکنید
    تشکر از همه
    سلام به شما
    اکثر مارک های خوبن وگرنه دوام نمیاوردن در بازار.اما apple,IBM Lenovo,sony,asus بهتر از بقیه هستن البته hp هم خیلی خوبه.اما بازم بسته به مدل و نوع قطعات مونتاژ شده است.همه چیز الان در چین تولید میشه ولی تحت لیسانس آمریکایی ها و ژاپنی ها و ... هست
    برای لپتاپهای امروزی و با وضع پاشیده اقتصاد ایران باید بالای 2200000 برای چیزی حداقل در حد core i5 بپردازید و دیگه core i3 خرید منطقی و خوبی نیست.پس اول پولتون رو حدود 500 اضافه کنید ولو به قیمت خرید تا بعد از عید-الان دیگه همه چی از دو هفته دیگه شروع به گرون شدن می کنه تا بعد از تعطیلات عید. اما حالا بگذریم: شما برای کار در چه حد و نرم افزارهایی می خواین؟آیا بازی هم می کنید؟
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.
    2012/12/21
    تهران
    338
    14

corei5 & 3 چیه ؟
    نه بازی در حد گرافیک 1 512 واقعی کافیه ولی میخوام 2 یا 3 باشه که از مد نیفته
    هزینش مشکلی ندارم . راستش برا خودمم نمیخوام برا یکی هست ولی میخوام یه چیز خیلی مطمین باشه
    apple که میگن بهترین هست ولی تو ایران به درد نمیخوره با این نتو فلات بیسار
    ولی میخوام سرعت وحشتناک داشته باشه شما رو قیمت حساب نکنید
    یه چیزه واقعا شاهکار معرفی کنید . البته میگم رو قیمت حساب نکنید ولی دیگه بهترین رو معرفی نکنیدا :biggrin:
    من همو 2 میزارم ولی اگه چشم یه چیزی رو بگیره هیچ مساله ای نداره
    در ضمن این لپ تاپ های جدید میگن همه 2 گرافیکی هستن قدیمیا بهترن اینطوری که من شنیدم :sad:
    تا همه چی ساختم
    2011/02/28
    قزوين
    589
    45

پاسخ : راهنمايي براي خريد لپ تاپ

corei5 & 3 چيه ؟
    با سلام
    من اطلاعات کاملي ندارم ولي تا اونجايي که ميدونم core i3 ها سي پي يو 2 هسته اي هستن و core i5 ها 4 هسته اي هستن و core i7 ها 8 هسته اي هستن.

نه بازي در حد گرافيک 1 512 واقعي کافيه ولي ميخوام 2 يا 3 باشه که از مد نيفته
    نه اين که بخوام يه مدل رو بهتون معرفي کنم ولي ASUS مدل n43 بد نيست چون هم اندازه صفحش مناسبه , 14 اينچه. هم اينکه گرافيک 2 گيگ هم دارن البته موقع خريد دقت کنين که فکر کنم بعضي از اين n43 ها گرافيکشون 1 گيگ هست.

در ضمن اين لپ تاپ هاي جديد ميگن همه 2 گرافيکي هستن قديميا بهترن اينطوري که من شنيدم
    لپ تاپ هايي که دو تا گرافيک دارن به خاطر اين هستش که وقتي کارهاي گرافيکي نمي کنين و مثلآً وقتي که فيلم نگاه نمي کنين يا بازي نمي کنين مصرف باتريتون کاهش پيدا کنه و اين طوري عوض اينکه 3 يا 4 ساعت عمر کنه ، بيش تر عمر ميکنه وگرنه دليل ديگه اي نداره.

يه چيزي هم بگم که سعي کنين لپ تاپ بزرگ نخرين حتماً 14 اينچ به پايين بخرين چون من الآن 15.6 اينچ خريدم و سنگين هستش.
    اين لپ تاپي هم که معرفي کردم فکر کنم زير 2 تومن باشه.رمش هم فکر کنم 6 گيگ باشه.البته شما خودتونو به همين يه مدل محدود نکنين ،مدل هاي زيادي بهتر از اين هم تو بازار هستش ولي من مارک ASUS رو معرفي مي کنم.
    2010/05/02
    ایتالیا-تهران(خیلی قدیما نوشهر)
    1,483
    21

