اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسی میدونه ترازوی محک چطوری تنظیم میشه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کسی میدونه ترازوی محک چطوری تنظیم میشه؟

سلام
    یه ترازو محک MDS11000 دارم، که تا یه وزنی رو که روش میزارم حساب نمیکنه و از اون به بعد رو حساب میکنه.
    مثلا از وقتی که خالیه و روش هیچی نیست تا وقتی که 3کیلو وزنه روش میزارم فقط صفر نشون میده اما وقتی کنار اون 3کیلو گوشیمیو هم میزارم مینویسه 100گرم و از اون به بعد همراه با 3کیلو وزنه اضافه درست کار میکنه.
    کسی میدونه چه کارش میشه کرد؟
    ;()((void (*)(void))0x0000))

پاسخ : کسی میدونه ترازوی محک چطوری تنظیم میشه؟

خیلی از ترازوها رو میشه صفرشونو تنظیم کرد. نگاه کن ببین همچین اتفاقی برای ترازوی شما با وزنه سه کیلویی نیفتاده باشه (ناخواسته سه کیلو رو صفر فرض کنه)

دیدگاه

ولوم کالیبره نداره.؟؟؟؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojalan
        خیلی از ترازوها رو میشه صفرشونو تنظیم کرد. نگاه کن ببین همچین اتفاقی برای ترازوی شما با وزنه سه کیلویی نیفتاده باشه (ناخواسته سه کیلو رو صفر فرض کنه)
        باهاش خیلی سرو کله زدم، فقط یه TARE داشت که اینجا به کار نمیومد.
        نوشته اصلی توسط محمد حبیب زاده
        ولوم کالیبره نداره.؟؟؟؟؟
        نداشت.
        امروز بردمش یه تعمیرگاه، گفت لودسلش خرابه 60تومن خرجشه.
        اینم قرار بود بخریم بریم درستش کنیم که استفاده کنیم. که اینو فروشندش گفت 200تومن پول سالمشه و خرج تعمیرش رو ازش کم کنیم، که آخر همون 200تومن پای ما تموم میشه، حالا رفتیم گشتیم دیدیم از چینیاش نوئش رو میشه 160 خرید!
        بنظرتون اینو تعمیر کنم استفاده کنم 200 تومن یا چینیشو بخرم 160 تومن؟ سالی 1ماه هم بیشتر ازش استفاده نمیکنم .

دیدگاه

چند کیلویی هست ؟؟فک نمیکنم قیمت لودسلش اینقد باشه؟؟؟

دیدگاه

50 کیلوییه.

دیدگاه

بیشتر لود سلها شاید هم همشون متقارن هستن ببیین میتونی به صورت بر عکس ببندی.
              لود سل چون گفتی کار میکنه و تعمیر کار هم که گفته خرابه فک کنم کج شده

دیدگاه

حالا که فعلا دستم نیست و صاحبش هم من نیستم. ولی اگه شد حتما تست میکنم و نتیجه رو اعلام میکنم.
                خیلی هم از پاسخ هاتون سپاسگزارم.

دیدگاه

سوال :کالیبراسیون ترازو

باسلام کسی از اساتید نحوه کالیبره کردن نمایشگر تایوانی ساتریو مدل maxp-300kg (دارای نمایش وزن -قیمت و جمع) را اگر میداند بفرمایند هرچه گشتم دفترچه راهنمای انرا تو سایت پیدا نکردم . با تشکر

دیدگاه

[quote author=SAJAD-G link=topic=72432.msg430633#msg430633 date=1359143495]
                    سلام
                    یه ترازو محک MDS11000 دارم، که تا یه وزنی رو که روش میزارم حساب نمیکنه و از اون به بعد رو حساب میکنه.
                    مثلا از وقتی که خالیه و روش هیچی نیست تا وقتی که 3کیلو وزنه روش میزارم فقط صفر نشون میده اما وقتی کنار اون 3کیلو گوشیمیو هم میزارم مینویسه 100گرم و از اون به بعد همراه با 3کیلو وزنه اضافه درست کار میکنه.
                    کسی میدونه چه کارش میشه کرد؟
                    سلام احتمال دارد برای ترازو پاره سنگ تعریف کرده اید به همین جهت وزنه اول را نمی خواند

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X