هنوز cpuهای 8 هسته ای نشنیدم ساخته شده باشه!!!! البته هسته مجازی براشون در نظر گرفته شده که اونم نمیدونم چیه و فقط شنیدم ولی از جای معتبری نخوندم(حتی یذره معتبر!!)کلا cpuهای اینتل به قرار زیر هستن:
    1- Nehalem microarchitecture based
    core i3: دو هسته ای - 2 (با سوکت BGA)الی 3(با سوکت LGA) مگابایت L3 Cache
    core i5: دو هسته ای - 3MB cache with BGA Socket ، 4 and 8 MB Cache with LGA Socket البته با 8MB Cache چهار هسته ای هستش!
    core i7: دو هسته ای 4مگ cache با سوکت BGA و 4هسته ای 6 و 8مگ Cache با سوکت LGA و 6هسته ای 12 مگ CACHE که البته برای PC هست نه لپتاپ!!
    2- Sandy Bridge microarchitecture based
    core i3: دو هسته ای 3مگ کش
    core i5: دو هسته ای 3مگ کش و 4هسته ای 3مگ و 6مگ کش(فقط pc)
    core i7: دو هسته ای 4مگ کش، 4هسته ای با 6،8 و 10مگ کش ،6 هسته ای با 12 و 15 مگ کش (فقط pc)
    همه اینها برای معماری های ورژن اول چند هسته ای ها مثل craksfield و نیز این جدیدا یعنی sandy bridge و این آخریه که همین چند ماه پیش اختراع و عرضه شد یعنی Ivy Bridge (مال لپتاپ لنوو خودم :nice می باشند. توجه کنید که تفاوت فقط در توان مصرفی اینهاست. مثلا core i5 sandy bridge توان 35وات تلف می کنه و ivy bridge توان 17 وات.البته core i7ها توان بیشتری مصرف می کنن البته مستقیما به تعداد هسته cpu برمی گرده ها.
    البته خاصیت هایی مثل hyper thread و turbo boost هم هست که در core i3 ها فقط اولیش وجود داره.
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.
    2011/02/28
    قزوين
    589
    45

آخه آقاي پاشايي من سي پي يوم core i5 هستش و وقتي task manager رو ميارم تو بخش سي پي يو چهار قسمت جدا وجود داره که براي هرکدوم يه در صد پردازشي نوشته.لپ تاپ هم هست.رو اين حساب گفتم البته حافظه کش لپ تاپم هم 8 مگ نيست.همون فکر کنم 3 مگ باشه
    2012/12/21
    تهران
    338
    14

من از کامپیوتر زیاد سر در نمیارم حافظه کش چیه ؟
    اره به نظرم ASUS خیلی خوبه 5 سال پیش یه نفر واسم PC جمع کرد ASUS بود تا الان دمش گرم آخ نگفته
    2 ماه پیش حس کردم نفس نمیتونه بکشه در کیس رو وا کردم ریه هم ترکید
    بردمش مکانیکی خدا شاهده 5 دقیقه مداوم باد گرفتم آخرم تمیز تمیز نشد فقط موندم چطوری کار میکرده
    DELL چی ؟ اونم که دیگه تو جیبه همه پیدا میشه نه ؟ خوبه یا بد؟
    ASUS با رم 6 گرافیک 2 به بالا و قطعه های حرفه ای 2000 پیدا میشه ؟
    تا همه چی ساختم
    2008/10/30
    236
    9

سلام

لپ تاپ لامبرگینی ایسوز یکی از دوستام خریده core i7 تسک منیجر رو که باز میکنی 8 تکه جدا داره . core i3 هم 4 تکه جدا پس به نظر من core i5 هم باید 6 تکه داشته باشه اقای ادریس فکر کنم شما core i3 دارید .

حتما بخونید

لپ تاپ های معروف پول مارکشون رو میخورن اولین لپ تاپی که پول مارکش رو میخوره سونی و بعد هم ایسوز و بقیه لپ تاپ ها هستند
    لپ تاپ های acer لپ تاپ های خوب و با قیمت متناسب با قطعات هستند . همچنین چند تا از دوستام که دارن ازش راضی هستند من در سایت

مهمان عزیز شما حق دیدن لینک ها را ندارید

یه مقایسه بین یه لپ تاپ asus k55vd-d و acer aspire v3 انجام دادم که تمام قطعاتشون یکی هست قیمت ایسوز 2400000 و ایسر 2070000 تومان که اختلافشون 330000 تومان هست

البته لپ تاپ زیر کاملا مشابه لپ تاپ ایسوز هست ولی چون الان ناموجود زده قیمتش رو هم نزده منم لپ تاپ بالا که فرقش فقط هارد هست گذاشتم

اگه کسی acer داره نظر بده
    الکترونیک همه کاره دنیا
    2012/12/21
    تهران
    338
    14

تشکر علی آقا
    ولی به نظرم شرکت های گنده مونده خارجی کل کل دارن با هم تا محصولاته بهتر رو نسبت به رقیباشون بدن
    اینه ما ایرانا نیست تا یه چیزی خوب میشه ...........................
    از نظر اینکه گول مارک معروف رو نخورم اصلا عقیده ای به این چیز ندارم ( البته فقط خارجی )
    حالا کلی میشه گفت اختلاف خیلی خیلی اساسی با هم ندارن ولی بازم آدم هی به شک میافته
    از نظر رتبه بندی میتونم سلیقه انتخاب هاتونو داشته باشم ؟
    انتخاب من اینه
    Apple
    Apple
    Apple( البته به درد ایران که فکر نکنم بخوره کاراییاش نمیتونه استفاده بشه ) ( بهره کافی رو ازش نمیشه گرفت )
    ASUS
    Sony
    DELL
    HP
    بقیه رو هم آشنایی زیادی ندارم به نظرم معروفا اینه
    تشکر از همه
    با همه چی ساختم
    تا همه چی ساختم
    2011/03/18
    تهران
    574
    3

تو اپل قيد چيزايو که تو ويندوز بهشون عادت کرديو اگه بزني، عاشقش ميشي.
    ;()((void (*)(void))0x0000))
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13